Tüp bebek sonrası gebelik hamilelik belirtileri nelerdir

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iclal tarafından 3 Ocak 2009 başlatılmıştır.

3 Ocak 2009
    Konu Sahibi : iclal
  1. iclal

iclal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba, ben siteyi uzun zamandır takip ediyorum ancak kimseyle yazışmıyordum.ben de sizlerden biriyim 2 yıldır anne olmak için uğraştık ama olmadı. tüplerim tıkalı olduğu için tüp bebek tedavsinie başladık.bursa Acıbademde başladık transferin 8.günü çok heyecanlıyım ama hiç bir belirti yok 8 ocak test günüm. transferden sonra sizlerde ne gibi değişiklikler olduğunu yazarsanız sevinirim......
  2. 3 Ocak 2009
  3. iclal

iclal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sitede kimse yok mu? yaşadığınız deneyimleri paylaşırsanız sevinirim...
  4. 3 Ocak 2009
  5. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benım henuz transferım olmadı ama okuduklarıma gore belırtı olacak diye bir şart yok. inşallah 8 ocakta guzel haberler alırız senden
  6. 3 Ocak 2009
  7. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bende aynı sorunun cevabını arıyorum kaç gündür. Belirtiler kişiden kişiye değişir ama insan yinede merak ediyor. Benimde transferimin 7.günü kasıklarımda hafif batmalar var sadece. Umarım bebeklerimiz tutunmuştur canım, sende herhangi bir belirti var mı ?
  8. 3 Ocak 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim ilk tüp bebek deneyimim oldu ve tuttu canım arkadaşım herşeyin hayırlısı ...

belirti olarak bende pek bişi hissetmedim bulantı vs..ancak göğüslerimin şekli değişmişti ve uzar gibiydi ben teste 3 gün kala basit testler yapmıştım ve 2.silik çizgi çıkmıştı...

inşallah sende hamilesindir emeklerin boşa çıkmasın dularım seninle..
  10. 3 Ocak 2009
  11. sece

sece Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim sol tarafımda ağrı vardı sürekli ama çokta durulmayacak kadar şiddetli değildi

inşallah hamilesindir

allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın en zor zamana gelmişsin oda bekleme süreci
  12. 3 Ocak 2009
  13. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    canım benim de ilk denemem di.
    bende de pek bi belirti yoktu arada kasıklarımda batma oluyordu bir de göğüslerim sertleşmişti acıyordu ama bu belirtiler herkeste olacak diye bişey yok. sen kafana takma bunları allah ın izniyle bebişin sana sıkıca tutunacak inşallah
  14. 3 Ocak 2009
  15. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım inşallah hayırlı haberler alırsın benimde 6 ocak test günüm bu sorunun cevabını bende bulamadım bende çok merak ediyorum :) inşallah rabbim emeklerimizin karşılıgını verir
  16. 3 Ocak 2009
  17. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    slm şerifecim meraktan deli olacagım herkes aynı şeyi söylüyor teste 2-3 gün kala evde idrar testi yaptım diye silikte olsa ikinci cizgiyi gördüm diyo ve test günü bhcg sonucunda pozitif sonuç almışlar yarın transferimin 10. günü test günüm 6 ocak evde yapsam görürmüyüm silikte olsa ikinci çizgiyi ? 5 yıllık evliyim 4 kez aşılama yapıldı bu ilk mikroenjeksiyon denemem korkuyorum ve çok heyecanlıyım kasıklarımda ve belimde hafif bi agrı var gögüslerimde şişkinlik var kasıklarım dolgun sanki son 3 gün nasıl geçer bilmem.
  18. 3 Ocak 2009
  19. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben kanda hamileliği gördüğüm halde idrarda çıkmadı bu yüzden bence 12. gün yaptır belirtilerde diğer arkadaşların dediği gibi herkeste olmayabilir benim hiç bi belirtim yoktu buyüzden çoğu kez unutmuştum bile transfer olduğumu evdekilerin hatırlatmaları sonucu aklıma geliyordu yani ama dua et onlarla konuş ben anasınıfı öğetmeni olduğum için ezbere çok masal hikaye bilirim saatlerce anlatırdım kötüyü düşünme pozitif olki bebişlerinde kasılmasın seni bırakmasınlar