tüp bebek tedavisine devlet katkısı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve asrxixn tarafından 28 Haziran 2007 başlatılmıştır.

28 Haziran 2007
    Konu Sahibi : asrxixn
  1. asrxixn

asrxixn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben emekli sandığına bağlıyım. devletten faydalanmak için rapor olması gerekiyormuş.bu raporun şartları nelerdir.bilen varsa lütfen cevaplasın.
  2. 28 Haziran 2007
  3. EU1

EU1 Guest

hım yinede şanslısın emekli sandıgındn olmakla allah bu yolda yardımcın olsun inşallah
  4. 28 Haziran 2007
  5. cebid

cebid Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm merhaba ben de emkli sandığına bağlıyım. ama daha tüp bebek aşamasına gelmedim, aşılama yaptırıcam. bildiğim kadarıyla baya bi prosedür var rapor için. istersen googledan bi ara, daha net bilgi edinebilirsin.
  6. 28 Haziran 2007
  7. a.gultekin

a.gultekin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba asrın bende tüp bebek tedavisine başladım. ben bağkurluyum ve tüp bebek raporu çıkarttım tedavimide o raporla özel bir hastanede yaptırıyorum. ben raporumu üniversite hastanesinden çıkarttım. 3 kez aşılama yapılıp gebelik oluşmayınca üniversite hastaneleri rapor çıkartıyor bu raporla 3 kez tüp bebek yaptırabiliyorsun ilaçlarını üniversite hastanesinde yazdırıp ilaç içinde rapor çıkartıyorlar böylelikle ilaçların %80 nini devlet karşılıyor ayrıca tüp bebek masraflarınında 1100 ytlsini karşılıyor.
  8. 28 Haziran 2007
  9. asrxixn

asrxixn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin yaşın 24 görünüyor.tüp bebek için erken değilmi.hiç mi ümit yokmuş normal yollarla.
  10. 28 Haziran 2007
  11. gelintacxix

gelintacxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bebek istiyom inşallah hayırlısı ile olur
  12. 29 Haziran 2007
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    bildigim kadariyla raporu doktorun verecek tüp bebek gerektigi kanaatindese imzalayacaktir
  14. 29 Haziran 2007
  15. a.gultekin

a.gultekin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biz 3 yıldır uğraşıyoruz önceleri olmaması normal dendi bekledik, 1 senedirde olması için aşılama yaptırdık ben pco hastasıyım birde prolaktin hormonum yüksek ilaçlarla düşürdüler ama gebe kalana kadar ilaç kullanmam gerekiyormuş aşılamalarda olmayınca tüp bebek raporu çıkardılar bizde raporumuz var diye bu sefer tüp bebek e başladık artık hayırlısı :teytey:
  16. 29 Haziran 2007
  17. AYÇXIXN&HATXIXCE

AYÇXIXN&HATXIXCE Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    CANIM HAYIRLISI OLSUN MOREL ÇOK ÖNEMLİ İNŞALLAH EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALIRSIN
  18. 30 Haziran 2007
  19. a.gultekin

a.gultekin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese versin dediğin gibi moral çok önemli stres yapılmaması lazım ben moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum. pazartesi yumurta toplama işlemi yapılacak lütfen benim içinde dua edin. sevgilerimle...a.s.a.s.