T2B-Project

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve Aksi tarafından 18 Ekim 2008 başlatılmıştır.

18 Ekim 2008
    Konu Sahibi : Aksi
  1. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
  2. 22 Ekim 2008
  3. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Tek bir parça bile bulamadım sağol süpürge harika oyun...:mymeka:

4. 22 Ekim 2008
  5. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dur hemen 5 dk oynayim bakalim neler bulcam,
    söminenin sol tarafindan kirmizi cips,sag tarfindan kare seklinde bir parca, biraz solundan cubuk,
    cekmecelerin en altindan odun, ve yine kare bir bir parca, odunlari sömineye koydum,
    agac kapinin sagindaki ciceklikden yine kare bir parca daha aldim.
    napcazki bunlari acaba?
    sovalyenin arkasinda kol var bitane yine ordan bir tane daha kare parca aldim,
    agac kapinin üzerine dogru cubukla tiklayinca, avizeyi görüyoz ve ordan cekic ve kare parca aliyoz gene.
    cekicle söminenin sol tarafindan tugla aliyoz, ve ayni yerden anahtar, birde zebra resmi var.
    aldigimiz tuglayi sovalyenin arkasindaki kolun üüzerine koyduk ve neydi bunun adi ya?
    hani korunmak icin kullaniyolarya, adi aklima gelmedi.
    hah kalkan isde onu aldim,
    anahtarla cekmeceyi actim resimler cikti, resimlere sonuna kadar baktim pembe anahtar aldim, yine cekmeceden kare bir parca daha aldim.
    alttaki cekmeceyi actim anahtarla, kutu cikti üzerinde sekiller var ve kibrit aldim.
    odunlari yakamadim ama.
    bu kadar yeter sonra gene bakarim. benden simdilik bu kadar...:eek:

6. 23 Ekim 2008
  7. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    topladığımız kahverengi parçaları çeviriyoruz hepsinde bir hayvan resmi var 2. çekmede ki kutuya şekillere uygun olarak koyuyoruz,
    aslan yıldız, maymun nota, kuzgun x, kuzu yuvarlak, zebra kare, fil üçgen şekline yarleştiriliyor,
    bize yağ veriyor yağın kapağını açıp şöminede ki odunlara döküyoruz,
    kibritle yakıyoruz,kılıç ısınıyor,
    ısınan kılıcı alıyoruz şövalyeye veriyoruz, kılıcı alınca kafasının altından anahtar alıyoruz,
    kılıcı tekrar geri alıyoruz ,
    anahtarla 3. çekmeceyi açınca bize mavi pul ve bir şişe veriyor şişenin kapağını açıyoruz içinden hap çıkıyor,
    hapı alıp çekmecelerin üzerindeki vazoya atınca çiçek açıyor içinden anahtar çıkıyor
    anahtarla saati açıyoruz içinden bir kırmızı pul daha alıyoruz,
    şöminenin üzerinden ejderha resmini altındanda mavi pulu alıyoruz,
    saatin ayaryla oynayınca 8:15ve 9:00 oluyor kırmızı pulları kırmızı çiçekliğe 8:15 mavi pulları mavi çiçekliğe 9:00 olacak şakilde yarleştiriyoruz
    kapı açılıyor karşımız ejderha çıkıyor, kalkanla kendimi koruyayım dedim ama elimden gitti kalkanım, sanırım buldum hihoyyyt kibritle ejderha resmini birleştirince resimde ejderhaya vuracağımız yerleri gösteriyor ejderha ölüyor ve oyun bitiyor kaydirigubbakcemile2

8. 24 Ekim 2008
  9. batuhanim

batuhanim 1 prens 1 prenses annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya nasil aliyorsunki o parcalari ayrica ben parca göremiyorum :KK43:

10. 28 Ekim 2008
  11. DuRu@--'-

DuRu@--'- HAYALİM, AŞKIM VE BEN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    parçalardan biri şöminenin sağ tarafını tıklatınca orada ki kahverengi çıkıntı
    bir tanede çekmecelerin altındaki gölge kısıma tıklayınca alt tarafında görünüyor
    zaten oyunda nesnelerin üzerinde daha koyu renklerle(gizli güya) gösteriliyolar yani ince detay gibi farklılık olan yere tıklarsan veriyor inşallah anlatabilmişimdir..
    kolay gelsin canım sana iyi eğlenceler