TAÇ DÜGÜN SALONUNDA ( ist.-haseki) DÜGÜN,NİŞAN VS YAPANLARR YARDIM BEKLİYORUM :)

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve jujuuuu tarafından 3 Ekim 2009 başlatılmıştır.

3 Ekim 2009
    Konu Sahibi : jujuuuu
  1. jujuuuu

jujuuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar tac dügün salonunda dügün kına nişan vs yapan arkadaslardan yardım bekliyorum.salon cok güzel temiz ve şık.ancak cıkan orkestrayı hiç bilmiyorum orada dügüne giden veya dügün kına nişan vs yapan arkadaslardan fikir bekliyorum güzel eglendiriyor mu orkestrası ???:ecrin_bebek:

2. 6 Ekim 2009
  3. melda_bu

melda_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben arkadaşımın düğününe gitmiştim,Gündüz olduğu halde 4500 tl ödemişler.Önce olumlu düşüncelerim:Farklı ve şık nezih bir dekor ve ortam,müzikleri güzel girişte hep fransız müzikleri falan çalındı.Servis porselen tabak ve kadehte meyvesuyu kola,pastası çikolatalı şık ve güzel.Olumsuzlara gelince resimdeki kadar ferah geniş ve büyüleyici değil,burası orasımı diyosun,500 kişiliğin aksine bana çok küçük geldi.Sanki ancak nişan yapılır.Yada az kişiyle düğün.Birde duvar sütunlardan sahneyi bir türlü göremedim sadece belli masaların konumu iyi.Gelin odası görünen ve alakasız bir yerde bu kadar

4. 6 Ekim 2009
  5. jujuuuu

jujuuuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle aynı düsüncelere sahibim seninle.bana da biraz kücük geldi.ama biz kına gecesi yapıcaz onun için yer sorun olmaz da müzk grubu costurdu mu yani ilk basta dans müziklerini fln güzel söylediler bende ilk 2 sarkı dinledim fakat gerisine kalamamıstım.kına gecesi bnde herkes eglensin istiyorum.güzel eglenmiş miydin :)

6. 8 Ekim 2009
  7. melda_bu

melda_bu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Maalesef bende takıyı takıp çıkmıştım işim vardı...ılk dans müziklerini duydum sadece, takı takarken falan fransız şarkıları çalındı.Sesleri güzeldi ama haklısın kınagecesinde çoşku çok önemli arkadaşımı görürsem sorarım canım

8. 6 Kasım 2009
  9. gamzecc

gamzecc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Taçta bi düğüne katıldım bi kere kesinlikle netteki gibi değil ve bence orası içini parası fazla! Kötü olan bodruma iner gibi olması nişan için hoş olabilir süslemelr falan hotu buarada..

10. 6 Kasım 2009
  11. yenianne26

yenianne26 ஐ ♥―♥―♥― Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım annemlere yakın orası aslında çok guzeldır oranın duzenii

12. 4 Mayıs 2010
  13. penguen

penguen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde ekim ayında düğünüm olacak. bugün gidip baktım taç düğün salonuna. ben çok beğendim. cumartesi akşamı düğüne gidip asıl kararımı orada vereceğim

14. 10 Mayıs 2010
  15. theasly

theasly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :) 6 Kasım'a kadar bekleyin orada evleneceğim hehheh :) aşiret düğünü gibi bi kalabalığım olmayacağı için benim davetlilerime çok çok büyük o salon ve müzik grubuna gelince çıkan grubu ünlü bir otelden transfer etmişler arkadaslar ses düzen falan çok ii :KK66: ama evlenince yorumlarım daha net olur kanımca sevgiyle kalın... :)hihoyyyt

16. 31 Aralık 2011
  17. ngme

ngme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba, 2012/Eylül' de burada düğün yapmayı düşünüyorum. Salonu nişanlım ile gezdik, gördük, beğendik. Ama tabi orada düğüne katılan birisinden yorumları almak lazım. Tavsiye eder misiniz? Orkestrası iyi diyorlar ki bizi de cezbeden o oldu. Modern tarzları varmış. Servis, ikram, hizmet ve genel anlamda fikirlerinizi alabilir miyim?

Teşekkürler.