Taç,eldiven,ayakkabı,duvak,çiçek konularında yardımm

Konusu 'Gelinlik Elçiçeği, Duvak ve Aksesuarları' forumundadır ve berkeley tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : berkeley
  1. berkeley

berkeley Guest

kızlar seneye düğünüm var inşallar.gelinlik modellerine bakıyorum şimdiden.duvak,taçta,,çiçek de kararsızım.değişik modelleri arıyorum.siz nasıl tercih edersiniz?

2. 4 Ağustos 2008
  3. berkeley

berkeley Guest

kızlar hani bi önden takılan modeller var.bir de son zamanlarda yandan takılan modeller var.hangisi tercih edersiniz taç konusunda?

4. 4 Ağustos 2008
  5. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben de seneye evlenicem kısmetse.Yandan çiçek düşünüyorum.Eldiven ve çiçek konusunda fikrim yok.

6. 4 Ağustos 2008
  7. infanta

infanta sabırla bekliyorum...... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    ben de yan tokalara baıyıyorum
    iyi bi kuaför bulmak gerekir
    yan tokamı aldım da modeli daha ayarlamadım
    bu arada törenli nikah yapcaz 26.10.2008 de
    senin nasıl oacak berkeley?

8. 4 Ağustos 2008
  9. berkeley

berkeley Guest

canım benim nikah oldu mesleğimizden dolayı.seneye ağustos gibi de düğünü yapıcaz kısmetse.şimdiden hazırlıklara başladım.ben klasik taçlara bayılıyorum ama modası geçti gibi onların .dediğin gibi yan tokalar daha moda.senin tokan nasıl birşey.nerelerden bulabiliriz.??

10. 5 Ağustos 2008
  11. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar eldiven takmadım ben sevmiyorum gelimliğim transparan bir modeldi ve üstü swarosklerle işliydi altda kıvrık modellerdendigeliliğim cok süslü oldugumdan sade bir duvak ve taç taktım çiçek olmazdı bana gelinliğin modelini bozardı ne olursa olsun lütfen topuz yatırın açık saçı eger 2 düğününüz olacaksa yaptırın elimde de sade bir çiçek vardı gelinlikçinin verdiği bu arada izmirde evleneceklere gelinlik (çok uygun fiyata hemde süper modeller) vede kuaför konusunda tavsiyelerde bulunabilirim

12. 5 Ağustos 2008
  13. ozicelcius

ozicelcius üçüzlerime kavuştum.:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım ben eldiven ve keseden nefret ediyorum....gelindede topuz sac ve uzun duvak taraftarıyım,topuzdada canlı cicekler kullanılabilir bence,el çiçegide mutlaka canlı çiçek olmalı derim...

14. 5 Ağustos 2008
  15. Ardayasbu

Ardayasbu ARDA & ADA ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    153
    ben de eldiven takmadım. aynı şekilde keseyi de çok itici buluyorum. onun dışında evet topuz saç geline çok yakışıyor. çiçek tercih etmiştim ben de ama arkadaydı çiçeğim ama çok şık taçlar var onlar da olabilir. modası geçti diye düşünme.

16. 8 Ağustos 2008
  17. xinya

xinya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende kısmetse seneye evlenicem ama bende topuz istemiyorum saçlarımı açık bi model istiyorum tabiieğer olursa kese banada çokiticigeliyo istemiyorum şahsen ama taçların modası hiç bitmezz

18. 8 Ağustos 2008
  19. KxixymA

KxixymA (¯`·Kocesinin Meleee•´¯) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canım benim iki düğünüm oldu. İçimde kalmasın diye birinde açık saç diğerinde topuz yaptırdım. Birinde ne yaptıysam diğerinde tam tersini yaptım :) Birinde canlı çiçek diğerinde yapma çiçek kullandık :)

Ama hiçbirinde de ne ta. ne eldiven kullanmadım. Sevmiyorum ve bana yakışmadığını düşünüyorum.

Bununla birlikte duvağım uzundu. Ve çok hoşuma gitmişti :lepi:

Detaylar için bkz: :)))) http://www.kadinlarkulubu.com/evlendiiiiiiiiiiikkkkkkkk-t198642/index.html