tadellem'in baar yks

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve tadellem tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : tadellem
  1. tadellem

tadellem Guest

gerçekten çok mutluyum ideal kiloma ulaştım hemde aç kalmadan 11 aylık bi kızım var doğum kilolarım gitti ve bekarlığımdan daha zayıfım dışarı çıktığım zaman kimse kızım olduğuna inanmıyor herkez kardeşinmi diye soruyor ve kendime güvenim dahada arttı artık yaza çıtır olarak giricem darusı size kilo vermek aslın hiçte zor değil mutluyumm:hooray:

2. 2 Nisan 2009
  3. esmeralda_2286

esmeralda_2286 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148

Tebrik ederim canım..a.s. :nazar:
    bir ben başarsam şu kilo verme işini...:nazar:

4. 2 Nisan 2009
  5. duruemlak

duruemlak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne şekilde zayıfladığınıda bizimle paylaşırmısın belki bize faydası dokunur:1rolleyes:

6. 2 Nisan 2009
  7. bambaskaben

bambaskaben 48'Lik Çıtır :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrik ederim canım neLer yaptığını da yazarsan sevinirim ..a.s.

8. 2 Nisan 2009
  9. tadellem

tadellem Guest

kızlar ben öncelikle çok güzel bi şekilde kahvaltımı yaptım kahvaltıdan önce birtane elma ve iki bardak su zaten o otamatikmen tokluk hissi veriyor (peynir zeytin yumurta 1 dilim kepek ekmeği ama ekmek sadece günde bir dilim) ara öğünlerde kayısı kurusu ve meyve çok kaçırmamak şartıyla çünki meymelerdede kendine özgü şekeri var mercimek çorbası sınırsız akşam sadece salata saat 6dan sonra sadece yeşil çay vede gün içinde içebildiğiniz kadar su. su.. kesinlikle tatlılardan hamur işlerinden uzak durun :a015:canınız çok isterse güzel günleri düşünün ve yemeyin küçük kaçamaklara sakın aldanmayın :eek:klava:çünki devamı geliyor umarım hepiniz idealinize ulaşırsınız kolay gelsina.s.

10. 2 Nisan 2009
  11. xuxzgxuxnkxixz

xuxzgxuxnkxixz bitanecik kızımmm Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle tebrikler...darısı başımıza...kaç kilodan kaça düştün ayrıca spor yaptın mı

12. 3 Nisan 2009
  13. tadellem

tadellem Guest

canım ben spor olarak sadece step twıst yaptım yemeklerden sonra yediklerimi yaksın diye zaten oda müthiş derecede bacak inceltiyor 58den 49 düştüm boyum 1.58 minyon tipli olduğum için bu halim bana çok yakişıyor:nazar:

14. 3 Nisan 2009
  15. Ilaybasak

Ilaybasak İşte bu... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tebrikler tadellem. Bende de bi 10 kiloluk fazlalık var şu anda. Yaza çıtır olmak girmek istiyordum ama biraz geç kaldım galiba. Yürüyüşe yeni başladım. yediklerime dikkat ediyorum. ınş. 2 ayda bu fazlalıklardan kurtulacam. Ama kendime güvenim tam. ıstersem yapabileceğimi biliyorum.

16. 4 Nisan 2009
  17. tadellem

tadellem Guest

canım zaten herşeyin başı kendine güvenle başlıyor yani herşey beyinde bitiyor bence sen hiçte geç kalmamışın yaza kadar çok kilo verirsin yeterki iste bak gör ideal kilona ulaş kendine güvenin 10 kat artacak öptüm seni :1hug:

18. 4 Nisan 2009
  19. melek ve mucizesi

melek ve mucizesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    tebrik ederim seni
    bende evlendigimde 52 kiloydum ama zamanla kilo aldım
    hele en son tartıda 65 i görünce çok kızdım kendime ve hemen başladım diyete.lahana çorbası ve suyunuda içiyorum.inşallah bu defa başarıcamhihoyyyt