Tahammülsüzlük ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve glsh85 tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : glsh85
  1. glsh85

glsh85 Guest

Mesela sevgılımızle tartısıtıgımızda 'sen hep bölesın' 'zaten aynı seyı yapıyorsun

hep ' 'bıktım yeter' gibi ...

gıbı tahammulsuzluk cumlelerı kullanıyoruzz ...

kucucuk bı tartısmada hemen alevlenıp hemen sonuyoruzz dıyelımm

bu bır tahamulsuzluk mudur ?

yoksa herkesın tartısmasında bunlar olur mu

evlılerr evlenmeden önce bole tartısıyormuydunuz acabaa ??

2. 30 Mayıs 2009
  3. EU1

EU1 Guest

bızım olmuo desem dogru olur

cunku ben örnek verıyorm böle böle yaptın bak yıne böle yaptın gene yalan ama ayıp aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    seklınde olayı kapatıcı seyler yapıyorum bı daha yapamasın dıye

aama hep bölesın desem bı gelısme olmaz kı ... :nazar:
    vereliniortak

yani bızde o dedıgınden yok yapılmaması lazım ne o 40 yıllık karı koca mıyız

turkbayragi

4. 30 Mayıs 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

sonuc olrak yapmasını ıstemedıgın seylerı yıne yapıyo

6. 30 Mayıs 2009
  7. EU1

EU1 Guest

yapıyo tabı karakterı o yapcak enınde sonunda

8. 30 Mayıs 2009
  9. EU2

EU2 Guest

gülşahım ben kendi ilişkimden örnek verimm "kucucuk bı tartısmada hemen alevlenıp hemen sonuyoruzz ve bazen çok çok kırdığımız oluyor birbimizi" buda şuından kaynaklanıyor "benim erkek arkadaşım çok fazla bi konunun üstüne gidilmesini istemiyor bende hiç susmuyorum solandırana kadar sürekli dırdırdırdır konuşuyorum artık yeter tamam özür dilerim diyor ama ben yok sürekli konuşuyorum içimdeki sinirim gidene kadar sonra oda başlıyor sesler yüksliyor ve teli kapatıyoruz sakinleşince hiç bişi olamamış gibi devam ediyoruz.. yada kavga ettiysek çok kötü tartıştıysak yarım saat sonra mesaj geliyor napıyosun die bende cvp yazıyorum sonra diyoki beni seviyomsuun? unutuup gidiliyo yarım saaat önceki kavga :):)

10. 30 Mayıs 2009
  11. EU2

EU2 Guest

yani tahammülsüzlük olsa o ilişki yürümezki "sanırım bi çoğumuzun ilişkisi böyledir ani fevri davrnışlar olur alevlenip söneriz" dedimya tahammülsüzlük olsa o ilişki anında biter ufak bir tartışmada...

12. 31 Mayıs 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

:içelim:

ayyy sankıı bizi anlattınnn acaab bı tek ben mıyım dedıydımm

14. 31 Mayıs 2009
  15. be_reN

be_reN I'm takin back my love Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evlenmeden oncekı tartısmalarla evlendıkten sonrakı tabııkı bır degıl.ozmankı sorumluluklarla durumlarla su ankı bır degıl.ozman bızım en cok tartısmamız ayrı oldugumuz ıcın gorusemıyorduk konusamadıgımız zamn tartısırdık sımdı oyle mı?tabııkı farklılıklar olacak.. :1closedeyes:

ama bu tahammulsuzluk degıl karakter kısılık ozellıgıdır bana gore.hemen herseye sınırlenıp parlamak sonra sakınlesmek.boyle ınsanları oldugu gıbı kabul etmek enguzelı.yoksa zaten ben tahammul etmedıgım edemedıgım bır ınsanla olamam sanırım.. :nazar:

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  16. 31 Mayıs 2009
  17. EU2

EU2 Guest

yok gülşahım bizde öyleyizz..korkma bu tahammülsüzlük değil bitanem dedimya ani sinir öfke ve üstüne çok gidilmeden kaynaklana bişi.. tahammülsüzlük olsa ilişki anında biter

18. 31 Mayıs 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

evlı bırınden cvp almak guzeldı sağol cnm