Tahıllı kaşık mamaları

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve WaterLilly tarafından 10 Mart 2009 başlatılmıştır.

10 Mart 2009
    Konu Sahibi : WaterLilly
  1. WaterLilly

WaterLilly Rüya'm benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar kızıma süt içermeyen devam sütüyle hazırlanan kaşık mamaları almam lazım. Devam sütü de soya bazlı oalacak maalesef süt alerjisi tekrarladı, artık kesin. Kullanıyorsanız hangi mamaları tavsiye edersiniz. Araştırdım, milupa, hero baby ve bebelac da var. Lezzetli birşeyler olmalı ki lezzetsiz soya mamasının tadını kapatsın. Sanırım 2 ay daha diyete devam ediyoruz, halbu ki kızım sütlü pirinçlimuhallebiyi çok sevmişti senağlama

2. 10 Mart 2009
  3. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben bütün mamalarda muhallebi,devam maması,organik mamalar yani mama olarak ne veriyorsan milupa alıyorum.tabi sadece bunları vermiyorum evdede yapıyorum ama verecek olduğum zaman sadece o.aptamilde milupanın biliyorsundur onuda kullanıyorum çokta memnunum.bu arada ağustos annesiyim.sütüm kesildi o yüzden.bu markayıda doktorumuz önerdi.ayrıcada en çok tercih edilen marka eczaneden biliyorum milupadır.

4. 10 Mart 2009
  5. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Waterlillycim,eger soya mamsinin tadi cok kotuyse,Golden Goad,keci mamasi var onu denesene

6. 10 Mart 2009
  7. WaterLilly

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    onu da duymuştum, öncelikle Aptamil HA aldım şimdi. hipoallerjikmiş bakalım deneyeceğim. soya maması alacaktım içinde laktoz bile yok acayip tatsızdır gibi geldi almadım.golden goat sadece internetten mi alınıyor acaba.

8. 10 Mart 2009
  9. Miy

Miy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben internetten aldim.başka satış noktaları var mı bilmiyorum.
    ben tadını beğendim,ama benimki biberon almadiği için veremedim.ondan yogurt yapip vericem artik.

10. 10 Mart 2009
  11. WaterLilly

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimki de biberon almıyor ne olacak böyle bilmiyorum, dışarı çıktığımızda biberon büyük rahatlık. Sen niye almıştım keçi mamasını sizde de inek sütü alerjisi var mı. Daha önce bahsi geçtiyse özür dilerim hatırlamıyorum