Tahlil sonucum :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve sevgi_burak tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    27 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevgi_burak
  1. sevgi_burak

sevgi_burak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    size daha önce eşim hakkında yazmıştım. bana cevaben sizin hormon değerleriniz normal demiştiniz adetimin 3. günü yapılan hormon testlerimde

TSH : 1.05

FSH : 3.91

PRL : 4.80

E2 : 113 ( 80 nin yukarısı hamile kalmayı zorlaştırıyor diye okudum ) şimdi benim bu hormon testlerime göre 113 (e2 çok mu yüksek hamile kalma şansım nedir. eşimde sperm yetersizliği var yazdım size tüp bebek merkezine yönlendirdiniz bizi. bu hormonlarım normal mi? lütfen yardım eder misiniz? yaşım 32 yüksekse ilaçlarla düzele bilir mi acaba? çok korkuyorum bi sorun çıkmasından :KK43:(

Son düzenleme: 27 Mart 2009
  2. 28 Mart 2009
    Konu Sahibi : sevgi_burak
  3. mayatupbebek

mayatupbebek Guest

Merhaba Sevgi_burak,

E2’den daha önemli olan FSH düzeyinizin normal olduğu görülüyor. E2’nin de yüksek olması elbette rezerv bakımından soru işareti oluşturabiliyor. Bu durumda en doğrusu, bir tüp bebek merkezinin durumunuzu değerlendirmesi, rezerv probleminiz varsa bir an önce tüp bebek yöntemi ile tedavi planlaması yapması olacaktır. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
    Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.