tahlil

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pelaan1 tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pelaan1
  1. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar dr bizden karyotipleme periferik kan tahlili istedi bunu yaptırınca sonuçta ne belli oluyo olumsuz çıkarsa başka tahlil istiyomu?ne tahlili? ay kafalar karmakarışık oluyo biliyosunuz yardımcı olurmusunuz???

2. 19 Aralık 2009
  3. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar cevap ne olur,bekliyorum....

4. 19 Aralık 2009
  5. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim genetik testmi yani anlayamadim tam olarak.biz kromozom analizi yaptirmistik bundanmi acaba .

6. 19 Aralık 2009
  7. pelaan1

pelaan1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    genetik canım ya ama sonucuna göre sakatlık felan mi belli oluyo ?anlamadım da yardımcı olursan sevinirim,

8. 19 Aralık 2009
  9. angel_78

angel_78 bigün mutlaka...:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canim bu testle esin ve senin kromozomlariniza bakiliyo bi anormallik varsa bu test sonucu tespit ediliyo.ve buna görede tedavi yani pgd ile tüp bebek öneriliyo.benim ilk tüp bebek denemem pozitifti ancak bebegimin gelisimi durdugu için 12 haftadayken kürtaj olmak zorunda kaldim ne yazikki.doktorum bizden bu testi istedi.yaptirdik çok sükür temiz çikti.ikinci denemeyi dondurulmuslarla denedik.yine hamile kaldim ama kimyasal gebelik yasadim.doktorumu degistirdim.suan lenfosit asisi oluyorum.bu arada bizdeki sorun sebebi bilinmeyen infertelite.sizde sorun neydi canim.istersen doktoruna lenfosit asi yi bi danis derim.