Tahll sonucumu aldm ama hc brsey anlamadm

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Slm kızlar ben 6 haftalık hamıleyım dun kan geldı benden korktuk hastaneye geldık dusuk olabılır dedıler test yaptılar kan degerım gecen salı 141 dı sımdı 151 olmus cok moralım bozuk sımdıye benım kan degerımım 1000 2000 cıvarı olması lazımdı doktorda ole dedı utrasyonla baktılar kucuk bırsey gozukuo dıyolar ama ne oldugunu anlamadılar benıde aydınlatamıyorlar delı olacam dıs gebelık olabılırmıs olu olabılırmıs

neyse su bılgıler yazıo kagıdımda bılen varsa bana bır anlatsın lutfen

uterus orta hatta,antevert konumdadır.korpus ölcumlerı, fundus-eksternal os mesafesı 71 mm,ön-arka boyu 45 mm,transvers capı 50 mm bulunmustur.endometrıal kavıtede korpus lokalızasyonlu 2.9 mm capında duzgun konturlu kese ızlenmıstır

servıks normal gorunumdedır.

Sag ıver 22x14 mm sol over 30x15 mm boyutlarındadır.adneksıal lojlardan patolojık bulgu saptanmamıstır.

Douglasta mayii izlenmedeı...

Dıye yazıo kızlar bılen varsa allah rızası ıcın bır solesın doktorda yok bu saatte ozel doktorumda yok ne yapacam bılemedım

2. 13 Haziran 2009
  3. edmar48

edmar48 Guest

arkadaşım sonuçlarından birşey anlamıyorum ama sana destek olmak için yazıyorum.lütfen canını sıkma.inşallah hersey yolunda gıder.bende yasadım aynı duyguları.sımdı çok gerılerde kaldı tabi.inşallah senın kotu bır şey olmaz.kendini iki turlu sonuca da hazırla ama.allah kolaylık versin.üzme kendini.

4. 13 Haziran 2009
  5. nazarboncugum

nazarboncugum naz kızım hoşgeldin...... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    üzgünüm cnm bende sonuçlardan bişey anlamıyorum :KK43:
    allah yardımcın olsun moralini bozma herşeyin hayırlısı inş.....

6. 13 Haziran 2009
  7. LaBianca

LaBianca Her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlim oncelikle cok gecmis olsun...ben ineternetten arastirma yapiyorum simdi bir bilgi bulursam buraya yazarim..ama lutfen sen moralini hemen bozma...moralini yuksek tut canim....biliyorsun moral cok onemli..Allah yardimcin olsun..Allah bebegini sana bagislasin..

8. 13 Haziran 2009
  9. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm cok saol bugun uc doktora gıttım dogru duzgun bırsey demedıler haftaya gel dıolar ancak o zaman bellı olur haftaya 7 haftalık oluyor ya ya demıyorlar kı bebegın saglıklı degıl hayatta yada yok bırsey demıolar sole bır durum yok demıolar sadece kanama dusuk belırtısıdır dıolar bugun ultrasonla baktılar hem alttan hem karnımdan kucuk bırsey varmıs bebekmı dıyorurm yok dıolar kesede olabılır bebekde anlamadım kııııııı karnımda agrıo aynı adet sancısı gıbı sımdı ayaklarım havada yazıyorum yastık koyduksenağlama

10. 13 Haziran 2009
  11. LaBianca

LaBianca Her şey çok güzel olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    uzulme tatlim benim..Allah buyuktur...Hersey Allah'tan...dualarimiz seninle...Allah hayirlisini versin..aglama ..moralini yuksek tut

12. 13 Haziran 2009
  13. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    benım bebem 8 haftalıkken kendını gösterdı.. senın kesen varmış işte daha ne ıstıyosun mızmız arkadasım.. korkma,stress yapma..

hayırlısını ıste allahımdan. ve sonuçların anladıgım kadarıyla normal. kese var. yanı sımdıden tebrk ederım..

14. 13 Haziran 2009
  15. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    yuzde yuz hamılesın sen....

geç döllenme sanırım........

kan testını yarın yıne tkrarlat. ama baska bır labaratuarda..

16. 13 Haziran 2009
  17. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    cnm saglık ocaklarında bu testı yaparlarmı ayrıca kollarımda yer kalmadı mosmor her tarafı sankı uyusturucu kullanmıs gıbı hemsılere var o hemsıreler mor mor

18. 13 Haziran 2009
  19. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bırde bende kansızlık var galıba kan degerlerım dusuk olduguna goreeeeeeeeeee