Takı Çıkmazı

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve adatuna tarafından 17 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : adatuna
  1. adatuna

adatuna Guest

kıslar merhaba hepinize size birşey soracaktım.sözlüyüm ve yakında nişanım var sözlümün ailesi başka şehirde yaşadıkları için kayınvalidem alışverişe buraya gelecek fakat altınları yaşadıkları yerden alalım diyorlar.sizde de böylemi oldu?altınları kendilerimi getirdiler oysa ben kendim beğenmek istiyordum.ne yapmalıyım.şimdiden saolun cevaplar için..

2. 17 Ağustos 2009
  3. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    banada nişanda kendilerinin dah aönceden aldıkları inci seti taktılar, pek seçim şansım olmadı,
    bu seti ya nişanda yada düğünde takacaklardı bende nişanda olsun düğünde gelinliğin üzerşne kendi seçtiğim bir suyolu set alırım dedim ve bu şekilde oldu canım

4. 17 Ağustos 2009
  5. adatuna

adatuna Guest

saol pınarpin.hem seti hem bilezikleri onlar biz getirelim diyorlar.Annemde kabul etme diyo.iki arada bi derede kaldım

6. 17 Ağustos 2009
  7. COTURNIX

COTURNIX İnci Meleğim Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    dediğim gibi benimkini çook önceden almışlar bozuldum ama bişi diyemedim,
    ama seninki yeni alınacaksa senin seçip beğenmen daha uygun olur tabiki.
    nişanlına bu isteğini söyle bence. kendim seçmek istiyorum bunun kadars doğal birşey yok de.

8. 17 Ağustos 2009
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    neden ordan alacaklar ki, önceden mi hazırlamışlar acaba. ben nişanda kendim seçtim, düğünde kendi zevklerine göre almışlardı ama çok beğenmiştim. bence sorun ettiğine değmez bile:umursamaz:

10. 17 Ağustos 2009
  11. adatuna

adatuna Guest

pınar yeni alıncak tüm takılar..ben en iisi kendim beğeneyim.üstelikte tüm para sözlümden çıkacak neden karışıyorlar anlamadım

12. 17 Ağustos 2009
  13. adatuna

adatuna Guest

kahvekolik..önceden hazırlama diye birşey yok güyaa tanıdıkları varmış indirim yaptırcaklarmış.ama ben buna pek inanamadım elbise diilki bu altın.heryerde gramı nerdeyse aynıdır

14. 17 Ağustos 2009
  15. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hım anladım. belki de sen ağır bişeyler istersin ama güçleri yoktur sana bu olmasın diyemeyecekleri için ordan almak istiyolardır. ciddi diyorum bak tatsızlığa değmez, takanın kendi şerefidir. sen ağırlığını bozma yüz göz olma bence. düğünde takmayan bile var ki nişanda hem setin hem bileziklerin takılacakmış işte. peki nişanlın kimden yana?

16. 18 Ağustos 2009
  17. adatuna

adatuna Guest

canım saol.bencede tatsızlığa gerek yok.sözlüm kendisi beğensin demiş annesine fakat kayınvalidem illa arayım sorayım demiş.belki kabul eder diye.bakalım nolcak sanırım kabul etcem artık napim

18. 18 Ağustos 2009
  19. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ya baktın beğenmedin düğünde beğenmediğin şeyleri bozdurur sevdiğin şeyleri alırsın. çare mi yok.