Takıların alerji yapması ve çözümü

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

14 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

DEDİĞİM GİBİ KOLUMA BOYNUMA NEREME OLURSA OLSUN GÜMÜŞ ALTIN DERİ BİLEKLİKLER KOLYELER FALAN TAKINCA 3 GÜN İÇİNDE KAŞINIYOR TAKTIĞIM YER VE KABARIYOR BÖLE OLANINIZ VARMI DOKTORA GİTMELİMİYİM YOKSA BİTKİLERDEN Mİ YARARLANMALIYIM İLERDE EWLENİRSEM NASIL BİLEZİK FALAN TAKACAM LÜTFEN CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM BUARADA KÜÇÜKLÜKTEN BERİ VAR BU BENDE ZAR ZOR TAKIYORUM İŞTE BİŞELER AMA SONUÇ YİNE HÜSRAN:a015::a015::a015:

2. 14 Temmuz 2008
  3. aliram

aliram Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende altın takınca olmuyor ama bijüteri takınca oluyor,saat filan ama hepsi yapmıyor bazıları,sendede bendeki gibi oluyosa doktora gitmene gerek olmadığını düşünüyorum,ama altın takıncada oluyomuş galiba sende o zaman cildiye bölümüne görünmende fayda var canım...

4. 14 Temmuz 2008
  5. EU1

EU1 Guest

altın hiç takmadım ama gümüş künye falan yapıyosa o da yapar diye düşünüyorum zaten deriler bile yapıyor geçende muska taktım boğazıma baktım boğazım kabardı bende sütyenin içine koydum oralar bile kabardı offf çok kötü bişey ya

6. 14 Temmuz 2008
  7. kahvelokum

kahvelokum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    takılarınızı şeffaf öje ile boyayyıp deneyebilirsiniz... benimde alerjim var ama uzun yıllardır bu yöntemi kullanıyorum ve işe ayrıyorrr...

8. 14 Temmuz 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ama ozamanda takı oje kokar ya nebilim

10. 14 Temmuz 2008
  11. kahvelokum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    neden oje sürdükten sonra tırnaklarınız oje mi kokuyor???? :)

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Temmuz 2008
  12. 14 Temmuz 2008
  13. EU1

EU1 Guest

tırnak farklı altın deri farklı hem üstünde kalıp gibi saydam bişey olur soyulur insanın tenine yapışır bana böle geliyor ama denicem

14. 14 Temmuz 2008
  15. kahvelokum

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cila gibi düşünün bunu, sandığınız gibi tabaka falan olmuyor sürdüğünüzde, ince sürerseniz soyulma da olmaz... ben size fikir vermek istedim, aynı sorunu yaşamış biri olarak... ama siz bilirsiniz...

16. 14 Temmuz 2008
  17. _birtane_

_birtane_ olacak olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yaa bu sorun bende de var:bbo: sadece altından olmuyo
    cila sürme işini denedim ama faydasını görmedim:çok üzgünüm:
    özellikle emitasyon küpelere bayılıyorum ama takamıyorumsenağlamasenağlamasenağlama yarım saat içinde kulağımşişiyor kızayor kaşınıyor, daha da kalırsa iltihaplanıyorrsenağlama

18. 14 Temmuz 2008
  19. Yaxsxama Dair

Yaxsxama Dair Hercai hayat... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende çok istememe rağmen hiç küpe takamıyorum takmayı denediğim an 10dakika sonra kulağım kızarıp kaşınıyor ve sonrasındada iltihap oluyor:çok üzgünüm:,kolye taktığım zamanlardada boynum kızarıyor:çok üzgünüm: