takılarınızı nasıl saklıyorsunuz

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. bende cok taki var, kutulara koyuyorum ama hepsi birbirine karisiyor, aradigim zor buluyorum, siz nasil sakliyorsunuz? kolyeler birbirine giriyo kupeler de oyle ayrica karariyor bazilari zamanla

2. 10 Şubat 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    hepsini kendine özel kutuyla saklıyorum.
    kutularını da ezberlediğim için sorun çıkmıyor..
    gerçi benim öyle çok takım yok küpelerim oldukça fazla diğerleri altın.onları da aynı şekilde muhafaza ediyorum..

4. 10 Şubat 2008
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    ben dolabımın ıcıne bı kac tane askılık taktırdım.Kolyelerımıı oraya asıyorum ve de cok rahat edıyorum bırbırlerıne hıc dolanmıyorlar.Yuzuklerımı de mucevher kutusunda saklıyorum.

6. 10 Şubat 2008
  7. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bir adet saat bir de alyansım var. ( Sevmiyorum takı, bazen annem söylenir düğünde o kadar şey takıldı sana bi tanesini tak bari...diye ehehe takmıycam işte)tatlicadiarzu Diğer değerli takılar evin dışında bir kasada, İstanbulda yaşıyoruz asla evde altın saklamam:1closedeyes:

8. 10 Şubat 2008
  9. boncuk2334

boncuk2334 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    boncuk takılarımı dolabın içine askılık taktım.hani kapı arkalarına asılanlardan ona takıyorum.altın ve gümüşleri kutularında muhafaza ediyorum.küpeler için de ben daha yapmadım ama yapmayı düşünüyorum,büyük boy kare şeklinde bir süngeri kumaş ile kaplayıp görünmeyen bir yere asıyorsun ve küpeleri ona geçiriyorsun.bunu tavsiye ederim.umarım yardımcı olmuşumdur.

10. 10 Şubat 2008
  11. SKartanesi

SKartanesi Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    73
    ben de küpelerimi strafora taktım onu da astım çok rahat oluyo tek tek aramak zorunda kalmıyorum, kolyelerim de sandık gibi bi kutunun içinde aslında karışıyolar birbirlerine ama zaten takmadığım için çok problem olmuyor onu da strafora iğneler takıp onlara asıyolar ayrıca bardak askıları var ya onlara da takıyorlar bi de ikeada falan takılar için ağaç şeklinde bişey mevcut o da çok kullanışlı bi de bi yerde görmüştüm küçük bir tırmık sapını boyayıp asmışlar kolyeleri de dişlerine takmışlar çok dekoratif durmuş
    bu konu daha önce de açılmıştı istersen bi püf noktaları kısmına falan bak ilginç fikirler olabilir

12. 10 Şubat 2008
  13. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    altın takılarımı ev için bozdurduk zaten sarı altını da pek sevmem ama gümüşlerime ayrı bir özen gösteririm çünkü hepsi takım halinde ve hepsinin ayrı kutuları var orada muhafaza ediyorum...

14. 10 Şubat 2008
  15. hep altın demissiniz de bende altın falan yok, kupeler bildiginiz kupe iste ne altin ne gumus...kopuk denen o beyaz seylere gecirmek mantikli da bulamam nerden bulcam onu :)

16. 10 Şubat 2008
  17. Sarxix Frezya

Sarxix Frezya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim kuzenim kurdeleye asıyor küpelerini çokta rahat oluyor bende yapıcam sende deneyebilirsin.istediğin boyutta kurdeleden kes tak küpelerini asıcak müsait duvarın yok ise dolaba koyarsın

18. 10 Şubat 2008
  19. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    dolabımın içindeki askıda valla çok rahat oluyo tavsiye ederim