Takma kiprik kullananlar veya kullanmak isteyenlerin grlerini bekliyorum

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve yagmur_tanesi tarafından 2 Ekim 2008 başlatılmıştır.

2 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yagmur_tanesi
  1. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    ben takma kipriğe merak saldım bu aralar uzun saç ve uzun kiprik hastasıyım ve alsam nasıl kullanıcam kolaymı zormu kullanan arkadaslar veya bilgisi olanlardan bilgi paylaşımı bekliyorum şimdiden teşekkürlerfisfisfis

2. 6 Ocak 2009
  3. jolly

jolly Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben düğünüm için kuaförde taktırmıştım.Güzel olduğu bir gerçek ama çok kısa ömürlü..özel günler için denenebilir ama onun dışında pahalı bence...dışarda satılanlar hakkında da bir bilgim yok

4. 10 Ocak 2009
  5. mavi_mum

mavi_mum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Daha önce kullanmadım ama düğünüm için takma kiprik düşünüyorum rezil olma durumum olurmu dersiniz düğünde falan yerlerde bulmayalım-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile3

6. 3 Şubat 2009
  7. EU2

EU2 Guest

ben takma kirpik değil de ekme kirpik kullanmıştım çok kullanışlılar ne rimele gerek kalıo ne de eyelinera kirpik dolgun ve siyah görünüyora.s

8. 3 Şubat 2009
  9. sedagnr

sedagnr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maliyeti nedir ekme kirpiğin ve ömrü ne kadar

10. 6 Şubat 2009
  11. gladiolas

gladiolas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ekme kirpik kullanıyorum canım arada bi özle günlerde ama cıkması cok zor sonra canımı acıtıyo sen de de öle bişey oluyomu

12. 6 Şubat 2009
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende düğünümde yaptırmak istiyorum. gözlere farklı bi anlam katıyo çünkü.

14. 6 Şubat 2009
  15. Beyhan__

Beyhan__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanmak istiyorum..
    ektirmeden korkuyorum çünkü dökülürken dengesiz dökülüyormuş sonradan..
    takma kirpik almak istiyorum
    ne marka almalıyım..

16. 16 Şubat 2009
  17. Discordia

Discordia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bikaç kere kuaförde taktırmıştım çok güzel görünüolar ama ben yüzümü zor yıkıodum batıolardı sert oldukları için bide havluyla silmeye korkuodum düşerler falan die :) ama çok sağlam oluolar eğer düzgün kullanabilirsen baya dayanıolar ben taktırdıımda 15 gün falan kullanabilmiştim ama çıkartırken çok canım yanmıştı yağ yada kremle kolayca çıkıo diolar ama ben çok zor çıkarabilmiştim :çok üzgünüm: ama ne yalan sölim çok güsel duruo rimele falan gerenk kalmıo hihoyyyt

18. 19 Şubat 2009
  19. SuCCeSS

SuCCeSS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yurt disinda Lash-Stylist´im (kirpik stilisti).

Hollywood´da 30-40 yildir kirpik ekme olayi var. Amerikada ünlülerin cogunda kirpik ekme var. Avrupaya ve türkiyeye henüz fazla yayilmamis sayilir.
    Kirpik ektirmek istiyorsaniz, bu isi gercekten anlayan iyi bilen birine yaptirin. Kendi kendine ögrenmis, egitimini görmemis birine yaptirmayin! Isin uzmani olan kisinin yaptigi kirpik 3-4 hafta dökülmeden kullanilabilir. Ama sizin yatis seklinizde önemli. Eger sürekli yüz üstü yatiyorsaniz, kirpikleriniz daha cabuk (2 Hafta) icinde yavas yavas dökülecektir.

Bazi arkadaslar kirpik ektirmeden sonra, kirpiklerin battigini yazmislar. Bunun olmamasi lazim. Tutkalini fazla ve yanlis kullanmis kirpik eken kisi.

Kirpik ekme icin, kullanilabilecek kirpik cesitleri var: buket kirpik, tane kirpik, Y-kirpik, W-kirpik vs. 4-5 cesit uzunlugu var. Hepsinin kendine has özelligi var... Ama en pahali yöntem tane kirpik, cünkü ekmesi uzun sürüyor ve tane tane kirpige yapistiriliyor.

Eger kirpikleri istemiyorsaniz, cikartmak istiyorsaniz, onlari kopararak degil, tekrar yaptirdiginiz kisiye gidip cikarttirmaniz lazim. Özel ilac ile cikariliyor. Kopararak cikarirsaniz, kendi kirpiklerinizi kirar, hatta koparirsiniz.

Ben kendimde buket kirpik kullaniyorum, cünkü her bukette 6-8 kirpik tanesi var, ve ekildigi zaman volumlu kirpikleriniz oluyor.. :)

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 19 Şubat 2009