Takma kirpik kullanan var m?

Konusu 'Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme' forumundadır ve **garfield** tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : **garfield**
  1. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar aranızda takma kirpik kullanan var mı. hangi marka , kaç liraya ve nereden aldınız?

bir de göz makyajıızın fotosunu ekleyebilir misiniz?

ben de bi denemek istiyorum ama doğru düzgün far bile süremem nasıl olacaksa -tatlicadiarzu-
    çok mu masraflı oldum :asigim:

2. 24 Aralık 2008
  3. nonline

nonline Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende merak ediyorum takma kirpik, kirpiklerim sarı ve seyrek. düğünümde muhakkak takıcam takma kirpik

4. 24 Aralık 2008
  5. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    takma kirpik kullanacaksanız kesinlikle şerit halinde olanı kullanın ve ilk defasında bi kuaför taksın. değilse hem gzö kapağınız tahriş oluyo doğru düzgün yapışmıyo hemde kirpik mahvoluyo bozuluyo. tek tek olanlar ise daha etkin bi yapıştırıcı ile takıldığı için çıkartırken kirpiklerinizde elinize gelir.şerit olanların bi zararı yok. tavsiyem şerit halinde olanı almanız ve ilk defasında bir kuaförün yada eli yatkın bi arkadaşınızın takması. önce şerit kısmına yapıştırıcıyı sürün biraz kusurun sonra cımbız ile tutup kirpik dibine yerleştirin. ilk başta nasitca gibi 5-7 milynluk bi kirpik alın bence eğer sadece denemek istiysanız. ama düğün falan diyosanız mac da inglottta falan var ama fiyatı daha pahalı. bide parfümerilerde de çok çeşidi var.hihoyyythihoyyyt ama sonuç mükemmel oluyor sanki kapak kızları gibi oluyosunuz:eek::eek:

6. 24 Aralık 2008
  7. dilara22

dilara22 kalk gidek dağlara :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  8. 24 Aralık 2008
  9. ertuxgx

ertuxgx ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaç saat duruyo yada kaç saat sonra çıkarmamız lazım

10. 24 Aralık 2008
  11. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    eğer düzgün takılırsa tüm gün gider. zaten sen çekince bile zor geliyo kirpik ama düzgün yapıştırılmazsa o zaman düşer. tek sorun kaliteli bir yapıştırıcı ile takılırsa baya bi gidiyo.ilk başta bi ağırlık oluyo gibi ama sonra unutuyosun gözünde olduğunu. ama denemk için önce ucuz bi tane al.

12. 24 Aralık 2008
  13. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Suan markasini hatirlamiyorum ama bikac sene önce kullanmistim,gözlere öyle bi güzellik katiyorki anlatamam... Ama yikandiktan sonra düsüyolar tabi :)

14. 24 Aralık 2008
  15. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet süper oluor. bi eyeliner çekiyosun bide kirpiklerin üstünden rimel geçiyosun hele bide hafif bi kırmızı rujla insan kendini dita von teese yada marilyn monroe gibi hissediyor. ben aynaya bakıp bakıp duruyodum. hele bide saçları toplayınca süper oluyo