Takma Tırmak Hakkinda Genel Bilgi Verebilirmisiniz ???

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve *can* tarafından 1 Kasım 2007 başlatılmıştır.

1 Kasım 2007
    Konu Sahibi : *can*
  1. *can*

*can* Guest

kızlar tırnaklarımı hiç uzatamıyorum :çok üzgünüm: takma tırnak kullanmayı düşünüyorum, sizin bildiğiniz ya da kullandığınız bi marka var mı? bi de hazır fransız manikürlü :dance:

2. 1 Kasım 2007
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    seneler önce bende kullanmıştım markasını hatırlayamam ama tavsiye etmem
    hangi marka olursa olsun yapıştırıcıları tırnağa çok zarar veriyo
    ablamın tırnakları çukur çukur olmuştu ve kaç sene oldu yeni yeni düzeliyo
    kullanma bence
    eğer imkanın varsa protez tırnak yaptır canım

4. 1 Kasım 2007
  5. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yeni aldım bende çok beyendim markasına bakıp söylerim sana.
    takma tırnaklar genelde uzun olur ya bunlar kısa yani yapıştırıyosun oje sürüyosun çıkıyosun:) şuanda ondan var tırnaklarımda.bide yapıştırıcısı çok iyi bir hafta oldu aynen duruyo.pazar günü çıkartıp ellerime ve tırnaklarıma bakım yapacağım 3 gün bakıma devam edip tekrar takma tırnak takacağım.valla ben çok sevdim tırnaklarım uzyıncada bundan çantamda bulundurmayı düşünüyorum.bi tanesi kırıldığında kötü durmasın diye sadece ona takacağım

6. 1 Kasım 2007
  7. Sementa

Sementa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende İloşa katılıyorum eğer imkanın varsa protez yaptır..Hem takma tırnak her ele yakışmıyor..Bunun için tırnak yapısı da çok önemli...Yapay durmasındansa kullanma daha iyi...Aslında protezleri 80 YTL ye falan yapıyorlar..Durumun müsait değilse de para biriktirip yaptırabilirsin aslında..Tabi bu benim fikrim :)

8. 1 Kasım 2007
  9. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de ilk defa bu yaz yaptırdım ve tırnaklarım mafoldu arkadaşımın dediği gibi çukur çukur oldu ve benim tırnaklarım çabuk uzardı şimdi doğru düzgün uzamaz oldu ve devamlı kırılıyor ben tavsiye etmem

10. 1 Kasım 2007
  11. *can*

*can* Guest

sevgili ilona sementa ve icel yorumlarınız için çok teşekkür ederim a.s.
    çok beğeniyorum en azından denemek istiyorum :dance: bu arada protez tırnak hakkında da bilgi edinicem :1rolleyes:
    icel markayı bekliyorum canım senden :1hug:

12. 2 Kasım 2007
  13. *can*

*can* Guest

ben dün eczaneden Broadway marka takma tırnak aldım, sanırım en iyiside bu marka, inanılmaz çeşitleri var... denemek için bitanesini taktım harika duruyo, sade frenchli, cok doğal gerçek gibi :KK46:
    şimdi o taktığım bi taneyi nasıl çıkaracağımı bilmiyorum, çıkartıcı almayı unutmuşum lülülülülülü

14. 19 Kasım 2007
  15. icel

icel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    NAILENE marka so natural yazıyor
    eczanelerde satılan BROODWAY (yanlış olabilir) oda çok iyi sanırım fiyatı 18ytl.benimki 10ytl

16. 29 Kasım 2007
  17. liliya

liliya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,ben takma tırnağı hiç tavsiye etmem.Benim tırnaklarım ilk okul sınavlardan başlayarak şimdiye kadar hep iyiordum çok kötü görüniyordu artı çok ince.Şimdi 2 aydır protez tırnak taktım french yaptırdım ve inci bir altın çizgeyle süsledim çok güzel ve çok rahat gerçi bir az uzun taktım,sonra bir az kısaltım baştan parmakalrın ağır gibi olacak ama alışırsın üstünde istediği rengi oje sürebilirsin ve tekrar sil,çok rahat ben çok memnunum ve kendi tırnağımı koruyor eğe profesionle yapılırsa tırnakta su ve hava geçmez sağalam bir tırnağa kavuşursun.Türkçe yazı bir az bozuk özür dilerim çünkü yabanciyim aslında.

sevgilerle .:teytey:

18. 29 Kasım 2007
  19. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar ben broadwayin dağıtıcı bayisinde çalışıyordum eskiden. görünümleri müthiş güzel ancak her takma tırnağın olduğu gibi kullanışsız. hareketlerinizi kısıtlamak durumunda kalıyorsunuz. kullanışsız yani.
    bende 4-5 paket var. bir kere kullandım. öbürküleri daha kapalı.