Taksim - Kadınlar Kahvesi

Konusu 'Burçlar, Tarot ve Astroloji' forumundadır ve littlewise tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

Taksim kadınlar kahvesine gidip fal baktıran var mı? çıktı mı:icecream::uhm:

2. 22 Şubat 2009
  3. lacrimosa

lacrimosa Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    acaba tam olarak neredeymış burasıı ? merak ettım şimdi :eek:

4. 23 Şubat 2009
  5. littlewise

littlewise Guest

ben de tam bilmiyorum arkadasım goturdu cunku, ama çok guzel seyler soyledi bakan abla umarım cıkar:)))

internetten sunu buldum: "İstiklal Caddesinden Tünel'e inerken solda Ayhan Işık Sokağa (Garanti Bankasından girilen sokak) döndükten 100 m aşağıda minik bir kafe Kadınlar Kahvesi. Dekorasyon ahşap ve mor ağırlıklı; mor masalı sandalyeli tatlı bir mekan. Açıkhavada oturmak isteyenler için sokata çiçeklerle çevrelenmiş şemsiyeli bir bölme var. Kahve içtikten sonra isterseniz fal baktırıyorsunuz." fiyatı 10 tl simdi

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2009
  6. 23 Şubat 2009
  7. YildizlarVeGece

YildizlarVeGece Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ben baktırdım.birkaç arkadaş gitmiştik 2 yıl once.meryem abla die bi kadın bakıo.hepimize demişti ki bak kimseye anlatma falan filan bir de kağida yazıyordu ama biz çikinca tabi hemen paylaştik hepimize aşaği yukarı aynı şeyleri soylemiş yıkama yağlama bi kadındı bir de meryem ablanız meryem ablanız diodu surekli. kısaca cok atıyor.biz arkadaşlar olarak hala onun dalgasını geçeriz.yani taksimde bi kaç yere daha gittim ama en vasatı oydu.mahalle bohçacısı gibi

8. 24 Şubat 2009
  9. littlewise

littlewise Guest

hadi ya bize de o bakmıstı tuh tutmuyo mu yani -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile

biz de cıkısta birbirimize sölemistik ama farklı seyler cıkmıstı, kimseye söleme diyip duruyo bi de nedense-tatlicadiarzu-

10. 24 Şubat 2009
  11. Deryacxixk

Deryacxixk ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy evet ben ona tam 2 kez baktırdım ilkinde beni çok şaşırttı ama 2.de zıvaladı
    Oradakilere güvenmiyorum ben
    Bakırköyde varmış çok iyi bakan bi kadın
    Birde evinde bakan bir kadın var Ebru diye suya bakıyor ama ne bakmaaaaaa
    yazın 20 tl vermiştim değmişti ama

12. 25 Şubat 2009
  13. yasemink

yasemink Cadı Kızım!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :roflol: Bende gittim bikere bana evleniceksin dedi bi bayandı hatırlamıyorum eşimin baş harfide burcuda tuttu valla hatta evlenceğimde işte..

14. 27 Şubat 2009
  15. arzuca9432

arzuca9432 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bende çok baktırmışımdır fal eskiden.Bir arkadaşım çok meraklıydı fala sık sık gıderdik Beyoğlu'na fal baktırmaya.Şunu anladımki herkes fal bakamaz.Oradakiler ticari amaçlı düşündüklerinden size istediklerinizi söyler.Sizinde hoşunuza gider beklersiniz olmaz.Ancak bazı kişiler gerçekten hisleriyle bakanlar var.Bunlarda kafelerde genelde çalısmıyorlar.

16. 22 Mart 2009
  17. aytoli

aytoli Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    taksimdekilerin çoğuna gitmişimdir.aşağı yukarı dediğiniz gibi hepsi.kimseye anlatma demelerinin nedeni herkese aynı şeyi söylemeleri.ama geçen hafta taksimde bir tane falcı keşfettim.15 tl.ama deydi.arkadaşımla beraber gittik.özellikle merak ettim arkadaşıma da aynı şeyleri söylemiş mi diye.alakası yok.tamamen farklı.sessiz sakin de bir yer.yeri de çok beğendim.faldan da çok memnun kaldım.bir insan bu kadar tutturamaz.benim gizli dediğim şeyleri bile bildi.geleceği kimse bilemez gerçi ama inşallah gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar.bir şey hariç tabi :))

18. 10 Mayıs 2009
  19. morpelikan

morpelikan Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ay kimmiş o bende istiyorum yaaa :sm_cool:

bende taksimde hemen hemen her yere gittim.çok beğendim iki falcı vardı onlarda bırakmışlar bu işleri malesef şimdisenağlama

ama genede mona lisa da duygu
    majestic te göker iyi denilebilir.
    melekler kahvesinde kerimi söylemiorum bile,tüm kızlar hasta zaten kndisine:1closedeyes:

ayrıca kadınlar kahvesindeki meryem kuru gürültü tamamen ya aynen herkese aynı şeyleri söylüyo emin olabilirsiniz.bi kaç harf diyo var mı yokmu falan ordan tahmin ediyo ismibuluyo sonrada bak nası bildi meryem ablanız falan diyo.onu kim olsa bulur yani :D