Talih bize de gülecek mi ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aycnsrdr tarafından 26 Ekim 2010 başlatılmıştır.

26 Ekim 2010
    Konu Sahibi : aycnsrdr
  1. aycnsrdr

aycnsrdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    63
    Merhaba kızlar aranıza yeni katıldım hep yazdıklarınızı okurdum ama yazma zamanım geldi sanırım.5 yıldır süren bir ilişkim ve gerçekten mutluyum beni anlayan seven el üstünde tutan bir insan ama iş sorunu bizide sıkıntıya sokuyor.Benim bir işim var ama hayat arkadaşım hala işsiz bu canımı çok yakıyor bazen diyorum saman seyran olmuyor artık iş yine olmazsa ayrılıcam dıyorum ama kendı kendıme çok seviyorum ama olmuyor işte iş büyük sorun tamam ailesi arkasında ama ben evlenıceğım kişinin kendı parasıyla ev geçindirsin istiyorum.Azda kazansa kendi parası olsun off kafam çok karısık hergün dua ediyorum allahım kısmetımızı çıkar diye ama olmuyor.Çok yordu bu durum benı iş konusunu benım kadar dert etmıyor gibi gelmeside benı çıldırtıyor.Babasına güvenmesim adam evi arabayı aldı kı altınları eşyalarıda alıcaktır ama ben onun evıne bakmasını istiyorum. çalışkandır gocunmaz ama çıkmıyor bir fırsat bu durumda olanlar varmı erkeğin issiz olması büyük sıkıntıymış ailemde sorun edıyor bunu çaresizim

2. 26 Ekim 2010
  3. honeysuckle

honeysuckle istanbul delisi Üye

Beğenildi:
    517
    Ödül Puanları:
    153
    doğru düşünüyorsun canım .. erkeğin işsiz olması bugün olmasada yarın çok büyük sorun ihtiyaçlarınızı hep ailesi karşılayacak değilya olaki karsılasa bile nereye kadar
    al karşına konuş belki çok maaslı olmasada çabalrsa iş bulabileceğini düşünüyorum ..

4. 26 Ekim 2010
  5. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    mesleği varmı sevdiğiniz kişinin yapabiliceği bir iş varmı?

6. 26 Ekim 2010
  7. yellowbomb

yellowbomb günün birinde!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ah canım inan aynı durumdayız ben gerçi çalışmıyorum ev kızıyım askerden yeni geldi 1 aydır iş bakıyor ama yok yok yok mesleği de var muhasebe de çalıştı bayağa ama şimdi işçi arayan yok kaldık öyle tıkandık allahım ne zormuş birikim yapıcak ama iş yok çok dua ediyorum ama rabbim henüz kapı açmadı bende iyice bunalmaya başladım

Son düzenleme: 26 Ekim 2010
  8. 26 Ekim 2010
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mesleği var mı ?

yoksa mesleği olmayan ve iş beğenmeyen tiplerden mi?

ikinci seçenekteki gibiyse zamanına yazık

sakın işini eline almadan ve işini oturtmadan evlenmeye kalkma,başını yakarsın:kahve:

10. 26 Ekim 2010
  11. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    gençler yaaaa şöyle konuyu açıp kaçmasanız? bizide sorunlarınızla başbaşa bırakmasanız diyorum

12. 26 Ekim 2010
  13. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    ayrıca da bence nişanlın iş bulmadan evlenme derim, babası nereye kadar yardım edecek?
    sen çalışacaksın kocan evde hazır yiyecek, sen bunu nereye kadar kabul edeceksin?
    çocuğun olduğunda böyle örnek bir babasımı olacak?

of of çok yanlış olur bu evlilik

ayrıca ailen sonuna dek haklı

14. 26 Ekim 2010
  15. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle EVLENME. Çocukların olucak onları düşün ben burda kafayı yiyorum babam işsiz diye sende o hataya düşüp geleceğini yakma !!

16. 27 Ekim 2010
  17. aycnsrdr

aycnsrdr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    63
    Kızlar kusura bakmayın internet sadece işyerimde var çalışkandır kendisi işte arıyor lisans mezunu olmasına rağmen burada çalışamam ben demeden her işe başvuruyor ama iş kapesitesiniz olmadığı bir yerde yaşıyoruz helekı üniversiteliler için babasını çiftci ona yardım ediyor ayrıca muhasebeci kendisi ama iş yok ikimiz birlikte araştırıyoruz yok yok çaresiz kaldık suan için evlilik düşünmüyoruz oda işimide elime aldıktan sonra kapınıza gelirim diyor zaten üzülüyor iş için kendime olan güvenimi kaybediyorum demesine dayanamıyorum ne yapıcam bilmiyorum ama ben kendı kazansız bağımsız olsun ama yinede gidip babasına yardım etsın yardımının karsılığını alsın ama eve bağımsız olarakda para getirsin allahım kımselerı issiz bırakmasın çok zorr

18. 27 Ekim 2010
  19. gulisk

gulisk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    894
    Ödül Puanları:
    148
    Doğru yoldasın bundan emin ol, yoksa ilerde çok çekersin