Talihsizlik peşimi bırakmıyor :(((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CASIO tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    25 Mart 2010
    Konu Sahibi : CASIO
  1. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,daha önce bi çok kez konu açmıştm :KK43: evliligini yoluna koymak adına binbir mücadele veren kadınn .bu arada 5,5 haftalık hamileyim bebegim olacak ama ben sevineyi m mi üzüleyim mi bilmiyoru mm.....eşimle aramız iyiydi bayadırr ...bazı şeyler i kabullendigim için sanırsamm.....en son 2 ay önce eşimle annem benim yüzümden tartıştıııı...eşim hiç alakasız bi yerde sizin kızınız ŞÜKÜRSÜZ hiçbirşeyle yetinmiyor dedii ve annem eşime sesini yükselltii(annemlerdeyiz bu arada)yeter x.... kızıma yaptıgınız herşeye bgune dek sustum sırf kızım seviyor diyee yeter kendiniz e gelinn ..şükürsüz diyorsun kızım 1000 tl maaş aldıgı haldee evini geçindirmekten ve diger tüm sorumluluklarından dolayıı 4,5 ay doğalgazını açtırmadıı ve küçük tüpün üzerinde yemek yaptıı sen nasıl hala şükürsüz diyebiliyorsun neysee annem baya sesini yükseltincee eşim de çıktıı gittii ben ne yapacagaımımı şaşırdım kısacasıııı evliligim kaldıgı yerden devam etti ama eşim anneme kin besliyorrr.ve hatta eşimin aileside ailemle görüşmüyorrr. ve bu beni çok yürekten yaralıyorr..dün annemde sinir sıkışması olmuşş doktorlar ameliyat diyor eşim bi telefon bile etmedii.işin içinden çıkamıyorum yüregim sızlıyorrrrr canım çok yanıyorrrrrr sonuçta o benim annem ve adım gibi eminimmmmmm o sadece annelik içgüdüsüyle öyle davrandıı.....sürekli gelir evime maddi maneviiiiiii destegini bizden esirgemezz ama eşimmm annem haklı oldugu halde ona kin besliyorrrrr.çok zor bi durum ..üstelik önceki hamileligimde evlilik srunlarına üzülmekten düşük yaşadım bu 2.hamileligim ilk bebegim olacak üzülmemek elde deill en başından bu evliligi bitirmeliydim belkide.....ne yapmam gerek dostlarım nasıl davranmalıyımmmmm nolursunuz yardımcı olunn :KK43:(((((

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Aralık 2010
  2. 25 Mart 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sorunu çözmeden neden 2. bebek yaptınız ki akannehir

4. 25 Mart 2010
  5. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslında korunuyorduk ya da öyle sanıordukkk geçen hafta da hamile kaldıgımı ögrendimm ....
    ya bide eşim bana karşı epey düzelmiştii bi şeyler yoluna giriyoor gibi geliyorduu o yüzden sıkı önlem almadımm...sorun şu aslında eşim bana karşı saygıllııı ve sevdigine de inanıorum ev işlerinde filan hep yardımcı olur banaa.ama son derece cahill.anladıgım kadarıyla ailesinin dolduruşuna da fazla geliyorr.onlarda kadınn eziliirr anladıgım kadarıylaaa çok ilgin ç bi aile yapıları varr

6. 25 Mart 2010
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Aileler niye karışır bilmem. Son çare olmalıdır aileler her zaman.

8. 25 Mart 2010
  9. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim ama suç eşinde annen o kadar lafa sussa daha mı iyi olurdu
    iyi yapmış susmamakla yoksa eşin seni daha fazla ezerdi
    kimsesiz değilsin
    şimdi arkadaşlar keşke annen araya girmeseydi diyebilirler peki eşin annene niye şikayet etti o zaman fitili o ateşlemiş
    o 3. kişiyi araya sokmayacaktı o zaman
    sen kızını nankörlükle suçla gözünün önünde aşağılanan kızın için cevap verme yok ya
    annedir o nasıl kızının çaresizliğine sessiz kalsın
    üzüldüm senin için
    ama erkeğin içinden kini çıkartmak zordur zamana bırak ama anneni yanlız bırakma
    kendine dikkat et bi mucize taşıyosun unutma

10. 25 Mart 2010
  11. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sinirlerin yatışmasını bekliyceksin bu durumda.

Olabiliyor bu tarz şeyler..

Hep gelin kaynana tartışması olacak değil ya, damat_kaynana da oluyor işte.

Onların aralarına da kırgınlık girmiş.

Bize anlattığın gibi eşine de anlat, annem annelik içgüdüsüyle öyle konuştu, sesini yülseltti, benim hatırıma alttan al falan de.

Anne de arada, eşim de kötü niyetli değil ama sinirlerine hakim olmalıyor ..falan gibi konuş..
    Arayı bul, idare et..

Şimdilik arabuluculuk yapmaktan başka çaren yok.

Evliliğini bitirmen için gerekli birşey göremedim ben şu an..

12. 25 Mart 2010
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Mesaj tekrarı olmuş.

14. 25 Mart 2010
  15. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok saolun canlarımm inanın çok kötü günler yaşaıdm evlliligimde annem birkere bile karışmadııı dediginz gibi eşim o gün fitili ateşleyincee annemde patladııı :KK43: dediginiz gbi zamanla düzelir inşş.....ama insanın zoruna gidiyorr onun ailesii bana 2,5 yıl boyunca neler ettii evlendim herşeyimi bi hırsız gibi çaldılarr sustum ben sıkıntı çekerken k.peder eşimee borcunu ödetti sustummm..düşük yaptım 1 hafta yataklık oldum bir telefon bile etmedilerr ......sadece eşimin evlilgmn hatırına saygısızlık etmedim hiç onlara görüştümm şimdi eşimin bu yaptıgı nankörlük deil mii :KK43:(((

16. 25 Mart 2010
  17. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Korunduğunu sanıp tam korunmamak nasıl oluyor bilmiyorum...
    Yorum yapamıycam....
    Keşke daha önce bitirseydim bu evliliği dediğiniz bir eşten neden çocuk yaptınız???

18. 25 Mart 2010
  19. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bence annen haklı canım, kocan madem senin şükürsüz olduğunu düşünüyo, o zaman bunu gelip sana söylesin , senin ailene değil. Sürekli ailesinin dolduruşuna geliyosa, eşinizin haksız olduğunu anlaması biraz zor sanırım.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.