Talk pudralar ne işe yarar

Konusu 'Vücut kremleri, losyonlar' forumundadır ve belo tarafından 22 Şubat 2007 başlatılmıştır.

22 Şubat 2007
    Konu Sahibi : belo
  1. belo

belo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bu talk pudralar ne işe yarıo bir çok katologda görüyorum kokulu parfümlü çeşit çeşit pudralar daa ne işe yarar ki pudra bi kadın için almaya niyetleniorum böle güzel gelio gözüme sora diorum naapıcam kii pişik te yok :Roflol: wallaa allah rızası için bilen biri sölesin yaa merak ediorumm..
  2. 22 Şubat 2007
  3. graf

graf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    vücut pudrası behsettiğin bende kullanıorum kokulu olan evet.duştan çıktıktan sonra havluyla iicene kuruluosun kendini sonrada pudrayı sürüyorsun koltuk altı karın bölgen vs vs ben vücüdumun tamamına sürüyoum.yumuşak yapıo kötü kokulardan koruo çok terletmio ben çok memnunu özellikle avon for away vücut pudrası umarım bilgilendirmişimdir canım
  4. 23 Şubat 2007
  5. belo

belo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    heeeeeeee.....:1yes2: aa yumuşak yapıosaa fln ayy bende alayım barii.. ohh be öğrendim sonundaa yaa merak ediodum soruyorum soruyorum arkadaşlara bi bilen yok.. saol canım ya teşekkürler bilgilendirdiğin için sayende benimde bir pudram olacak..:Roflol:
  6. 23 Şubat 2007
  7. graf

graf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    RİCA EDERİM YARDIMCI OLABİLDİYSEM NE GÜSELLL
  8. 5 Nisan 2007
  9. nosey

nosey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cilt tipine göre değşiyomu bunlar yada kuru cilde bi zararı varmı?? ben nemlendirici sürüyorum banyodan çıkınca tüm vücuduma o bakımdan sordum. nemlendiricinin üstüne uygulasam olurmuki?
  10. 22 Nisan 2008
  11. pufidik22

pufidik22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ya ben vücuduma bişey sürmüyorum krem filan hani zaten tüylüyüm yağlı kremler daha beter besler diye acaba pudramı kullansam ?
  12. 22 Nisan 2008
  13. canım talk pudralar vücuda hoş koku verir, teri engeller (yani teri emer, cildin tonunu açar (özellikle kol altıda kullanıldığında) ve cildi yumuşatır, yazın özellikle benim vazgeçilmezim ama tek dezavantajı giysilere bulaşması :KK43:(( bi insanda yarattığı hissi anlatmak benim için mümkün değil, yumuşacık ve tertemiz :içelim:
  14. 22 Nisan 2008
  15. iyi de canım ikisi aynı şey değilki pudra krem kadar yumuşatmaz ben kremin üstüne sürüyorum, krem benim için olmazsa olmaz her gün duştan sonra mutlaka sürerim ooohhh yumuşacığım ama tüy olayını hiç düşünmedim kii zaten öyle etkileyeceğini falan düşünmüyorum, onların çıkacağı varsa çıkıyolar zaten :)))
  16. 22 Nisan 2008
  17. zaten engüzeli nemlendirdikten sonra pudra sürmek, ve benim bildiğim kadarıyla öyle cilt tipiyle hiç alakası yok öyle olsa cilt tiplerine göre ayrılırlardı
  18. 22 Nisan 2008
  19. size asıl tavsiyem vajina için özel üretilmiş pudralar var onlardan mutlaka kullanın, çok güzel ve hijyenik