tam 17 günüm geçti ama idrar testleri negatif neden???

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve gxuxzelkxixzMS tarafından 16 Haziran 2008 başlatılmıştır.

16 Haziran 2008
    Konu Sahibi : gxuxzelkxixzMS
  1. gxuxzelkxixzMS

gxuxzelkxixzMS eserim alim ervam Üye

Beğenildi:
    144
    Beğendikleri:
    113
    Ödül Puanları:
    63
    1 . MİDE BULANTISI………………………………………..3 gündür hafif şiddetde bulantılar hissediyorum sabahları genelde
    2 . BAŞ DÖNMESİ………………………………….…………evet var başım fena şekilde agrıyo gözlerle beraber
    3 . TANSİYON DÜŞMESİ……………………………….……evet tansiyonum çok düşüyo bu aralar
    4 . ALT KARINDA ŞİŞKİNLİK VE HASSASLIK………....kocaman karnım oldu yaf
    5 . KASIKLARDA BATMA YADA SANCI KRAMP………daha bu sabah bi sancıyla kalktım ve kesin adet olacam dedim
    6 . KİRPİKLERİN KARIŞMASI……………………...………valla benim kirpiklerim dikineydi bugün böle kıvrışmış yukarı dogru :)))
    7 . BEL AĞRISI……………………………………..…………akşam vardı şuan yok ara ara agrılar oluyor
    8 . AKINTI ARTMASI…………………………………………çokkkkkkkk akıntı geliyo ve çokta kötü kokusu var
    9 . GÖĞÜSLERDE HASSASİYET……………………………evet çok hassas
    10. GÖĞÜSLERDE ŞİŞME……………………………………evet büyüdüğünün farkındayım
    11. GÖĞÜS UÇLARININ ACIMASI…………………………böle sıkınca agrıyo :)))
    12. GÖĞÜS UCLARININ RENGİNİN KOYULAŞMASI….öle çok koyulaşma yok
    13. SIK İDRARA ÇIKMA…………………………………….her saat başı
    14. UYKU HALİ……………………………………………….evet çok aşırı bi uykum geliyor
    15. HALSİZLİK……………………………………………….çokkkkkkkk halsizlik var
    16. AĞIZDA KURULUK……………………………………..sabahı bunun için ssevmiyorum sabah kalktımda bi damla bile ıslaklık yok çok aşırı kuruluk var
    17. AĞIZDA METAL TADI HİSSETME……………………hiç dikkat etmedim
    18. DUDAKLARIN FOSUR FOSUR OLMAS………………fosur fosur ne demek anlamadımki
    19. GÖZ BEBEKLERİN BÜYÜMESİ……………………….hiç bakmadım
    20. İDRAR KOKUSUNDA DEĞİŞME………………………ewt değişti :D
    21. G AZLI OLMAK …………………………………………gazlı olmakmı :D:D:Donu hiç sorman dakka saniye
    22. MİDE YANMASI………………………………………….bazen sabahları
    23. AVUÇ İÇLERİNDE SICAKLIK HİSSİ…………………yok
    24. BEL KALINLAŞMASI……………………………………bilmiyorum
    25. ADET GEÇİKMESİ………………………………………17 gün
    26. AKŞAMLARI AŞIRI ÜŞÜME HATTA TİTREME……yok
    27. MİDE KAZINMASI_ ÇOK ACIKMA………………….evet ya bu tam bana göreeeeee çok acıkıyom aşırııııııı
    28. SIK İDRARA ÇIKMA……………………………………sık çıkıyorum

bide 10 kez idrar testi yaptım negatif çıktı kan testini adetime 1 hafta kala yaptırmıştım ondada gebelik gözükmedi şimdi arkadaşlar bu ne demek oluyo ve ben yeni evliyim 2 bucuk ay oldu sizce 17 gün normalmi lütfen beni bi aydınlatın yaaaaaaaa:KK43:(((:-)çok üzgünüm::çok üzgünüm: nolur beni aydınlatın çıldırmak üzereyim ya yeni evlilere soruyorum özellikle ilk aylarda bu kadar geçikmeniz oldumuydu,:1no2::1no2::1no2:

2. 16 Haziran 2008
  3. çaxgxla27

çaxgxla27 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim de bugün 10 ay bitti evleneli.benim adetlerde bi değişiklik olmadı ilk aylarda.genellikle 26-27-28-29 günde bir hasta olurum ben.şimdi 27.günümdeyim hasta olmadım.işallah hamileyimdir.

4. 16 Haziran 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Taze gelin canım yaaa kan testini çoook erken yaptırmışsın 1 hafta kala kanda çıkmazzzz.Adetin 17 gün geçmiş hala neden idrar testi deniyorsunki bence kan tahlili yaptır bu kadar gecikmesi normal değil.Benim ablamın 10 gün idrarda belli olmadı kanda belli olmuştu ama yinede herşeye hazırlı ol inşallah meleğin sana süpriz yaparra.s.

6. 16 Haziran 2008
  7. ultrasonda baktırsana canım orda dr bebeğini görürse kesin hamilesin işte

8. 16 Haziran 2008
  9. zwiebel

zwiebel Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,
    doğum kontrol hapı kullanıyormuydun?
    Yada hiç doktora gittinmi ya dış gebelik gibi ters giden bir durum varsa.Bence test yapcağına Kadın Doğum uzmanına git.
    Kaç yaşındasın canım.
    Umarım bunun sonucunda güzel bir haber alırsın.

10. 16 Haziran 2008
  11. sabirsizim

sabirsizim nazlı kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Canım evlenmekle adet gecikmesinin bir bağlantısı yoktur bende birbuçuk senelik evliyim ve evlemeden önceki gibiydi adetlerim hep zamanında olurdum adet gecikmesinin ilk akla gelen nedeni gebeliktir bence kan testini tekrar et kesin sonuç verir yalnız aklıma birşey takıldı akıntım var ve çok kötü kokuyor dedmişsin hamilelikte akıntı olur kokusuzdur ama kokulu akıntın olması enfeksiyonolabilir gibi ama sen yinede kan testini yaptır yoksa gebelik doktoruna danış

12. 16 Haziran 2008
  13. aylint

aylint Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bence hemen bi dr a görün, çok kötü kokan akıntı mantarı düşündürdü bana..
    hamilelik konusunda bişe diyemem ben de 1 yıllık evliyim,bebeğim yok ama benim de evlendikten sonraki ay düğün stresinden adetim bi hayli erken olmuştu ama sonra düzene girdi.. stresten gecikme de olabilir. ama bi doktora gitmelisin..

14. 16 Haziran 2008
  15. gxuxzelkxixzMS

gxuxzelkxixzMS eserim alim ervam Üye

Beğenildi:
    144
    Beğendikleri:
    113
    Ödül Puanları:
    63
    kızlar yorumlarınız için çok tşk ederim bende zaten mantar var mantar tedavisi görüyorum mantarı yendim şuan yok dedi doktor ve çok kötü bi yanma var sanki ateş püskürüyor gibi ve ben normalde 27-28-29 olurdum ama olmadım son 4 aydır gününü şaşmadan oldum ama bu ay neden böle oldu anlamadım doktora gittim ditmedim degil ama mantar deiler bazıları hiç ilgilenmdiler sinirlerimi bozdu gönderdier burdaki doktorlar hiç iyi deil yad bana iyisi denk gelmedi :KK43:((

16. 16 Haziran 2008
  17. ALXIXN

ALXIXN Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde geçen pazar regl olmam gerekiyordu ama hala olmadım. 10 gündür birşey yok. Ama gebeliğe dair belirti de yok. Kan testi yaptırdım negatif. Cumartesi gününe kadar beklememi ondan sonra ilaç kullanmamı söyledi doktorum.

18. 16 Haziran 2008
  19. fermur

fermur Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benimde aynı şekilde 12 gün gecikti bu ay.hamileliğe dair bir belirtim yok önceki gün test yaptım negatif çıktı ama benim adetlerim zaten düzensizdi doktora gittiğimde diane35 vermişti ama ilaç kullanma yanlısı olmadığımdan yarıda kestim 3 aydır düzenli oluyordum bu ay yine gecikti :KK43: