Tam Bir Kabus Yaşıyorum ....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve thenes tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : thenes
  1. thenes

thenes Guest

Birkaç oratak tanıdığımız foruma üye o sebepten mesajı editleyecem alıntı yapazsanız sevinirim.
    Beş senedir birlikteyiz benden önce üç senelik sevgilisiyle kaçarak evlenmiş bir ay evli kalmışlar kavga gürültü ayrılmışlar.
    Ben bu beş senenin son bir senesi evlenelim artık diye baskı yapmaya başladım maalesef
    4 ay önce nişanlandık nişanımız şöyle oldu ellerini kollarını sallayarak geldiler bi alyans aldık en ucuzundan onu taktık gittiler.
    Nişan bohçası alışverişi felan bişey gelmedi haliyle. Sonra biz onlara gittik düğün kesinlikle yok belediyeye gidip nikah kıyıcaz şeklinde konuşuldu bizimkiler bişey diyemedi ben istiyorum diye ama hemen peşine köye gittiler bütün yazı orda geçirdiler gelmediler.
    Tabı bu sırada biz eşyaları almaya başladık bana bizim usul yarıyarıya alınır eşyalar dedi
    bide inat etti peşin alıcaz diye Bizimkiler nefret etmiş bi haldeler tabi tutup yarıyarıya dediğimde kusura bakma kızım dediler.
    annemin taksit yaptığı bi yer vardı gittim ordan karacanın takımını ve bir mutfak halısı aldım. 1600 tuttu
    ablama zorla bulaşık makinası aldırdım birde abim evin tüm halılarını perdelerini bide birmilyarlık tekstil aldı.
    Neyse artık nikah salonuna geldi annem dediki nikah salonu şeker davetiye kaç tutuyosa ben karşılayacam madem adam istemiyo bu iş bizim için yapılıyor ben ödeyeyim birmilyar tuttu annemden aldım o parayı dün buluştuk dedim bimilyar aldım başladı bağırmaya bana söyleme bimilyar aldın lafınımı yapıyorsun.
    Son olarak bu sabah aradı dedim salonu aradım boş saatleri öğrendim dediki ben milleti eğlendiremem gider belediyeye kıyarız nikahi sen niye nikah yapmak istiyorsun
    dedim elaleme bunun açıklamasını nasıl yaparım dediki elalemle evlen o zaman evlenmeyi isteyen ben değildim.
    Hele bi gelinlik bulmaya çalışmam var tam bir kabus.
    Sürekli kriptik denilen boğaz şişmesi yaşıyorum omuzlarımı sırtımı felan yaralar bastı evdekiler beni nerdeyse evlatlıktan reddedecek bi pozisyondalar ayrıldım dersem daha büyük sorunlar yaşıyacam sıkıştım kaldım böyle ben kendimi nasıl böyle bi pozisyona soktum inanın bende bilmiyorum
    bi çıkış olur diye aupairlik için başvuru yapıcam ama param felanda kalmadı bana bi fikir verin nolur.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Eylül 2009
  2. 3 Eylül 2009
  3. jeloo1981

jeloo1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Okudum ve çok şaşrdım yazdıklarına yaşadıklarına ama yanlış olmuş sanki ,daha önceki evliliği varmış sende 5 yıl diyosun uzun bir süreç tanıyamadınmı ki sevgili olarak bu insanı, daha düğün hazırlığında hiç birşeye el sürmemişler sonuçta gelin alıyorlar masraf yapıcaklar elbetteki iki ailede yapıcak ama bence evleniyim bir an önce kurtulurum dersen yanlış olur daha gelinliğin bile ne diyim canım hayırlısı olsun keşke herşeye sen atlamasaydın

4. 3 Eylül 2009
  5. dirim

dirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.088
    Ödül Puanları:
    238
    elalemle evlen o zaman evlenmeyi isteyen ben değildim.
    canım ben bu lafı sevmedim
    sanki evlenmek için sen zorlamışsın
    öyle bir izlenim yaratmış
    bu ilişkiyi çok tasvip etmedim
    yol yakınken bir daha düşün bence
    ya evlendikten sonra bu insanla nasıl başedeceksin

6. 3 Eylül 2009
  7. dertlisezen

dertlisezen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence zararın neresınden donulurse kardır.
    Sımdıden sorunlar yasamıssınız aılenı de sogutmussun hem kendınden hem de o cocuktan
    Daha sımdıden ıster ıstemez gıbı yaklasıyorsa evlılıge zaten hayır gelmez o ısten
    Ayrıldınızı soylesen bence aılen cok ta uzulmeyecek cunku sukredecekler bence.
    Esyalar sorun olmaz gerekırse gerı ıade edersınız bır kısmı sızde kalır ılerısı ıcın
    Ayrıca ayrıldıgın gıbı aılenı bırakıp aupair ısıne gırısme onların yanında ol ıyı oldugunu ve herseyın yolunda oldugunu hıssettırmelısın

8. 3 Eylül 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Konu içeriği neden boşaltılır hiç anlamam..
    Ceza almak için mi yapıyorlar insanlar bile bile acaba?:1closedeyes:

10. 3 Eylül 2009
  11. thenes

thenes Guest

Dua etme şeklim değişti Allah (c.c) şeytanlaşmış insanların şerrinden korusun diyorum. Hakikaten bu insanlar benim dar bir çevrede yaşadığımın nişandan ayrılmanın benim için çok zor olacağının farkındalar ve bu mecburiyeti sonuna kadar kullanıyorlar. Sıkıştım kaldım Düğün günü takıları alıp kaçan gelinler , cinnet geçirip bir aileyi katleden insanlar gözümde biden masumlaştı bu insanlara ne yaşatılmışki bunları yapmış diyorum artık

12. 3 Eylül 2009
  13. thenes

thenes Guest

Forumda ortak tanıdıklarımız olduğundan ve konu çok ciddi olduğundan boşaltmak zorunda kaldım kusura bakmayın...

14. 3 Eylül 2009
  15. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ozaman hiç açmasaydın bu konuyu. :uhm:

16. 3 Eylül 2009
  17. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    :eek:lmaz: bunlar nasıl sözler ya. bence silinecekse konu değil de bu sözler silinmeliydi. aklınızı başınıza alın lütfen. ne yaşadığınızı bilmiyorum ama bunlar çok yanlış cümleler :eek:lmaz:

18. 3 Eylül 2009
  19. ee neden açtın o zaman öyle ucundan azıcık ne bu şimdi :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.