Tam Tadında Kanal D

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 12 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

12 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.208
    Ödül Puanları:
    238

Tam Tadında

EMEL BAŞDOĞAN YILLAR SONRA YİNE KANAL D EKRANINDA EN TATLI TARİFLERİYLE İZLEYENLERLE BULUŞUYOR

Emel’le her şey tam tadında olacak. Ana yemeklerden, ara sıcaklara, pastalardan, mezelere birbirinden lezzetli yemekler, Kanal D ekranından sofralara yansıyacak. Hanımlar artık, yalnızca tariflere mecbur kalmayacak, Emel’le doğru yemek yapmanın tüm püf noktalarını da öğrenecek.

TAM TADINDA BİRBİRİNDEN İLGİNÇ KONUKLARI AĞIRLIYOR

Birbirinden lezzetli, görseli güçlü yemek tarifleriyle kadınlar artık Emel’in yemek tariflerini bekleyecek. İçinde sağlıklı beslenmenin de yer alacağı ve pratik bilgilerle yoğrulacak program, günlük hayata dair sohbetlerle renklenecek.
    Sadece yemek tarifi vermekle yetinilmeyecek programda, yemek pişirmeye dair doğru ve pratik bilgiler, yemeği pişirip yemenin yanında estetik sunumun nasıl yapılacağı, sağlıklı beslenmeye dair önemli konular, mutfakta israfın önlenmesi de programın ön plandaki konuları olacak.
    Yaptığı ilginç ve farklı yemek ve yiyeceklerle ünlü kişiler, ünlü olmayan ama farklı bir yiyeceği ustalıkla yapabilen kişiler, belli bir hastalığa iyi gelebilecek yemek ve yiyeceklerden bahsedecek uzmanlar, sohbetiyle yemeğe tat katabilecek kişisel gelişim uzmanları, bu programın konukları arasında yer alacak.

2. 12 Mayıs 2010
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bugün ilk defa izledim, 3-2-1 pişirden daha güzel olduğu kesin.

4. 31 Mayıs 2010
  5. leyna35

leyna35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende izliyorum denk geldikçe. Şeker hamuruyla süslü pastalar yapıyorlar ilgimi çekiyor. Emel hanımı sempatik buldum onunda etkisi var programı izlememde cokacimcoook

6. 31 Mayıs 2010
  7. nisandahazan

nisandahazan her an ölebilirim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    3-2-1 Pişirin yeri ayrıydı ama ya amatörce çalışmalar güzeldi. Zeki ustanın perfonması Deniz arcakın sempatikliği filan çok güzeldi :)
    Ama bu programda güzel konuları ve konukları ve de sık sık püf noktalarını vermesi mutfak açısından çok fayfdalı gibi görünüyor.Maalesef ki izleyemiyorum eşimle birlikte 3-2-1pişiri izlerdik şimdi bu kadın geldi diye değiştiriyor kaydirigubbakcemile

8. 31 Mayıs 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.120
    Ödül Puanları:
    463
    ben izliyorum bazen, konuklar güzel oluyo, sohbet güzel oluyo

10. 1 Haziran 2010
  11. nisandahazan

nisandahazan her an ölebilirim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bugunkü yaptığı krepli patates püreli kıymalı pasta çok güzeldi bence :)