Tam Teşekküllü KK Radyosu için öneriler

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve decemBer tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : decemBer
  1. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    birkaç defa daha tartışılmış olan Kadınlar Kulübü radyosu için son bir kez daha konu açma vazifesini üstlendiğim için çok mutluyum :)

adminimizin cebine üç kuruş para girdiğinden mütevellit bu konuyu horltattım evvelinde hortlatmak için izin de aldım.

Efendim koskoca kadınlarkulubu.com'a en güzelinden bir radyo yakışmaz mı?
    sürekli yayını olan, kimi zaman istek parça çalan, winampınızdan media playerınızdan da dinleyebileceğiniz, az kota yiyen, girdiğinizde chat yerine girmek zorunda olmadığınız kaliteli internet radyosu :lepi:

ee bizim radyomuz var zaten?? diyeceksiniz ama benim önerim tam teşekküllü bir radyo. aynen bu üstte yazdıklarım gibi. bu radyolar bedava değil flatcast gibi, o yüzden şimdi sitemize yaptığımız maddi katkıdan dolayı bunu isteyebiliyoruz kaydirigubbakcemile3

örnek verebiliyorsak örnek de vermek isterim ama reklam olmasından korkuyorum...

şimdi, bu radyo işi ciddi olacak ama.. düzenli yayınlar olmalı.. ben talibim, program öğretmeye de.. flatcastte deil de bu tür radyolarda tecrübem vardı bir zamanlar, arabesk çalmaktan içime fenalık geldiği için ayrılmıştım -tatlicadiarzu- arşivi geniş olan azıcık da olsa bize vakit ayırabilecek arkadaşlarla düzenli bir radyo saati ayarlanabilir. kimsenin yayın almadığı zamanlarda da bilinen bir radyoya bağlanabilir.. eskiden kkda tv radyo kısmı vardı :1rolleyes: atıyorum süper fm e yönlendirilir, yayına biri girdiği zaman da kendimiz yaparız yayınımızı işte :lepi:

bu radyo bildiğimiz radyo gibi olacak, şimdiki gibi içinde kendine özel chati olmayacak tabii. bunun için kk sohbet bölümünde radyo kanalı açılabilir.. ama yayın yapan ve bu durumu bilen biri olarak isteklerin ordan alınmaması taraftarıyım çünkü ahali birbirine giriyo benim isteğim senin isteğin diye :bbo: sitede radyoyla alakalı bi subdomain oluşturularak oradan dje ulaşılacak bi istek paneli oluşturulabilir örneği çok.. şimdiye kdr bunu yaşamamış olabilir arkadaşlar çünkü şimdiki radyo açıldığında çou kişinin haberi olmuyodu, ama bu yeni radyo açılırsa site girişinde bizi karşılayacak :lepi: emin olun çok daha kalabalık bi dinleyici kitlesi olacak delikafadulden

sizi bilmem ama ben çok heyecanlandım delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
    eminim aramızda profesyonel programcılık yapanlar da vardır, onlar bize öncülük ederlerse seviniriz..

:dance::dance::dance:

eveett hanımlar ve yetki merciileri siz ne düşünüyorsunuz, buyrun önerileriniz, evetleriniz hayırlarınız.. kaydirigubbakcemile2

p.s: sadece konu açmak için izin aldım, geri kalan fikirlerimden yönetimin zerre haberi yoktur hepsi benim düşüncelerimdir önerilerimdir, gereğinin yapılmasını arz ederim -tatlicadiarzu-

2. 28 Mayıs 2009
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

Çok kez radyoyu iyi hizmet vermek için değişiklikler yapıldı.
    Sonucları nasıl oldu hiç haberim yok:nazar:

Sohbet bölümünde radyo başlıklı bi kanal acılması bence cok harika olur...
    Ordan linklerde verile bilir.

Bu KK herşeyin üstesinden geldi bi şu radyo meretinin üstünden gelemedi-tatlicadiarzu-
    Umarım bu defa gelir...

Konuna tam destek canım:1hug:

4. 28 Mayıs 2009
  5. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

Dj arkadaşlarımızdan bazıları anonslu yayın yaparken...
    Bazı şeyleri bizlerle paylaşadabilir...
    Mesela bir ay önce falan küçük bir kız cocuguna kan lazımdı...
    Bunun anonsunu yapabilir...

Veya kazenin dagıttıgı önlüklerin(kaldıysa tabe) anonsu yapılabilir...

Aklıma gelen bunlar şimdilikşakkıdı

6. 28 Mayıs 2009
  7. Bonus

Bonus ¬Deniz gören evdeki teras ~~ Üye

Beğenildi:
    43.900
    Ödül Puanları:
    463
    Flatcast üzerinden acukda olsa tecrübem olmuştu ama bu öyle değil daha farklı olacaksa öğrenmeye hazır vede nazırım -tatlicadiarzu-

Şu KK radyosunu tam teşkilatlı şurda görmeden gözüm açık gidecem -tatlicadiarzu-

8. 28 Mayıs 2009
  9. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    radyo fikri harika daha önce birkaç kez denendi ve nedense olmadı
    kesinlikle üst menüde kk radyosu için tıklayın diye bir bölüm olması gerektiğini düşünüyorum çünkü eskiden radyo varken açmayı unutuyorduk ve sürekli kardeşlerimiz linkini yollamak zorunda kalıyorlardı inşallah olur

10. 28 Mayıs 2009
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Biz ara ara radyo açıyoruz ama malum hiç talep olmadığı için bir kaç parça çalıp kapatıyoruz.

Bir dönem dediğiniz gibi saatle dj uygulaması yaptık kavgalar çıktı. O benim saatimden çaldı efendime söyleyeyim ben onun saatini isterim vs. O da olmadı en son radyoyu çökerttiler tamir ettik:) şimdi 4 dj var sadece ama dediğim gibi girip dinleyen yok. Biz de kendimize çalmak için sırf radyo açmıyoruz.

12. 28 Mayıs 2009
  13. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    işte nevbaharcığım ben onun için üst menüye KK radyosu bölümü konulsun diyorum göz önünde olunca herkes tıklar ve dinler

14. 28 Mayıs 2009
  15. KarKralicesi

Beğenildi:
    17.116
    Ödül Puanları:
    488

Barçman abamın radyo menüsüne katılıom:eek:

Kavga eden yada saatimden caldı. Diyen kişinin djliğine son verilsin bence:1closedeyes:
    Yedek Djlerden alınır:nazar:

16. 28 Mayıs 2009
  17. EcMeL

EcMeL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bizim radyomuzmu var vallahi ilk defa duyuyorum.:1shok:
    evet olacaksa göz önünde olsun.
    eminim benim gibi bilmeyen birçok üye vardır.

18. 28 Mayıs 2009
  19. Barcman

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    inşallah kk yönetimi bu önerimizi dikkate alıp bizi kırmaz harika olur vallaaaa:lepi:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.