Tamam,ben evde kaldm :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve jelly_bon tarafından 16 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : jelly_bon
  1. jelly_bon

jelly_bon OffYineKapaliTümKapilar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar ya cok kötüyüm desem inanirmisiniz....
    22 yasindayim,ve sözlümden ayrildim,1 ay olmustur herhalde...
    Benim söyle bir sorunum var ben öyle kolay kolay herkesi begenemiyorum,yani dis görünüse önem veririm ama cok degil,eli ayagi yüzü gözü düzgün olsun yeter,benim aradigim ic özellikler,yani ruh ikizimi ariyorum.Yani tam bir psikopatim desem :jeyyar:,ayni benim ikizim olmali,ayni seylerden hoslanmaliyiz,tuhaf ama öyle...
    Bütün bu aradiklarimi eski sözlümde buldugumu sanmistim,ama yanilmisim.
    O benim ilk ciktigim erkekti,ilk kez aski onda tatmistim...Süper gidiyordu hersey,ruh ikizi olunca,hersey istedigim gibi oluyordu,taki askere gitti geldi ve degisince o ayrildik...
    Ilkimdi ve sonuncu olmasini cok isterdim ama nasip degilmis...
    O benim arkamda cok kosmustu,dedigim gibi ben kimseyi begenemiyorum,dis özelliklere degilde insanin icini dikkat ediyorum,ona baktigimda iste ayni ben demeliyim...
    Iste bir tek Serkan'da yani eski sözlümde bulabildim aradiklarimi...
    Oda bitti...
    Simdi ben biliyorum,bulamayacagim kolay kolay yine birini,sözü attigimi duyanlar,hemen gelip istiyorlar beni ailemden,yani simariklik olarak görmeyin,ama cevremde herkes tarafindan sevilen biriyim,ahlakim terbiyem olsun kisacasi cok sevilen begenilen bir kizim.
    Ama gel gör ki ben herkesi begenemiyorum,simdi siz bana bulursun daha cok gencsin diyeceksiniz,ama ben kendimi biliyorum,eski sözlüyü bile zar zor begendim.Ben bi 10 sene böyle bos bos gezerim...
    Annem tutturdu istemeye gelenlerden biriyle iyice bi görüs anlas diyor,yok hayir diyorum,annem de benim huyumu bildigi icin,bir an önce beni basgöz etmek istiyor...
    Ben ne edeyim,kesin evde kalacagim ben,bu aralar bir cok arkadas söz nisan dügün olsun hepsi ucup gidiyor,yaz mevsimi dügün zamani iste,benim icimde buruk bir aci var :sinifsinif:

Son düzenleyen: Moderatör: 22 Haziran 2010
  2. 16 Temmuz 2009
  3. TheShe

TheShe Guest

Allahım yarabbim Almanya gibi yerde 22 yaşında bir üniversite öğrencisi evde kaldım ben diye topic açıyor gamyoncuiremsu

4. 16 Temmuz 2009
  5. jelly_bon

jelly_bon OffYineKapaliTümKapilar Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasim niye öyle diyosun , olamaz mi yani,üniversite ögrencisi degilim,sinava girdim ama pek umutlu degilim acikcasi,evde kaldim derken sonum öyle olacak demek istedim,depresyonda'yim,aklima her seyi getiriyorum ne yapabilirim ki,hani kendimi kisiligimi ego mu bilen bir insanim,ve kolay kolay kimseyi begenmiyorum,bu zamana kadar ancak bir erkegi begendim,oda zar zor,cok yakisikli bir insana bile bir gidim birsey hissetmedim,ruh ikizimi isterim,iste bende diyorum ki,bu saatten sonra zor bulurum,yani evde kalirim...bunun almanya türkiye ile alakasi yok,bugün 22 yasindayim,kimseyi begenmiyorum,yarin bi bakmissin 32 yasindayim ve durumum ayni olabilir

Son düzenleme: 16 Temmuz 2009
  6. 16 Temmuz 2009
  7. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    gün doğmadan neler doğaropuyorumnanaktan

8. 16 Temmuz 2009
  9. MeDuSa

MeDuSa Guest

Ya neden ümitsizsin ki bu kadar
    Daha yaşın 22 ve karşına ruh ikizin çıkabilir opuyorumnanaktan

10. 16 Temmuz 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Kendini depresyona sokmanı gerektirecek bişey yok daha yaşın genç kimler geliiiirrr kimler gider.

12. 16 Temmuz 2009
  13. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadar takmaya gerek yok anı yaşa boşver evde kalmakta güzel......:nazar:

14. 16 Temmuz 2009
  15. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    TheShe arkadasa katiliyorum.
    Kocameraklisi derler senin gibilere canim.
    Hele bir ilk önce meslegini yapda, Almanya devletin yardimlarina muhtac kalma.
    Ben senin yerinde olsam ilk önce bunu düsünürdüm. Hayatini eline al canim, koca söz veriyorum sana denizde kum dünyada koca bol, olmadi Türkiyeden ithal edersin.

16. 16 Temmuz 2009
  17. nnilxuxfern

nnilxuxfern pocahontas Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    196
    vereliniortak

başka söze ne gerek :)

18. 16 Temmuz 2009
  19. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    bence depresyona girmemek senin elinde... ve şu an depresyondayım diyorsun ya bu da seninle ilgili tamamen...

22 yaşında bir genç kız ; bunca zamana kadar tek kişiyi beğendim diyor ... ne var bunda... bunun yaşı mı var allah aşkına... sen bir okulunu bitir ; iş sahibi ol ; kendi ayakların üzerinde dur sonra ruh ikizini ara... ayrıca sözlünden ayrılalı 1 ay olmuş... eğer bahsettiğin gibi hayat ikizinse zaten yenisini aramaya abaşlamak için çok erken ... önce bir acını yaşa ; zamanla sağlıklı düşünüp hissetmeye başla sonrasını da zamana bırak ... bence annene de bu konuda bir açıklama yap ... sözlünden ayrıl hemen istemeye gelsinler bu ne saygısızlık yaaaa... makinemisin sen ... ya da hiç unutman gereken güzel anıların yok mu sözlünle yaşadığın...

sana tavsiyem kendi kendine vereceğin telkinler ;
    kimseyi beğenemem - 10 yıl beklerim - 32 yaşımda evde kalmış biri olurum gibi şeyler olmasın...

hayat bu ne zaman ne olacağı bilinmez ama sen kendine bu şekilde sınırlar çizersen aynen çizdiğin sınırlar arasında kaybolup gidersin...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.