Tamamen el yapımı denenmiş bitki özlü cilt maskeleri

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve normandiya tarafından 8 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

8 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : normandiya
  1. normandiya

normandiya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tamamen doğal olarak üretilmiş bitki özlü maskelerdir hanımlar denedim ve çok beğendim ben ısırgan otlu olanı denedim hemen yüzüm yumuşacık oldu.Annem ve teyzemde kırışıklık için olanından kullanıyorlar ve çok memnunlar. İster kırışık ciltler için ister karma,yağlı ve kuru ciltler için kullanabilirsiniz. her cilt için ayrı olarak bulunuyor. Yüzzünüzü hem canlandırıyor hem yüzünüzdeki lekelerden kurtarıyor. Zaten bir kimyacının özel olarak ürettiği tamamen doğal ürünlerden oluşan bir maske.Isırgan otlu, papatyalı vb. bitki özlü olanları var isteyen olursa yardımcı olabilirim. Üstelik çokda uygun bir fiyatı var. Zaten aşağıya ekledim iki kutu şeklinde bulunuyor. Biri toz halinde siz sulandırıp maskeye dönüştürüyosunuz. Üstelik bir kutu en az 10 defa kullanılıyor. yuvarlak olanda krem şeklinde hazırlanmış olarak bulunuyor. Yine onuda en az 10 defa kullabilirsiniz. Fiyatıda sadece 10 TL

$Foto¦şraf-00d.jpg

$Foto¦şraf-003d.jpg