(Tanisma)Hasselt Paylasim Alani

Konusu 'Yurtdışı Paylaşım Belçika' forumundadır ve sukriye tarafından 10 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : sukriye
  1. sukriye

sukriye Guest

kizlar ben hasseltten aranizda hasseltten olan yok muşakkıdı

2. 26 Ağustos 2007
  3. esmaaslan

esmaaslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm
    Bende belcikada yasiyorum gerci geleli 2.5 sene oldu.Bende Hasselt yakinlarinda oturuyorum oraya 10km.Bu siteye evvelsigun uye oldum bakalima.a.s.

4. 27 Ağustos 2007
  5. nilcelep

nilcelep Guest

slm tadLi.bende geleli 6.haftaya girdi ilk 3 hafta ev temizligi 4 ve 5 hafta esim evde ameliyat oldu(burundan et alindi)yatti 5.haftann sonunda yani gecen cuma bende diest te has kucuk bi operasyon gecirdil acil olarak.aarschotta oturuyorum.simdi bunalmaya basladim artik yogunluk gecti anlarsin beni bacim yas 33 ilk kez ayrildim ailemden haftaya okul baslayacak derken ramazan son haftasi esim yine 2 hafta izinde.dil orenmeye baslasam kendime yetsem baska hic bisey istemiyorum inanki.neyseki esim yanliz birakmiyor allah razi olsun cok yerde gezdirdi saolsun ama yinede tanidik yok bacim demeyi ozledim tr de saolsunlar bacilar coktu yaa ole arkadasim bakalim zaman neyi gosterecek allahtan hayirlisi.

6. 27 Ağustos 2007
  7. esmaaslan

esmaaslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm nergis
    ben suan diest te oturuyorum ama ocakta Herk De Stad a tasinacagiz.Hasselte 10 km.Tr deki memleketim ise Denizli.Sizler neler yapiyorsunuz?

8. 28 Ağustos 2007
  9. esmaaslan

esmaaslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hallooo
    tanisalim goruselim evet kac kisiyiz ki surda..Ya pardon senin cicek adinmi tatlinin altinda yaziyor. sen neler yapiyorsun?alisabildinmi buralara?Ben geleli 2.5 sene oldu esimde geleli 1 sene oldu.Biz ben 13 yasindayken Turkiyeye donus yaptik sonrada ben geri geldim.Orda hemsirelik meslegine pek onem verilmiyor burada daha iyi olur diye geri geldim,sukur iyide gidiyor.Henuz cocugumuz yok,esim henuz calismiyor,kursa gidiyor.Kisaca benim hayatim boyle.Siz???????

10. 28 Ağustos 2007
  11. gulsehri

gulsehri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Nilcelep ne zamandir sesin cikmiyordu,bir gittin pir gittin sanmistim,ne zaman geldin belcikaya,e hosgeldin diyelim once,hepimiz buradayiz guzelim,okyanus elif,sule beyza,ben,seni anliyoruz biz merak etme,bende geldigimde senin yaslardaydim zor oluyor bilirim,4 yil olacak ama hala tam anlamiyla alisamadim,yaz sen guzelim biz buradayiiz.:teselli:

12. 17 Eylül 2007
  13. aleynaaskim

aleynaaskim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kizlar bende belcikadan aleyna .bende geleli 28 yil oldu.ama cok yakinda tr ye donecegiz. kendinize cok iyi bakin;

14. 26 Eylül 2007
  15. suleyuksel

suleyuksel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba ben turkıyedeyım ama aılem annem babam genkteler.ablam ve kardesımde gentte yasıyorlar...bu yaz oradaydım.aılemı cok ozledım....ayrı olan herkese sabır dılıyorum ben de burda gurbette sayılırım...

16. 26 Eylül 2007
  17. suleyuksel

suleyuksel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    benım de aılem yakın genkteler

18. 28 Aralık 2007
  19. k_hilal

k_hilal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam herkese

Bende hasselt'da kaliyorum, aslinda ôgreniyim ve hasseltda yurta kaliyorum.
    Provinciaal Hogeschool Limburg ögrencisiyim :)

slmlar