tanıştığımız gün üzerinde olan ceket...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum onun umrunda bile değilim...değil yaşananları,ellerimin sıcaklığını,sımsıcak dediği gülüşümü,varlığımı bile unutmuştur belkide...tüm bunları düşündükçe,beni bir çırpıda yok sayan,o dğmez insanı unutmak,hatırlamamak istedikçe,hayat sanki benimle alay ediyor..sanki onun tarafında ve benim acı yaşamam için her şey seferber olmuş gibi..onu aklımdan,beynimden,bir an olsun atmak için farklı ortamlara girmeye çalışıyorum ama bulunduğum bir mağazada bile tesadüfen karşıma,onunla ilk tanıştığımız gün,üzerinde olan,üşüdüğüm zamanlarda üzerime verdiği ve benim bunca zamandır bir an bile unutmadığım siyah,kadife çizgili ceketinin aynısı karşıma çıkıyor..ALLAHım bu nasıl bir oyundur böyle..bu nasıl bir tesadüf ve o an yaşadığım nasıl bir acıdır böyle..bulunduğum yerde öylece kalakaldım ve bu kez içi boş olan ceketin içinde,karşımda onu gördüm sanki ve tüm bu yaşattıklarının,soramadığım,içime attığım herşeyin hesabını sordum..ben dayanmak,alışmak istedikçe her an onu hatırlatacak bişeyler çıkıyor karşıma..ALLAHım bu nasıl bir acı,nasıl bir ızdıraptır..yalvarırım yardım et kulunun bana yaptığı haksızlığın cezasını yine ben kendimmi çekmeliyim???

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.