Tanmaktan bktm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nehiroxgxuz tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : nehiroxgxuz
  1. nehiroxgxuz

nehiroxgxuz OĞUZ'UM&ANIL'IM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cevap yazan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim uzatmadan yazayım 2,5 senelik evliyim bu 4. evim istanbula gelin gittim ilk evimde 20 gün oturdum sonra lojman çıktı oraya taşındım lojmanda 10 ay oturdum sonra diyarbakıra tayinimiz çıktı bu evde 1.5 sene oldu oturduk ev ısınmıyor başka yere taşınacağım ayın 12sinde iyice bıktım yoruldum artık eşyamın durumunu söylemiyorum bile bide bu taşınmada 8 aylık diş çıkaran bi bebeğim var üstelik yardıma gelebilen kimse yok evden eve taşıma şirketenede versek her iş bana bakıyor offf offfffisfisfis

2. 8 Aralık 2009
  3. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım allah yardımcın olsun hemde bu kışta çok zor dilerim bebişin üşütmez eşin yardımcı olmazmı sana :bbo:

4. 8 Aralık 2009
  5. ilknuuur_55

ilknuuur_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benımde bı akrabam senınle aynı durumda..ev degıstırmekten esyaları mahvoldu..bısey sorucam kalıcı olucagınız bıyer olmıcakmı yanı sureklı bole tasınıcakmısnız??

6. 8 Aralık 2009
  7. nehiroxgxuz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eşimden allah bin kere razı olsun her zaman yardımcı olur ama sonıuçta herşey bayanın eline bakıyor benim yönlendirmemle olur bide bu aralar işleri yoğun malum d.bakırdaki olaylar gece gündüz görevde

8. 8 Aralık 2009
  9. nehiroxgxuz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    olacak ama eşim emekli olunca sanırım 2035 te emekli olacağını düşünürsek ben bu gidişle o günleri göremeyeceğim

10. 8 Aralık 2009
  11. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    ay çok hoşsun valla peki o zaman bi kadın tut o sana yardıetsin en azından kabasını o yapar sende kalan ince işlerini yaparsın birde eşyalarını gerçekten taşınma şirketine verki bide angarya işlerle uğraşma kolay gelsin sana ne diyim canım

12. 8 Aralık 2009
  13. nehiroxgxuz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zaten öyle yapacağız canımda ev temizlenecek çarşamba günü eşim şirkete taşıtacak ama işte artık o kadar gözüm korktu ki inan başkası taşısa bile ben kendime dert ediyorum annemde gelemeyecek bu sefer kayınvalidemde hacı ya gitti işte kaldım ben böyle ortada

14. 8 Aralık 2009
  15. gamzeli_gelin

gamzeli_gelin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım aynı sorunu bende yaşayacağım birkaç ay bir dairede sonra lojmanda ve 1 yıl bile dolmadan tayin allah yardımcımız olsun

16. 8 Aralık 2009
  17. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    allah yardımcınız olsun canım zordur ama allah büyüktür sıkma canını inşallah bundan sonra sabit kalabilirsiniz

18. 8 Aralık 2009
  19. nehiroxgxuz

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    işin kötü yanı bu evdede en fazla 3 sene oturacağım sonra yine tayin inşallah herşeyin hayırlısı olur ne diyeyim