tansaş ın indirim oyunu

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve peptyy tarafından 22 Ocak 2010 başlatılmıştır.

22 Ocak 2010
    Konu Sahibi : peptyy
  1. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Malum çalışıyorum.Evime en yakın Tansaş.Herşeyi bir arada bulabidiğim için tercih ediyorum ama tüm marketlerden(dia,şok,bim vb)tüm ürünlerdeki fiyatları çok farklı.Ayda 3-4 gün yüzde kırk indirim yapıyolar güya...Yüzde kırk indirim yaptıklarında anca diğer marketlerle eş değer oluyorlar...Diyceksiniz ki 'gitme' ama dar vakitlerde mecbur kalıyorum.Çok basit bir örnek vereyim:her yerde elli kuruş olan çikolatalı gofret çeşitlerş her daim yetmişbeş kuruş.Ve indirime giren ürünlerin son kullanma tarihine5-10 gün kalmış olıuyor.Herkes dikkat etsin:eek:klava:

2. 22 Ocak 2010
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    her indirime inanmamak gerekli.mesela buradaki marketlerde perşembe günleri sebze,meyve hal fiyatına satılıyormuş.ama çalışanları hiç hal fiyatına verirlermi diyorlar.bazılarıda indirim sepeti hazırlıyorlar ama içindeki ürünlerden hiç biri indirimli değil.

4. 22 Ocak 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ayy haklısın ama mecbur kalınca aman alıvereyim şurdan diyo işte :KK43:

6. 22 Ocak 2010
  7. lepi

lepi ♥˙·٠•●♥ &# Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    tansaşın bu durumunu ben senler evvel farketmiştim
    bir hafta evvel 25 kuruşa aldığım su sözde diğer hafta indirime girmiş ama 30 kuruş:))
    dedim keşke indirmeselermiş:))

8. 22 Ocak 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    marketlerden hep korkuorum artık migrostan alısveriş yapardık evlenmeden önce her alışveriş 400 liralık fln deterjan bakliyat evin tüm ihtiyacı eve gelince annem hep inceler macun almadıgımız halde 1 liralık diş macunu eklenmiş sabun almadıgımız halde 1.35 liralık sabun eklenmiş nasıl olsa alıyorlar arada 1 lirayımı farkedecekler diye düşünüyorlar demekki cok yazık adını duyurmus biyerin böyle yapması şimdi bizim evede tansaş yakın ama gitmiyorum indirim dediğinde %70 fiyatı arttırıp indirime koyuyorlar