tarçın bakır vede altın karamel karışımı

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve beren2008 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : beren2008
  1. beren2008

beren2008 2013 benim yılım olacak:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar ben saçımı sonunda boyadım sarı olan saçlarımı cumartesi akşamı boyadım tarçın bakırla altın karameli karıştım 1er tüp olarak 45 dakika beklettim vede yıkadım karanlıkta kızılımsı bir renk oluyor ama dışarıdada turuncu bakır oluyor şuanda resim yükleyemiyorum çünkü bilgisayarım format yedi ama yarın falan eklerim ilk boyadığımda saçlarım kınalı kuzular gibi oldu ertesi gün yıkadım falan açık açıldı bugün 3. günüm ama güzel bir renk oldu gerçi ben tam bakır istiyordum ama ... bana arkadaşlarım yıkandıkça akacak turunculaşacak falan diyorlar ama daha bir gıdım boya akmadı yaa kızlar rengin oturması ne kadar sürer ya ben senelerdir sarı kullanıyordum bir delilik ettim vede boyadım bu hafta bunun üzerine sizce tarçın bakıra boyasammı yoksa 1-2 hafta beklesemmi yani renk ne kadar zamanda oturur gerçi güzel oldu ama ne bileyim dahada turuncu istiyorum ama satan kız tam bakır olacak demişti ama ne bileyim ya :utangac:

2. 23 Şubat 2010
  3. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım o banyo sıklıgına baglı ben acttırmıstım saclarımı orealle 1 hafta sonra alısamadım o sarı saca palettenın kumralı ve bronz kahvesını karstrıp boyadım kızıl kahve gbı bı renk oldu ama cok koyuydu ınan 2 haftada aktı suan boyayalı tam 19 gun oldu kahveye ama suan sacım eskı halıne dondu gıbı sarı oldu yıne ben hergun banyo yaparım ondan cabuk aktı

4. 18 Mart 2011
  5. olar

olar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben beyaz tenliyim ve denemediğim saç rengi kalmadı.saçlarımın yıpranmasıda cabası:KK43:(
    kardeşimin haziranda düğünü var ve ben değişik bir renk istiyorum önerilerinizi bekliyorum...karamel bakır benim düşüncem..şimdiden tşk kızlar..

6. 18 Mart 2011
  7. olar

olar Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu cevap??kızlar öneri getirirmisiniz..

8. 18 Mart 2011
  9. Dilxsxad

Dilxsxad Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu senenin rengi zaten karamel istediğin renk çok hoş durur teninde birde açık karamelle sarı karışımı bir renk var o da çok güzel duruyor onuda düşün derim ben o rengi düşünüyorum boyatıcam şuan karamel var saçımda

10. 2 Ocak 2012
  11. zeyneppy

zeyneppy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eki Görüntüle 319510

merhabaa, benımde sacımda suan palettenın altın karamelı var. ama ben bırazcık bakırlık ıstıyorum. renklı canlı gorunsun ıstıyorum. bu resımdekı guzel goruyonuyo . cok kızıllık yok. yokda siilik bı renk degıl. pıyasada tarcın bakır var ama bana göre cok abartıya kacar. bu resımdekını elde etmek ıcın acaba altın karamelle karıstırsam nasıl olur ki. yoksa bıraz sarı mı eklemek gerekıyor bılgınız varsa paylaşırmısınız acaba ?

12. 2 Ocak 2012
  13. BerilinAnnesi

BerilinAnnesi bi beştaşım bile yok Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    açık kahve tonlarındaki saçıma palettenin 7-0 kumralını kullandım sonuç berbat. paletteye olan güvenim tamamen sarsıldı arkadaşlar. kutudaki resmin aynısı olmasını beklemiyordum tamam; ama uzaktan yakından alakası yok. 8 aydır boyasızdı saçlarım o kadar yıprattı ki iğrenç hissediyorum kendimi. ufff!

14. 2 Ocak 2012
  15. zeyneppy

zeyneppy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

merhabaa, benımde sacımda suan palettenın altın karamelı var. ama ben bırazcık bakırlık ıstıyorum. renklı canlı gorunsun ıstıyorum. bu resımdekı guzel goruyonuyo . cok kızıllık yok. yokda siilik bı renk degıl. pıyasada tarcın bakır var ama bana göre cok abartıya kacar. bu resımdekını elde etmek ıcın acaba altın karamelle karıstırsam nasıl olur ki. yoksa bıraz sarı mı eklemek gerekıyor bılgınız varsa paylaşırmısınız acaba ? Eki Görüntüle 319516

16. 2 Ocak 2012
  17. zeyneppy

zeyneppy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  18. 5 Şubat 2012
  19. sincerelyesra

sincerelyesra Yeni Üye Üye