Tarcin ve limon suyu sivilce ve lekeler icin

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve gün batimi tarafından 1 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : gün batimi
  1. kizlar sivilce ve lekelerim icin galiba suna dumankayaydi tam emin degilim,tariflerini uygulandim sivilceyi hemen yok etti gibi birsey ve lekelrimde acildi sanki.
    sivilce icin; bir cay kasigi tarcin ve biraz kati olana kadar limon suyu,bunlari karistirip SADECE sivilcenin üstüne sürün sakin yüzünüzün diger yerine sürmeyen.ilk basta cok yakiyor ama yanmasi gecene kadar bekleyin sonra yikayin,biraz kizariklik kaliyor ama buzla yada soguk suyla hemen gecer.

lekeler icin;bir yemek kasigi kabartma tozu ve bir yemek kasigi yogurt,karistirip lekelerin üstüne sürün kuruyna kadar bekleyin sonra ovarak cikarin buda ilk basta yakiyor ama sonuc gercekten harika yüzümün rengi acildi süper oldu:dance: umarim sizinde sinize yarar.
  2. 1 Mayıs 2007
  3. love is fb

love is fb Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tek tük çıkan sivilceler için kullanacağım. bilgilerin için teşekkürler.
  4. 1 Mayıs 2007
  5. Kelebek

Kelebek Kapsama Alanı Dışında ! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde ten rengim çok beyaz olduğu için yazın çok güneş lekesi çıkıyor...
    deniycem sağol cnmmm
  6. 1 Mayıs 2007
  7. oslemm

oslemm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    limon iltihapları kurutur cildin yağ dengesini sağlar ergenliğimin başlangıçlarında bunu denemştim yüzünüzü yakmaması için biraz su damlası ekleyebilirsiniz limon benim doğal toniğimdi kabartma tozlu tarifine gelince lekeler için imex sabun aknilox jel %4 ve çok az güneşte kalmak büyük oranla hafifletiyor tabiki bunlar sivilcenin çeşidine göre değişiyo verdiğin tarifler akne gibi ufak tefek şeylerde geçerli paylaşımın güzeldi
  8. 1 Mayıs 2007
  9. oslemm

oslemm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    doktorunun önereceği güneşten korunma kremleri mesela expidment gibi bir ilaç kullanırsan bu sorundan kurtulduğunu göreceksin ve tabi bunun yanısıra çok az güneşlenmen en sağlıklısı hatta bu hepimiz için geçerli çünkü güneş artık zararlı ışınlar saçıyo :1no2:
  10. 1 Mayıs 2007
  11. ezine

ezine ogluşum gelio :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    deniycem bunu bakalım sonuç ne olcak
  12. 1 Mayıs 2007
  13. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    saol canim,deneyip sonuclari yazariz...
  14. 1 Mayıs 2007
  15. denediktan sonra sonucu yazarsaniz cok sevinirim cok merak ediyorum,benim cildime cok güzel geldi suna dumankayanin bütün tarifleri gercekten cok ise yariyor.:1yes2:
  16. 2 Mayıs 2007
  17. neslixsxah

neslixsxah Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar orbil-white adında bir krem varmış çok iyi geliyormuş.kullanan varsa bilgi verebilir mi?
  18. 2 Mayıs 2007
  19. benimde dudak cevremde kahverengi lekeler olustu ii gelirmi acaba?