Tarçın yağı+Vicks+Vazelin Deneyen var mı?

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve selin_94 tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : selin_94
  1. selin_94

selin_94 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar geçende bir arkadaşımla oturuyorduk sohbet sohbeti açtı tam bu sırada bir değişiklik farkettim kızın dudakları garip bir şekilde ısırılmış gibi duruyordu yani hani ısırırsında şişer ya ben de merak ettim sordum ne oldu dudağına dedim çok yeni bir formül keşfettim dedi sonra anlattı;bu duddaklarını pek beyenmiyordu bunun için her şeyi denemiş bakmış olmuyor hepsini sürmüş yani tarçın yağıyla dudağına masaj yapıp yedirtmiş ardından vicks sürmüş hafif bir şişkinlik olmuş fakat o zaman da canı yanmış acilen bir şeyler bulmak için odasına girmiş vazelinin yumaşıtıcı etkisini bildiğinden vazelin sürmüş!!!
    Yaklaşık 4 günden beri kullanmış ve yavaş yavaş bir şeyler olmaya başlamış...
    Sabah evden çıkmadan önce akşam yemek yedikten sonra yani 12 saat arayla dikkat ediyor...
    Benim yapım çok alerjik deneyemiyorum fakat aranızda denemek isteyenler ya da deneyenler olursa sonuçları paylaşalım belki rastgele bir şekilde bir devrim yapılmıştır! kaydirigubbakcemile2

2. 22 Aralık 2009
  3. izmit_41

izmit_41 kirlideğil,yaPASyatozdu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarçın yağı ya da vazelin denemedim ama viks gerçekten işe yarıyor dudakları şişirmekte.

4. 23 Aralık 2009
  5. elvin06

elvin06 Güneş doğdu :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insan kendi denemediğini başkasına da söylememeli bence... kusura bakmayın ama çok saçma bir konu olmuşşş..

6. 3 Ocak 2010
  7. limonata_

limonata_ dostun varken düşmn arama Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben viks sürdüm yaktı ama şişirmedi şimdi tarçın yağı alıcam

8. 12 Ocak 2010
  9. ggirly

ggirly Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tarcin vagi ve vicksin zaten dudak dolgunlasirmadaki etkisi biliniyor. ancak ikisi de dudaklari kurutup tahris ediyor. vazelin de bu kurulugu onluyordur belki. ben de denemistim bi sure ama kalici bi dolgunluk saglamiyor, sadece surdugunde gecerli.
    uzun sure kullanip da kalici dolgunluk edinen var mi acaba?

10. 12 Şubat 2010
  11. ladyinpurple

ladyinpurple Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vicks bende hiç bir işe yaramadığı için tarçın yağından da şüpheliyim.kalıcı dolgunluk bir tarafa geçici olarak bile hiç bir etkisi olmadı :sinifsinif:

12. 4 Mart 2010
  13. blush

blush Deliyim ben deliyim (: Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Ya böyle tarçın yağını, vicksi, vazelini katılaştırıp stick ruj haline getirtebilsek, 1 saat arayla sürsek dudaklarımıza o zaman hep dolgun gözükür. kaydirigubbakcemile2

14. 4 Mart 2010
  15. defne0707

defne0707 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    golden rose böyle bir ruju var tarcınlı dolgunlastırıcı 20 tl almıstım 45 gün sürekli kullanımda kalıcı dolgunluk saglıyormus ben kullanıyorum ama sürekli deil birde ben gay dan bahsetmiş bir arkadas sakinlestirici ilaç sanırım kullanan varmı acaba

16. 29 Nisan 2010
  17. koyukahverengi

koyukahverengi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    aynen aynen... titretmedi bile.

18. 29 Nisan 2010
  19. Amonra

Amonra Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    63
    nane yağı işe yarıo diye duydum ama denemedim. ne güzel olurdu şu dudaklarım az daha kalın olsaydı