tarihi geçmiş gonalf-f

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve Vildan tarafından 4 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Vildan
  1. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    iyi günler hocam komşum tüp bebek tedavisi oldu 1 tane gonalf ı kalmıştı bana verdi
    bende tüp bebek tedavisi oldum doktorum , Puregon verdi onu kullandım sonuç negatifdi...
    komşumun verdiği iğneyle yeniden aşılama olmak istedim ama doktora gidemedim çünkü :negatif tüp bebek tedavisinden sonra moralim çok bozuktu..
    bu ay yeniden tedaviye başladım klomen ve pregnly kullandım .doktorum adet olsanda olmasanda gel dedi..adet olursam yeniden aşılama yapılacak.bende komşumun verdiği gonalf-f var ama tarihi geçmiş acaba kulanırsam problem olur mu
    bu sitede bu konuyu başka bir yerde açmıştım orda bir arkadaş bana şu cevabı yazmış
    'emeru kardeşim ben doktorumla konuşmuştum ankarada başkentte prof.kendisi aslında dedi en az 6 ay kullanılır bu ilaçlar dedi formulleri ona göre dedi.1 yılda geçse kullanılır ama etkisi azalır dedi.benim 4. aydan geçen var ben kullanıcam.'
    sonra sizin topiğinizi görünce size yani uzmanına sormak istedim ..
    cevabınız için şimdiden teşekkürler

2. 5 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam dilerim amacına biran önce ulaşabilirsin. yaptığın tedavinin ne adar zor bir süreç olduğunu biliyorsun. tarihi geçmiş ilaç kullanmanı iki nedenle tavsiye etmem bu ilaçların saklanma koşulları var ona ne kadar uyuldu bilemezsin ikincisi de o tarihlerin bşir anlamı var yani ilaç etkinlik düzeyleri azalıyor ve kayboluyor demek. bana kalırsa yeni bir kutu ile başlamalısın. bol şans

4. 5 Haziran 2010
  5. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cevabınız için tekrar teşekkür ederim hocam..

6. 6 Haziran 2010
  7. Pili

Pili Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    önce sana kolay gelsin
    ama tarihi gecmiş bir ilaç olamazz sakın kullanma
    onlar ağır ilaçlar insana neler yapıyor
    ilaçlar pahalı ama sağlık da uçuz deyil