tarihi geçmiş illaç ?????

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve Vildan tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : Vildan
  1. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar komşum tüp bebek tedavisi oldu 1 tane gonalf ı kalmıştı bana verdi
    bende tüp bebek tedavisi oldum doktorum , Puregon verdi onu kullandım sonuç negatifdi...
    komşumun verdiği iğneyle yeniden aşılama olmak istedim ama doktora gidemedim çünkü :negatif tüp bebek tedavisinden sonra moralim çok bozuktu..
    bu ay yeniden tedaviye başladım klomen ve pregnly kullandım .doktorum adet olsanda olmasanda gel dedi..adet olursam yeniden aşılama yapılacak.bende komşumun verdiği gonalf var ama tarihi geçmiş acaba eczaneler değiştirir mi? bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

2. 2 Haziran 2010
  3. huk

huk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    emeru kardeşim ben doktorumla konuşmuştum ankarada başkentte prof.kendisi aslında dedi en az 6 ay kullanılır bu ilaçlar dedi formulleri ona göre dedi.1 yılda geçse kullanılır ama etkisi azalır dedi.benim 4. aydan ngeçen var ben kullanıcam.

4. 2 Haziran 2010
  5. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    arkadaşlar ilaç bu sonucta bence kullanmayın tarihi gecen ilacı

6. 3 Haziran 2010
  7. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben kulanılabileceğini düşünmemmiştim ama bilgini paylaştığın için çok teşekkür
    ben eczaneler değiştirir mi diye merak etmiştim ama eğer kulanılabilecekse biraz araştırıp kulanacam

8. 3 Haziran 2010
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    benimde var 2 kutu gonal f ım asılamadan kalan...1 ının agustosta tarıhı gececek tüp içinde hala hazır degılız eger kullanılırsa cok sevınırım yaaa...

10. 3 Haziran 2010
  11. Vildan

Vildan umutluyum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bende sevinirim eczacı ya da doktor okusada cevap yazsa çok iyi olur

12. 3 Haziran 2010
  13. huk

huk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hatta ecza deposunda çalışan bir tanıdık söylemişti onun üzerine ben doktora sordum inanmamıştım bilseydim 12 ayda tüp denemiştim denemezdim tedaviye başladıktan sonra sordum.ilaçlarım var nasılsa diye ziyan olacaklar diye hiç olmayacak zamanda deneme yaptırdım kanda vardı sonra düştü zaten çok gergin bir dönemdi.başta doktoruma sorsaydım hiç başlamazdım.