Tarot Falı Bakmayı Bilen Yok mu ?

Konusu 'Tarot Özel Bölümü' forumundadır ve Fountain tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Fountain
  1. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar konu acmıslar tarot bakarım dıye hepınızde ıstemıssınız ama cvp yok bılen arkadasımız varsa sırayla baksa ılk once ben ıstıyorum ama )))hihoyyyt

2. 20 Mayıs 2009
  3. dora04

dora04 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Birileri muhakkak biliyordur.Bende istiyorum ve bekliyorum yakında çıkan biri yazar umarım

4. 22 Mayıs 2009
  5. Fountain

Fountain Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    bilen biri yok anlasılan ..

6. 26 Mayıs 2009
  7. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben biliyorum ama nasıl bakabilirim burdan aklım ermedi :)

8. 27 Mayıs 2009
  9. shining

shining Hoş Geldin Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba gözdem,
    biz sayıları soyleriz, (12, 25, vs ) sen kardıktan sonra, o kartları yorumlarsın,, olmaz mı??
    lutfeen:1hug:

10. 27 Mayıs 2009
  11. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    kesinlikle öyle zaten kartlar masaya yayılıyor önündeki kartlara göre sen hangi rakamları seçiyorsak açar bakarsın.lütfen.

12. 29 Mayıs 2009
  13. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Hiç birisine dokunduktan sonra elektrik akımı hissettiniz mi? Ya da soğukluk, ya da gözlerine baktığında ne kadar kapalı gözlü olduğunu gördünüz mü :jeyyar: bu tamamen insanın yaydığı kişisel enerjidir. O kartlara bunu aktarmanız gerekir. ben yorumlarım sorun olmaz. Ancak 72 tane kart var, çok daha fazla bilginizi paylaşmanız gerekebilir çünkü her kartın anlamı çok fazla. Ayrıca ben karşımda bir insan otururken onun ruh halinden çok etkileniyorum. bazılarının yıllar sonrasına bile kehanet edebilirken bazılarına 3 günden zor bahsediyorum. Çok doğru çıkmaz, ama sizi mutlu edecekse.. Gerçekten problem olmaz benim için. Ama peşinpeş söyledim, bu bir hastanın kurtulma olasılığı %30 ne dersiniz ameliyata gibi birşey. yerimseniben

aLoneangeL33 bunu beğendi.
  14. 29 Mayıs 2009
  15. shining

shining Hoş Geldin Bebeğim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba, gercekten cook istiyorum,, asagidaki linkte bazı ozelliklerim yazılı. baska hangi bilgilere ihtiyacın var,, kac adet kart numarası soylemem gerekiyor,
    Simdiden cok tesekkur ediyorum canım a.s.
    http://www.kadinlarkulubu.com/kisisel-gelisim/251296-nasil-biriyiz-6.html#post6946676

16. 29 Mayıs 2009
  17. gozdem18

gozdem18 Aşka Aşık.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108

Peki o zaman mutluluk daha önemli, doğum tarihine gün ay yıl olarak ihtiyacım var. Ayırca bu işi daha az hata ihtimaliyle yapmanın bir yolunu buldum gibi. hihoyyyt Ancak şöyle birşey var ÖSS ye 2 hafta kaldı nerdeyse. O yüzden malesf çok zamanım yok. Karşılıklı konuşmamda gerekeceği için gerekli şeyleri pm olarak yazıyorum yerimseniben

18. 31 Mayıs 2009
  19. keryneia

keryneia Hera Üye

Beğenildi:
    4.374
    Ödül Puanları:
    163
    Sen boyle dedinde aklima tarot falina baktirirken falciyla aramizda gelisen olaylar geldi =)).. simdi seansa basladik bana bisey diyo ben durgunlasiyorum.. aramizda tuhaf bisey olustu sanki o an, tuylerimiz diken diken oldu.. kadin bi ara sakin ol sakin ol filan dedi =)) senin enerji akimin beni engelliyo filan =).. o oyle dedikce benim gozum daldi daldiiii daldiii ayretten bayagi bi etkisinde kaldim o olayin =).

Saka degil arkadaslar, ciddi ciddi bu soylenilenlerin cogu cikiyo ve onu birak, tarota bakan kisiyle aranizda tuhaf bisey olusuyo =).. iki senedir iliskim vardi, sen cocukluk askinla olamicaksin demisti, inanmamistim ve evet bi ay once ondan ayrildim ve suan aniden karsima cikicak ve hatta evlenicegim kisiyi bekliyorum :p.. ona gore boyle gelisicekti olaylar =)