Tarot ve Laneti

Konusu 'Tarot Özel Bölümü' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaslar piyasada bircok tarot kartı var ama tarot cok ayrıcalıklı bi faldır saygı ve itinayla acılması lazımdır kartlarınızı baska birisine hediye ettiniz taktirde basınıza buyuk bi iş gelebilir cunku tarotun laneti diye bişey var. siz kartları hediye etinizde bu devreye geliyo eger bu destelere sahipseniz yada edinmek istiyosanız onları ozenle saklamalı enerjinizle doldurmalı baskalarına dokundurtmamanız gerekir tarot interneten bakılıcana inanmıyorum ki bakılmazda zten :) kişi enerjisini vermiyo cunku elleryle kesmesi lazım kartları eger kart edindiyseniz ve kartlar size acıldıysa arnızaki enerjiyi side hisediceksiniz ( ben bazen onlarla uyuma hihtiyacı bile duyuyorum:) ama arkadaslar bu kahve falı gibi bişey değil cok dikkatli olmak lazım eger kurtulmak istiyosakta ipek bi keseye kartlarınızı koyun ve denize atın yada yakın cunku baskasının eline gecmeden yok edilmesi gerekir:) ve bi kahanet olmadan 2 ciyi acmak pek uygun olmaz :) optum:lepi: cancıklarım

2. 2 Eylül 2008
  3. saol benimde tarot kartlarım var saolsun bana bir zararları dokunmadı şimdiye kadar ama bende izin vermiyorum kimse dokunsun bütün desteye, bir arkdaşımın omuzunda ağrı vardı sürekli ; işte gittiği bir falcı sen başkasına ait bir tarot destesine dokunmuşsun (benimki oluyor bu) ondan sana ağrı bulaşmış diye bana sadıklar, birde tarota inandığın sürece gerçekleşir fallarıda herşey senin aktardığın enerjiyle alakalı yani başka bir deste alsan onlara anlam yükleyip bağlansan onlarda geleceğini yönlendirir çünkü işin içinde kişinin enerjisi yatıyor .....

bu arada eğlence için bakarım ... fal diyip gözümü karartmam

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Eylül 2008
  4. 2 Eylül 2008
  5. dilek..

dilek.. KusursuzHata Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en iyisi hiç bulaşmamak yani. şutarafagitti

gelecek nasıl olsa gelecek biz merak etsekte, etmesekte... yerimseniben

yine de teşekkürler... :eek:

6. 4 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

bu lanet kişiye gore deişiklik gosteriyo ben tarot acarken karsımdakine zaten onda bi negetiflik varsa bana gece biliyo bunun haricinde kartlarımla aramda bag var onlarsız yuyamıyorum:) ama bu lanet mekanizması işlemesi için kartların baskasına verilmesi baskasının eline gecmesi lazım aman gozunuzu seveyim dikkat edin aslında ben buna fal gozuylede bakmıyorum tamamen bilinc altıyla ilgili kartı olanlar cok dikkat etmeli

8. 4 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ha bide soyle biiş var herkeze kart actırmayın bilmeyen insanlara mesela bu işi ticari de yapsan kartlar acılmıssa bence artık cok gec anlatabiliyomuyum bunun için uzun arastırmalar yapmak gerekiyo ve bende tarot actıgım için hala arastırmalara devam edyorum arkadaslar eylence için actırmayın ve bi kahanet gerceklesmeden acmayın dediğim gibi bu sıradan bi fal değil dersenizki kaderde olan yasanır ewt mutlak kaderde olan yasanır bide insanın kendi elinde olan kader var biz yasarız ve ona yon veririz bu kartlar onu ele gecire bilio mesela bi hastanız var hastalık hakında tarot acamazsınız cok sakıncalı ölüm kartı cıktı son karta sonuc acıkca gosteriri kartlar asla saglık soruları sorulmamamalı can cazlarım :) ben kendime korktugum konularda acmam cunku tehlikeli buda onemli bi nokta asırlarca olan bi mekanizma bu aslında kokeni hakındada bişi bilinmiyo ama ben piskolojik olarak yorumluyorum yani bi yon aracı olarak yorumluyorum . yorumcdan yorumcuya farklılık gosterir aman dikkat öptüm:)

10. 4 Eylül 2008
  11. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok saçma , bu benim fikrim..:1closedeyes:

12. 4 Eylül 2008
  13. EU1

EU1 Guest

bence büyülerde sacma metafizikte ama var :) insanı etkiliyo asırlar boyunca surmezdi gercekten olmayan seyler olsa:KK66: cununku bu bi gelenek değil

14. 6 Eylül 2008
  15. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar birşey söylicem
    bundan yaklasık 5 ay once bır tarot falı baktırdım adam hayatıma dair herşeyi
    bildi geleceği de söyleedi ama bazı seylerın gerçekleşmesi için zaman var tabii
    ınanıp ınanamama arasında cok kararsız kaldım bır fal dedım
    bosver dedım o zaman erkek ark sorunları vardı
    ve durumumu fılan herseyı bıldı arıcak dedı
    aradı seneye bır snv gırcen dedı kazancan dedı
    2 yıllık okudumu bılmıyordu bu sınav dgs oluyor
    aıleme karsı bır suru sey soyledı ve heps teker teker cıktı
    çok şaşkınım inansam mı inanmasam mı?
    ben fal baktırmaya gıttıkten snr bır ark goturdum onun hayatına daır hıc bır sey bılemedım
    fakat dururp dururken benım gozlerıme baktı ve bana sorular sordu
    bırden sasırdım ve olucak bekle dedı
    bekledım ve dedı tarıhte olmasada dedıgı tarıhtan 3 5 gun snr oldu
    arkadaşlarım sizin yılzdızlarınız tutmuştur dedi
    sizce inanmalımıyım???? tarota???

16. 6 Eylül 2008
  17. EU1

EU1 Guest

hayatım tarot kartları yana soylemez :) emin ol cıkıcak ama olaya soyle bak olabilir ihtimali gelecek kartı ben kesin diye bakmıyorum am akimi insanlar son kartan korkar ama ben inancım geregi gelecegi tam anlamıyla gosterecekne inanmıyorum gaybı alah bilir am aagır basan ihtimalleri soyler tarot ben sana bakarım canım ama yuzeysel bakıorum burda:) sadece kartlarımla bagı artırmak amacım bide sizin merakınız tatmin etmek ama emin ol tarot sıradan bişi değil o adamın soyledikler olma payı cok yuksek :kahve:

18. 7 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

tarot bi fal değil oneclikle aslındabi kehanet santı sadce tavsiye verir :) gecmişi soyler gelecek insan elinde he bide ogut verir:KK70: