Tartışmak istemiyorum... :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve HaaNDaaN tarafından 16 Ekim 2009 başlatılmıştır.

16 Ekim 2009
    Konu Sahibi : HaaNDaaN
  1. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba KK nın melekeri a.s.

Benim sorunum nişanlım kendisi asker 12 aydır nerdeyse gittiği günden beri hergün kavga ediyoruz ara bile vermeden bu aralar bunun dozu aştı senağlama kavga ediyoruz pişman oluyor arıyo barışıyoruz düzeliyoruz ertesi gün bir daha biliyorum sevgisinden endişem yok asla ama bu tartışmalar yordu özlemin verdiği bir yorgunluk var birde bu tartışmalar tartışmak istemiyorum alttan alıyorum diyelim muhakkak laf sokup o sakinliğimi bozabiliyor zoruma gidicek bişi sölüyor muhakkak bilmiyorum nasıl davranmalıyım mesafe koyun alınıyor onun sölediği birşeye cevap verincede alınıyor her tartışmada unut beni açma telefonu çekme beni diyip duruyo sabırla aksi cevap vermiyorum çünkü onun istediği benim aksi cevap verip sen beni istemedin demek bilmiyorum göz pınarlarım kurudu artık mafoldumben mafoldumben aklınıza ihtiyacım var yardım edin lütfen mafoldumben

şimdiden okuyup yardımcı olduğunuz için teşekkürler :1hug:

2. 16 Ekim 2009
  3. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    3 ay kalmış sık dişini.. gelince hersey düzelir..sen gene de uyma ona.. aldırış etme.. ona uyup tartısmayı büyütme..

4. 16 Ekim 2009
  5. acilikiz

acilikiz Guest

üzgünüm ama kendini gelince olacaklara hazırla cnm :KK43: inan bunu demeyi istemezdim ama gelince iyice çığırından çıkıyolar :KK43: ben de öleydim hergün kavga ederdik gelince herşey daha beter oldu

6. 16 Ekim 2009
  7. electra_

electra_ Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    153
    Askerde olduğu için psikolojisi bozulmuş olabilir tatlım. biraz daha dayan bence geldiğindede tekrar alışma süreci olur. belki geldikten sonra biraz daha sürebilir bu huzursuzluğu. ama uzun süre sürerse bu davranışları sıkıntı yaratabilir canım. kendi değerini bilmeli insan. o yüzden kendi değerini bil ve çok yıpratma kendini.

8. 16 Ekim 2009
  9. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    konuşma sıklığınızı azaltın

10. 16 Ekim 2009
  11. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    askerden gelmesini bekle..
    geldğinde etraflıca oturun konusun,ya tamam deyın ya devam..
    böyle kendini yıpratmaktan öteye gitmiyorsun.

askerden dönünceye kadar da o arasın. sen arama..

12. 16 Ekim 2009
  13. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim kızlar sakinliğimi korumaya çalışıyorum çalışıcamda dediğiniz gibi bende askerden sonrası merak ediyorum sanmıyorum daha kötü olsun seviliyorum biliyorum çünkü olanları özlemden diyerek buraya kadar geldim zaten ama paylaşmam lazımdı kimseye söleyemiyorum çünkü derdimi ortak ana fikir askerlik psikolojisi zaten az önce yine barıştık kaybetmekden korkuyorum seni tartışmak istemiyorum dedi bütün sinirim kırgınlığım bir anda olsa yok oldu...dediğiniz gibi yapıcam zamana bırakıcam teşekkür ederim kızlar çok teşekkür ederim hemde çok :1hug: a.s.

14. 16 Ekim 2009
  15. cnn54

cnn54 Özlemimsin... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Zaten şu askere gidenlerin hepsinin psikolojisi bozuluyo bi de burda bizimkini de bozuyolar benim sözlümde asker kendileri zaten nazlı bu ara iyi nazlandı Allah asıl bize sabır versin kimse değil biz çekiyoz onları

16. 16 Ekim 2009
  17. HaaNDaaN

HaaNDaaN uğur'uuummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

valla cnm sorma ya derdime tercüman olmuşsun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5 onlar kadar bizde çekiyoruz ve hergün aslında burda olarak daha taze daha yoğun çekiyoruz sabir versin rabbim gerçekten zor :Saruboceq:

18. 16 Ekim 2009
  19. dsh

dsh Mutluluklarda.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bende 11 aydır asker yolu bekliyorum şu ana kadar çok sukur hic tartısmadık ama bizim zaten konusma süremiz cok kısıtlı oldugu icin özlemimizi bile dile getirmeye yetmiyor süre .. konusmasıklıgınızı bilmiyorum ama cok fazla iletisim halindeyseniz bir yerden sonra safagında sıkıstırmasıyla tartısmaya baslıyor olabilirsiniz:S