Tasarım ile Ameliyat Sonucu arasındaki Benzerlikler Farklılıklar???

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve pmbs tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pmbs
  1. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar ben ameliyattan önce 5 doktorla görüştüm. 4 tanesi bilgisayarda tasarım yaptı, hepsini de yanımda götürdüğüm flash belleke kaydetmiştim. eve gelince fotoğrafları yan yana koyup inceledim ve neredeyse hepsi aynıydı. çünkü doktorlara yüzüme gidebilecek olan, doğal görünümlü aşırı kalkık ve aşırı kavisli olmayan bir burun istediğimi söylemiştim. Sonra Nebil Beye ameliyat olmaya karar verdim ve ameliyat sonucunda burnum profilden tasarımdakinin neredeyse aynısı sayılır, yani tam istediğim gibib oldu. ancak önden tasarımda pek bir şey anlaşılmıyordu açıkçası önden de çok farkediyor. uzun burun ucumun yerini şişlikler nedeniyle daha yuvarlak bir burun aldı. dolayısıyla artık bi 5 yaş kadar küçük gösterdiğimi söylüyorlar. zamanla incelicek ama bu haliyle bile iyi. dudaklarım ve gözlerim daha çok öne çıktı. bugün 13. günüm. insan alışmakta zorlanıyor önce, ama şimdi memnunum halimden, eminim şişlikler indiğinde her çok daha güzel olacak.

Ameliyat öncesinde bilgisayarda yapılan tasarımlar birebir ameliyat sonucunu yansıtmasa da önemli olduğunu düşünüyorum. ameliyat olmak isteyen arkadaşların aklında olsun, herkese güzel burun ferah nefesli günleerkaydirigubbakcemile2

Not: resim eklemeyi çözebildiğim zaman fotoğraf ekliycem işallah

2. 4 Temmuz 2010
  3. Coldplay

Coldplay Nevermind Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    benimkisi tasarımla alakalı olmayacak gibi..yani daha kötü olacak :) zaten çok ta fazla hatırlamıyorum ama o esnada doktora karşı çıkmadıysam sorun da yoktur o zaman..ama bu konuda en başarılı kişi yakup avşar gibi duruyor..bir kaç hastasını gördük burda ,burunları yaptıkları tasarıma doğru ilerliyor :KK66:

4. 4 Temmuz 2010
  5. serenades

serenades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 3 ay çok erken bunlara karar vermek için...bence sabırla beklemelisin..hepimiz yaşadık bu aşamalardan geçtik...

6. 4 Temmuz 2010
  7. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pmbs, benim doktorum tasarim yapmiyor fakat anlattigim burnun neredyse aynisini yapti, neredeyse diyorum cunku benim de fazlasiyla sis burnum su an. senin de dedigin gibi onden top gibi bi burnum var, henuz ikinci haftamdayim, zaman ne gostericek sabirsizlikla bekliyorum:) gecmis olsun

8. 4 Temmuz 2010
  9. melide

melide Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Sana katiliyorum cnm yakup avsar tasariminin tipa tip aynisini yapiyor, bende ona ameliyat oldum ve sekli ayni cikartigi tasarim gibi:)

10. 4 Temmuz 2010
  11. Coldplay

Coldplay Nevermind Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    3 ay az bir süre değil maalesef..olan arkadaşlar söylüyor bu saatten sonra bir değişiklik bekleme anca incelirse incelir..bir de doktorumun diğer hastalarının ilk ay 2.ay 3.ay resimlerini de inceliyorum..kavisleşmeye başlamış burunları uçları da düşük değil....onlarla fark çok ..işte örnekleri görükçe üzülüyorum ben..şayet bu siteden haberim olmasaydı doktorumun diğer hastalarını bilmeseydim bu kadar üzülmezdim hala bir umut beklerdim ama ...ama işte...bu arada benim burun derim son derece ince..burnumun şişkinliğinin çoğu da gitti zaten..doktorum olabilecek komplikasyonlardan bahsetmişti derimin inceliğinden dolayı..onları kabul ettim tabikide..ama burun ucunun düşük durması benim için süpriz bir şey oldu..kavis te yok..acaba diyorum hepsi derimin dezavantajından mı kaynaklanıyor..düşün düşün düşün..

12. 4 Temmuz 2010
  13. laylaylom

laylaylom Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorun kim coldplay?

14. 4 Temmuz 2010
  15. pmbs

pmbs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim eluard, sana da geçmiş olsun =))

16. 4 Temmuz 2010
  17. cance

cance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    pmbs tasarimin bi de resmin olsa daha iyi olur boyle bilmiyoruz ki ne desek cok gecmis olsun ama cok erken daha benim 3 ay oldu ameliyatim ve burum hala sis ama tasarimindan daha guzel oldu diyebilirim YAKUP AVSAR

18. 4 Temmuz 2010
  19. laracroft

laracroft Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    @eluard : sen kime yaptirdin ?