Tasarımcı veya Stilistler

Konusu 'Mesleklerimiz ve Biz' forumundadır ve serra42 tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

25 Ocak 2008
    Konu Sahibi : serra42
  1. serra42

serra42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar

Bende moda tasarımcısıyım bir süre sektörde çalıştım tekstil sektörünün şartları çok ağır bir de evli olunca yürütemedim. Daha sonra eğitmenlik yaptım ama aklım kendi işimde kaldı. Şimdi yine iş arıyorum...... :çok üzgünüm: aranızda benim gibi tasarımcı veya stilistle var mı??

2. 28 Ocak 2008
  3. grafiking

grafiking Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ewetttt ailenizin tasarımcısı grafiking geldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

4. 28 Ocak 2008
  5. sevdiyar

sevdiyar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım bende modelistim aslında ama iş bulmak problem olunca kendi işimi yapaya karar verdim ve şimd gelinlik tasarlıyorum tasarımı kesimi dikimi herşeyini yapıp satışa sunuyorum tekstil sektöründe çalışmak çok zoorrr

6. 28 Ocak 2008
  7. grafiking

grafiking Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam...
    her sektörün kendine göre zorlukları var.. bende grafik tasarımcıyım şu an çok büyük bir porselen firmasının ambalaj tasarımlarını yapıyorum... mesela 14 şubat için tasarımlar yaptım.... zor bee.. beğendirmek insanlara hitap etmek gerçekten çok zor...

8. 27 Şubat 2008
  9. superbiolay

superbiolay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende grafik tasarim ve desen tasarim isleri yapiyorum tekstilde, ama bilgisayar programciligi bitirdim :KK70:

10. 14 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

bikaç gün önce mesleklere baktım da bizimki yoktu açıcaktım bölümü vaktim yoktu çıkmak zorundaydım açan arkadaşıma çok teşekkür ediyorum... Modelistlik ve Stilistlik kurslarına gidiyorum ben şuan ayrı ayrı... eşimle aramızda konuşuyoruz kurs bittikten sonra bi yer açmayı planlıyoruz kısmetse ben biraz ilginç biriyimdir tuttuğunu koparan tiplerdenkaydirigubbakcemile3 eşim de destek çıkınca başaracağımı umuyorum lülülülülülü

12. 2 Şubat 2009
  13. acer28

acer28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben gelinlik dikmeyi nerede öğrenebilirim. bana kurs tavsiye edecek biri varmı?

14. 2 Şubat 2009
  15. EU1

EU1 Guest

oooo gelinlik dikmek zor zanaat bizim iş o gelinliği tasarlamak çizip kalıbını çıkarmak oldugundan dıkmeyle benım pek bı alakam yok yanı bu eğitimi nerden alabilceğin konusunda sana ben yardımcı olamayacagım:KK43:senağlama ama sağa sola sor gelinlikçilerin yanına gir derim oyle bı kurs var mı bılmıyorum cunku bu yuzden gelınlıkcılere gır

16. 8 Şubat 2009
  17. acer28

acer28 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilgin için çok teşekkür ederim.....:)

18. 17 Şubat 2009
  19. EU1