tase itiraflar :D

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve seratonin tarafından 21 Eylül 2007 başlatılmıştır.

21 Eylül 2007
    Konu Sahibi : seratonin
  1. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    henüzsitesakiniyim, Erkek , 36 , İstanbul

Fetva
    Bence yılın en büyük alkışı "Msn orucu bozmaz!" diyen dünya tarihinin en sarsıcı fetvatörü Zekeriya Beyaz Hoca'ya gelsin. Haydi bir, iki, üç...

mmmindachi, Erkek , 20 , İstanbul

Word Kurbanı
    Sevgili mesai arkadaşım! itiraf.com editörlerinin uyarılarını gayet ciddiye alıyorsun, tebrik ederim. İtirafım yayınlansın diye imla kurallarına da dikkat ediyorsun. Ama niçin word dosyasına yazdığın itiraflarını silmeyip masaüstünde bırakıyorsun? Eğer vazgeçersen; işyerinde regl dönemlerinde yaşadığın komik durumlarını, malum yerine dövme yaptırma merakını, erotik shop'ta yaşadığın vibratör satın alma maceranı, sevgilinin vaginanı gördüğünde verdiği o hayvani tepkiyi inan unutacağım.

kefirix, Kadın , 23 , Ankara

Çiiiiizzzzz
    Yer bir üniversitenin diş polikliniği. Diş tedavimin devam edilmesi için gerekli olan diş filmini çektirmek üzere röntgen teknisyeni ve zavallı ben çekim odasındayız. Röntgen çekilmeye yakın "gülümseyin, çekiyorum" diyen teknisyene, bunu röntgen çekiminin bir parçası zannedip gevrek gevrek sırıtan bana, odanın gerisinde yerlere yatan asistan diş hekimlerine, "röntgen filminiz güzel çıkmış çerçeveletelim mi ablaaaa" nidası ile bozuk sinirlerimi daha da alt üst eden temizlik görevlisine kocaman bir alkış istiyorum. Safım ben saf, rezil olduğumla kaldım ne diyeyim ki..

çilliii, Kadın , 26 , İstanbul

Vay be
    Arama motorunda ''kaynanadan kurtulma yolları'' yazdım 8 sonuç çıktı. ''Gelinden kurtulma yolları'' yazdım 11,200 sonuç çıktı. Bu ne şimdi ya. Hani gelinler sevmezdi kaynanalarını...

akbox, Kadın , 29 , İstanbul

Uyarı
    Sayın itiraf.com erkekleri, karınızın veya sevgilinizin sizi aldattığını nasıl anlarsınız? Birkaç ipucu vereyim 1. Eskisinden daha neşeli ve hayat doluysa. 2. Artık daha bakımlı ve daha güzel olma çabasındaysa. 3. Giyim kuşamına eskisine nazaran çok daha fazla harcama yapıyorsa. 4. Yatakta daha istekli ve ateşliyse. 5. Sizinle daha ilgili alakalıysa, siz istemeden akşamları bol bol çay, kahve vs servisi yapıyorsa. 6. Bakışlarında anlam veremediğiniz bir ışıltı varsa... Büyük ihtimalle aldatılıyorsunuz. Nerden mi biliyorum? Ee tabii ki kendimden.

firstlady, Kadın , 22 , İzmir

Çağırsan Gelirdim
    Artık biliyorum ki bir kez daha muafiyet sınavına girersem; sınavda başımızda duran kişiyle işveli işveli konuşmamalıymışım. İşveli konuşsam da sınav boyunca onu istermişim gibi bakmamalıymışım. Hadi onu da yaptım, asla saçlarımla oynayarak, dudaklarımı ısırarak, bacaklarımı, gögüs dekoltemi açarak onu azdırmaya çalışmamalıymışım. Çünkü sınav gözetmeni muaf kalmak istediğim ders hocasının asistanı olabilir ve o asistan sırf bana azcık daha yakın olmak için sınav kağıdımı ortalıktan gizemli bir şekilde kaybedebilirmiş. Ve ben de dersten muaf kalamayabilirmişim.

jeyyarsırnaşık şeykafamçokkarıştılülülülülülütatlicadiarzulaelaelaelaelaenaniknanik

2. 21 Eylül 2007
  3. seratonin

seratonin ))(beni seviyorum)(( Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    108
    seviyelisapık, Erkek , 30 , İstanbul

Ofis fantezisi
    Ofiste seks itiraflarını okuyup gaza gelen fakat bir bürosu bile olmadığı için arkadaşının kıytırık emlak ofisinde bunu deneyen bir 'ofiste sekszede' olarak aynı şeyi denemeye hevesli itirafçılara tavsiyelerim olacak. Dikkate alsanız iyi olur kanımca: 1- Masanın sağlam olduğundan emin olun. 2-Masanın sağlam olduğundan kesinlikle emin olun. 3- Bakın ısrarla söylüyorum masa sağlam mı? 4- Masa çok önemli, sağlam değilse kötü olur. 5-Alooo, masa diyorum, sağlam mı diyorum. 6- Anladınız siz onu.

sakargarson, Kadın , 24 , İstanbul

Ramazanda Laf Atınca
    Yurdum insanı laf atma olayını da Ramazan ayında kendine göre uydurmuş vesselam. Dün yanımdan geçen biri "Avucumu yalasam orucum bozulur mu acaba" diye sordu. Bozulmaz kardeş, sen yala!

cyberunzile, Kadın , 34 , İzmir

Yorum Farkı
    Sayın Ahmet Çakar, hadi canlı yayın uzun sürüyor diye arada kameramana eliniz burnunuzda yakalanıyorsunuz, buna alıştık da o el pantolonun önünü epey kaşıyınca ve masa da camdan olunca her şey görülüyor yahu!

kulagikupelideli, Kadın , 34 , ABD

Evlilik
    Yapılan bir araştırmaya göre zeki kadınların evlikleri başarılı olmuyormuş. Bunu öğrendikten sonra kötü giden evliliğimden dolayı depresyona girmek yerine kendimle gurur duymaya başladım. Bu çalışmada emeği geçen bilim adamlarına teşekkürü borç bilirim.

napimsarışınım, Kadın , 21 , İstanbul

Meziyet
    Malum artık yavaş yavaş evlenme yaşım geliyor. Bugün oturup annemin beni överken sayabileceği meziyetlerimi düşündüm de. "Kızımız çok iyi oral seks yapar, çok da esnektir her pozisyona girer, bir oturuşta tek başına bir büyük rakıyı bitirir, alkolü var, sigarası var, kumarı var, gece çıkması var..." Bu liste böyle uzayıp gidiyor. Sanırım acilen örgü örmeyi öğrenmem gerekiyor.

titiyo_78, Kadın , 29 , İstanbul

Bizden kaçmaz: Annem
    En sonunda bende yakaladım; Annem isimli dizide sevgili bakanımız eski eşi Zeynep Hanım'ı arıyor, elindeki kağıtta "0536......" yazmasına ve o numarayı çevirmesine rağmen Zeynep Hanım'ın ev telefonu çalıyor. Bizden kaçmadı yönetmenim!

birbilmecegibi, Erkek , 18 , İstanbul

Esprinizi çaldım...
    shareks 'e atfen; Benim de yaptığım esprilerin %80'i itiraf.com alıntısıdır. Bir gün bir itiraf.comcu beni fena bozacak. Gerim gerim gerilmiş bir şekilde bekliyorum.

antidoto, Erkek , 35 , İstanbul

Vadi muhabbetleri
    Yer Kartal sahil yolu bağlantısı; Kurtlar Vadisi tam kadro çekimde. Trafik yavaş akıyor. Dizi setini geçtikten 200 metre kadar sonra polis tarafından çevriliyoruz. Yanımdaki zeka küpü arkadaşım çevirmeyi de çekimin bir parçası sanarak yanımıza gelen polise ''Kardeş hangi bölümü çekiyorsunuz; ne zaman yayınlanacak?'' diye soruyor. Komiser abi hiç bozuntuya vermiyor. ''Dizi değil canım, dizi değil. Tırlar Vadisi Kodeste'yi çekiyoruz. Önümüzdeki yıl sinemalarda görebilirsiniz'' diyor

şakkıdılaelaelaelaelae

4. 27 Ekim 2007
  5. Sophia35

Sophia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok iyi ya :) :) :)