taşıma-oto koltuğu alan var mı...kararsız kaldım..

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve mhrmh tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mhrmh
  1. mhrmh

mhrmh her canlı bir mucizeee Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar kraftın hem taşıma hem de oto koltuğu var...çok da güzel...yakından görmediğim için senağlamakararsız kaldım..alan ya da almayı düşünen varsa fikirlerini de paylaşırsa çok sevinirim...

2. 16 Ağustos 2009
  3. toprockk

toprockk oğlum tek varlığım... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim o kadar çok kullandıgım bir şey diki anlatamam.oğlum 8 aylık olana dek her yere onu kullandım.oğlumda çok rahat ediyordu.yanlız biraz agır oluyor, onu göze alıp bebeginin rahatını düşünürsen al derim.ayrıca sallana biliyordu valla çok rahat etmiştim..

4. 16 Ağustos 2009
  5. mhrmh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet toprockkcım..ben de ağırlığını düşünüyorum...ben boşunu bile zor kaldırırım,kaldıki içinde bi de bebek olacak...eşim olmadan asla kaldıramam sanırım...off ya ne zor karar vermek..

6. 16 Ağustos 2009
  7. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 70 tl ye aldım.. çok çok hafif hemde 13 kg ya kadar comfy cary markası.. 35 gün sonra deneme şansım olcak ama rahat bişeye benzio

8. 17 Ağustos 2009
  9. mervis_21

mervis_21 Minik CELAL'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben de kraft ın 0-13 kg olanını aldım ama bana ilk dogdugunda lazım.acaba hemen kullanılır mı?cok dik duruo sankı otururmus gibi biraz arastırdım sanırım acıları patentli oluomus ..ama yıne de emın deilim.

10. 17 Ağustos 2009
  11. mhrmh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun nhltlgcım...ben birkaç yerde uyduruk markaları aldım elime gerçekten ağır ve 120 den aşağı değildi...çok ii fiyata almışsın..şimdi kraftınkini buldum 100 tl..fiyatı uygun en azından kaliteli,...haaaaaaaaaaaaa bu arada sayende hürriyet çarşısına da gittim pijamalarımı da aldım ordan :teytey:...ya benım nasıl haberım olmadı öyle biryerden...sırf pijama -gecelik evlenirken çok aramıştım öyle biryer ama bulamayınca epey kazık yemiştim...ağzım açık kaldı içeri girince...tekrar teşekkürler:)

12. 17 Ağustos 2009
  13. mhrmh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    mervişcim sanırım aynı şeye bakmışız..benım bulduğumda kraftın ve 0-13 kg..siyah fuşya olanını beğendim ama internetten buldum..yakından göremediğim için de kararsız kaldım...internette 99 tl..sen kaça ve nerden aldın,daha ucuzu olmaz herhalde...:bbo:

14. 17 Ağustos 2009
  15. umutsuzbahar

umutsuzbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kıslar benim komşum krafty olandan aldı. hemde 150 tl ye. bende hamile olduğum için inceledim. hem çok derin geldi bana hemde ağır. bende ucuz markalardan aldım bi tane . 51 tl ye . carry marka. kraft olanla tamamen aynı özelliklere sahip.hatta daha hafif. ama kraft daha albenili gösterişli tabi . henüz kullanmadık ama benim bebişim kış bebişi olacağı ve çok fazla bi yere çıkmayacağımız için ucuzu tercih ettim. sonuçta çok az kullanıcaz. sonrasında ise güzel ve uzun süre kullanacağım özel bir oto koltuğu almayı düşünüyorum. sürekli arabada duracak yani.taşınmadan.

16. 17 Ağustos 2009
  17. NHLTLG

NHLTLG Rabbim korusun meleğimi.. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saol bi tanem .. ya çok bi fark yok aslında bence oto koltuklarında önemli olan iç rahatlığı benimkisinde içini iyi yapmamışlar sert biraz o yüzden oto koltuk için sırt minderini aldım
    (50 tl +20 tl yani) iyi gözüküo şimdilik :) zaten ne kadar kullanıcaz ki [​IMG][/IMG]

gecelik bulmanada sevindim canım güle güle giy inşallah .. bizede babaannemiz h.sonu bebek çeyizimizi getirdi o da bi takım loğusa geceliği ve sabahlığı almış bana zemuszemus
    hepimize aldıklarımızı kullanmak nasip olsun inş... :KK46:

Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  18. 17 Ağustos 2009
  19. mhrmh

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ayy nhltlgcım o ne güzel babaanneymiş..kıskandım vallahi...bizim babaannemizde bişeyler getirdi ama bana yok..:eek:klava: koltuk konusunda da haklısın ayrıca güle güle yatsın bebeğin ..maşallah herşeyi harika olmuş..çok kısmetli bir bebek olacak sanırım,şimdiden belli...
    bu arada sen nerde doğum yapacaksın..çok merak ettim..az kalmış doğumuna...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.