Taşıma / Oto koltuğu alan ve kullananlar

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve MAVXIXGXUXN tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : MAVXIXGXUXN
  1. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Eklediğim resimdeki gibi bir taşıma oto koltuğu aldım ama henüz kullanmaya cesaret edemedim sanki bebeğin anotomisini bozacakmış gibi biraz bu ilk 3 ay için fazlaca çukur geldi bugün hiç desteksiz yatırdım bebeği içine rahatlıcak mı bir deneyeyim dedim. Sevdi sanki uyumaya başladı ama bir bilgisi olan varmı bu şekildeki eşyaların kullanımı hakkında. Ayrıca yarın doktoruna gideceğiz inşallah, doktoruna da sorup buraya yazarım bende. :kahve:

Ekli Dosyalar:

2. 24 Aralık 2008
  3. Serencam83

Serencam83 ÖMRÜMÜN SERENCAMI Üye

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    [QUdi evdOTE=MAVİGÜN;4650821]Eklediğim resimdeki gibi bir taşıma oto koltuğu aldım ama henüz kullanmaya cesaret edemedim sanki bebeğin anotomisini bozacakmış gibi biraz bu ilk 3 ay için fazlaca çukur geldi bugün hiç desteksiz yatırdım bebeği içine rahatlıcak mı bir deneyeyim dedim. Sevdi sanki uyumaya başladı ama bir bilgisi olan varmı bu şekildeki eşyaların kullanımı hakkında. Ayrıca yarın doktoruna gideceğiz inşallah, doktoruna da sorup buraya yazarım bende. :kahve:[/QUOTE]
    ay aynısı bende var bende çukur diye bu zamana kadar ev içinde kullanmadım hastaneye falan giderken içine koydum kalça usgyi çeken doktora sordum oturma yerine yumuşak bişeyle destekle dedi oturtabilirsin dedi şimdi ev de kullanırken biraz geriye yatacak şekilde anakucağının altına bişeylerle destek koyuyorum hemde içine yumuşak bir battaniye koyuyorum ööle yatıyo ama bizim sıpa çıırpına çırpına nerdeyse ayak ucuna geliyor bağlamam lazım o şekilde yalnız bırakamıyorum çok hareketli

4. 24 Aralık 2008
  5. Serencam83

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    bu şekilde kullanınca rahat oluyor bir dene istersen

6. 24 Aralık 2008
  7. gxuxl-xsxen

gxuxl-xsxen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 1. aydan beri kullanıyorum çünkü oğlum çok seviyo içine koyduğum zaman acayip rahatlıyo kucağı sevmiyo çünkü, ama terken gibi bende için destek bişiler koyuyorum hem yumuşak oluyo hemde iki büklüm olmuyo, gezmeğe gittiğimiz yerlerde yatacak yer arama sıkıntısıda olmuyo onun içinde hem beşik gibi sallıyoz hemde orda uyuyo, taşırken de çok rahat arabada falan rahatça yatıyo hatta arabaya binince hemen uykuya daldığı için büyük rahatlık sanırım 6. aya kadar kullanabilirim

8. 24 Aralık 2008
  9. kimselerbilmez

kimselerbilmez pamuk şekerim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bendede var ama onu kullanamadık.çünkü çok çukur.içinede doldurdum rahat etmedi bizimkisi.artık oturunca kullanırım onu dedim.sallanan düz ana kucağı aldım evde onu kullanıyorum.dışarı çıkarkende bebek çantası kullanıyorum şimdilik

10. 24 Aralık 2008
  11. maytap80

maytap80 varmı aşktan öte? Pro Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    benim büyük oğlumda 2 yaşına kadr ayak altındaydı koltuğu arabada 1 yaşına kadr içinde seyehat etti evdede mamasını falan yediriyodum oturup tv seyrediyodu büyük rahatlık .1 aydan beri ufaklıktada kullanıyorum içini destekledim valla benim elim ayağım bu koltuk

12. 24 Aralık 2008
  13. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bizde baya bi zorlandık kullanmakta.sonra bi bebek mağzasında bööle bişey bulduk.oto koltukları için yapılmıs.aldık.cok rahat oldu.keske ilk zamanlar bulabilseydik.2 ay kullanamadık bostan yere.şimdide kullansa kullansa en fazla 2 ay daha kullanır:1closedeyes:fermuarlı ayrıca..temizlenebilmesi içinç..

a.s.

14. 24 Aralık 2008
  15. MAVXIXGXUXN

MAVXIXGXUXN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Yazdıklarınız sayesinde içim çok rahatladı 5 gündür uyumayan çocuk ilk defa uyuyor acaba koltuğun mucizesimi bilmiyorum şu an desteksiz uyuyor ama resimdeki gibi altına bir yastıkla destekledim yani içinde bir destek yok bakalım bende bi sorayım doktoruna o kadar üzüldüm ki o koltuğu aldığıma çok çukur diye yarın geri verecektim hemde parasınıda istemiyorum alın diye gidecektim aldığım yere.

16. 24 Aralık 2008
  17. leyla21

leyla21 yine yeni baştan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Bizde almistik aynisindan hic dikkat etmedik kayinvaldem gorunce bize kizdi biraz gozunuz gormuyomu rahat bisey olmadigini cocuk bunun icinde iki buklum olur diye o gunde 5 gunluktu daha doktora gitcektik artik icine battaniye koyduk o gun perisan sekilde gittik biz sormadan hemsire bunu kullanmak icin henuz erken dedi icine ne kosam cukur oluyo en sonunda elyaf yastik koydum eh biraz yatilacak kadar oldu ama bu defada tepiniyo ucuna geliyo ici dolu oldugu icin de emniyet kemerini takamiyorum icine tam oturacagi zamana geldigindede sigmaz ayaklari sallanir asagi sahsen ben pisman oldum aldigima

18. 24 Aralık 2008
  19. Serencam83

Beğenildi:
    298
    Ödül Puanları:
    163
    ya bende pişman oldum ama bebiş olmadan önce aldık geri iade edemedik aslında bu ttür şeyleri bebişle almak lazım bide bizimkinin ensesi çok terliyor ana kucağında o yüzdende yatıramıyorum yaa