Taşiyici Anne

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve elif445 tarafından 19 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Şubat 2008
    Konu Sahibi : elif445
  1. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar Sizce Taşiyici Anne Olurmuydunuz Yada Bebeğinizi Doğuracak Durumunda Olmasaniz Taşiyici Anneye Verir Misiniz.siz Ne Dersiniz ...

2. 19 Şubat 2008
  3. yasmer

yasmer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    108
    asla ne taşıyıcı anne olurum nede bebeğimi başka bir kadının doğurmasına izin veririrm tabiki büyük konuşmıyayım ama sanmıyorum birincisi sen o bebeği taşıcaksın onunla bir sürü duyguyu aynı anda paylaşıcaksın sonra onu o kadar acı çekip doğuracaksın ve başkalarının kollarına vericeksin ikincisi sen kendi hormonlarını kendi genlerini taşıyan bir bebeğin başkası tarafından beslenmesine başkası tarafından taşınmasına doğurulmasına göz yumucaksın bunların yerine evlatlık çocuk alırım daha iyi sanmıyorum bunu yapıcağımı ve dinimizcede hoş karşılanmayan bişi zaten

4. 19 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

ikiside çok zor bişey, taşıyıcı anne olmak istemem çok duygusal bir insanım içimde 9 ay büyüttükten onun hareketlerini hissettikten sonra başkasına teslim edeceksin o bebeğin büyüdüğünü ilk adımlarını görememek ve ilk sözcüklerini duyamamak çok üzücü olmalı, başkasınında benim çocuğumu taşımasını düşünemiyorum yani çok tuhaf şeyler

6. 19 Şubat 2008
  7. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    hamile kalmadan önce taşıyıcı anneliğe sıcak bakıyordum,ne olucak yani taşırım diyordum sonuçta benim genlerimi taşımıyor diye düşünüyordum amaaaa hamile kalınca anladım ki insan her ne kadar kendi genlerini taşımasada içinde onu büyütüyor,hareketlerini hissediyor onunla bir bütün oluyor o zaman anladım ki insan o bebeği veremez ve asla sıcak bakmıyorum bu olaya...

8. 20 Şubat 2008
  9. avebru

avebru Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Diyanet taşıyıcı anneliğin caiz olmadığını hatta zina yerine bile geçebileceğini söyledi..

Başka birinin bebeğini para karşılığı bile olsa taşımak bence hiç hoş değil.. O bebek her ne kadar annenin yumurtasının nakli ile gerçekleşsede sonuçta onu taşıyan annenin canından besleniyor..Kadını duygusal olarakta çok yıpratır..

10. 25 Şubat 2008
  11. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.193
    Ödül Puanları:
    438
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.