tatil tatil......

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve esraseyhan tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : esraseyhan
  1. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızar doğum lohusalık derken çok stresli bir sene geçirdik hepimiz..bunun sonunda bir tatil yapmak istiyoruz.bebeğim 4 aylık.5 e giecek 1 hafta sonra..ama bebekle nasıl tatile gidilirbilmiyorum...nereye gidilir?nasıl gidilir?yardımcı olur musuznuz?

2. 2 Temmuz 2010
  3. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bizde 2 hafta sonra zonguldağa tatile geleceğiz.benim oğlum 7 aylık.bence bebeklerin bunalmayacğı kadar sıcak olan yerler tercih edilmeli. ve çok uzun yolculuklar bebek için sakıncalı. çünkü dr.um klimayı kısıkta en fazla bir saat çalıştırmalısınız dedi.o bile dokunabilir bence hemde arabayla gideceksiniz camlar falan kapalı havasız kalıyor çocuklar.ama uçak daha iyi tabiki. birde düzenlerinin çok bozulmamasına dikkat edilmeli.bebekle rahat edebileceğiniz bir otel seçmelisiniz.havası temiz bir yer olmalı ve merkezde çok şehir dışında bir yer olmamalı(allah korusun hastane açısından) ben bunlara dikkat edeceğim.bakalım nasıl bir tatil geçireceğiz.:1rolleyes:

4. 3 Temmuz 2010
  5. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de zonguldaktayım....ne tesadüf...tatile de amasra ve inkumuna gitmeyi düşünüyoruz..amasra da ev tutacağız..daireleri kiralıyorlar..istediğinizz kadar kişi kalabiliyorsunuz..

6. 3 Temmuz 2010
  7. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eşim zonguldaklı benim. bende 6 sene zonguldakta okudum.amasra çok güzeldir. küçük ama şirin.bende uramaya çalışıcam bu sefer. daire pansiyonlra göre daha iyi ve temiz bencede

8. 4 Temmuz 2010
  9. frambuaz

frambuaz SIKINTI ve MUZ KABUĞU Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    Bebeğin alıştığı düzeninin bozulmayacağı şekilde bir tatil programı yapılmalı bence..