tatil

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve TATLIM1988 tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : TATLIM1988
  1. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm,

sizlere bir sorum olacak biz esimle balayina gidemedik, para konusundan dolay. neyse ama bana söz verdi göturecem diye. bu yaz göturecem dedi ama annesi babasi bi kardesleride gelecekmis ama ben esimle yalniz gitmek istiyorum bunu ona söyleyemiyorum nasil söylicem arkadaslar nasil anlata billirim söylersem cokmu ayip ederim yada kirarim onu. sen annemi babami istemiyorsun vs vs diyecek bunu da billiyorum ama öyle degil kesinlikle önlarin yaninda rahat edemem tatilde. siz ne yapardiniz söylermigidiniz yada onlarla mi giderdiniz

Son düzenleme: 24 Şubat 2010
  2. 24 Şubat 2010
  3. ayzun

ayzun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm cok haklisin sonucta balayina gidememissiniz ilk tatiliniz ve normal olarak yalniz kalmak ister insan.ben asil esini anlayamadim daha sonrada ailesiyle illaki gimek isiyorsa daha sonra kisa bi tailo icin gidersiniz ama suanda gercekten cok sacma geldi bana ailecek gitmeniz.soyleyemiyorum diye bisey yok cnm normal olan senin dusuncelerin esini karsina alip ilk tatilemizi beraber gecirmek isiyorum ben dersin aileni sakin istemedigimi zannetme ki oyle dusunmemesi lazim karsina al ve guzelce konus cnm kirilicagini dusunmuyorum.senin isegin cok normal

4. 24 Şubat 2010
  5. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    canım bize anlattığın gibi eşinede anlat
    başbaşa olmak istediğini onların yanında rahat hareket edemeyeceğini söyle.
    zaten balayında iki kişi olur canım ailecek gidilmez ki.eşinin bunu istemesi bile yanlış
    sen tatlılıkla ve güzellikle konuş

6. 24 Şubat 2010
  7. Huysuz

Huysuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yahu ne var bunda söyleyemıcek
    ilk tatilimiz ben senle başbaşa olmak istiyorum balayı sayılır ailenle rahat edemem dersin olur bıter
    ben cadaloz olduğum için onlarla gitceksem hiç gitmem daha iyi derdim :umursamaz:
    sen ilk dediğimi de yınede tabi:)

8. 24 Şubat 2010
  9. TATLIM1988

TATLIM1988 COK SEVMI$DIM... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya esim cok alingan ailesinden ilgili konusdugum zaman kusuyor senden beklemezdim nasil dersin bunu diye basliyor sonra benim aileme aynisini yapmaya kalkiyor, gecen bi kardesiyle tartisdik hemen benim kardesime ters davranmaya basladi, ama konusacam esimle susuyorum cogu zaman kayip ediyorum...
    Yalniz tatile gittmeye hakim var nereye gittsem kardesi yada annesi geliyor simdiye kadar bisey demedim gelsinler rahatsiz ettmiyorlar ama tatile esimle gidigim istiyorum bi de babasida gelecek hic rahat edemem

Son düzenleme: 24 Şubat 2010
  10. 24 Şubat 2010
  11. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben olsam söylerim, istemiyorsun ve istemediğini düşünsün. O düşüncesizlik yapmış bence. Gitmem de o tatile.

12. 24 Şubat 2010
  13. summerarabian

summerarabian İdilim güzel bebeğim. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    adı üstünde gecikmiş de olsa BALAYI nızı yaşamak istiyorsun doğal olarak hakkın ama cümbür cemaat gidilen balayından ne olur ki.bu seferlik beraber gidelim bidahakine maaile gideriz dersin.yanlız kaldığınızda neler yapacağınız dan yapabileceklerinizden bahset biraz heveslendir önce bence.tatlı dille anlat aslında onun hep beraber gitme düşüncesi biraz değişik geldi umarım ailesine söylememiştir beraber tatile gideceğinizi o zaman işin daha da zorlaşır.

14. 24 Şubat 2010
  15. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    eşinde ana kuzusu sanırım ne alaka yaa saçmalığa bak
    tabiki yanlız gitmek en doğal hakkınız
    zaten düşüncesizlik yapanda onlart eşin çağırsa bile onlar gitmemeli ama nerdeeee

16. 24 Şubat 2010
  17. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Sevgili Tatlım_1988;

Daha önce burada seni hatırladığım için paylaştığın 4 konunu bulup koymak istedim müsadenle:

:1closedeyes:

Burada yazılanlara göre sürekli ve düzenli olarak eşinin anlayışsızlığından, ailesinin tarafını tutmasından,seni ezmesinden şikayet etmişsin...
    :sm_confused:
    Bu durumda senle balayına çıkmak istemesi ayrı tarafa sen ondan daha geçen güün şikayet etmişsin soğudum ondan demişsin... Benle bir yere gelip gelmemesi bile önemli değil olsa da olur olmasa da tarzı konuşmuşsun... CADIARZU

Bu durumda seninle balayına gitmemesi de, ailesini de peşinden balayına gitmek istemesini çok önemsememen gerekmez mi?
    Balayı mevzusuna gelirsek...
    Balayı, Çiftlerin başbaşa geçirdikleri tatildir cümbür cemaat değil... şakkıdı
    Bunu eşinle balayı programlarını konuşurken resimlerdeki çiftlerin 2 kişiden ibaret olduğunu göstererek anlatabilirsin. :1rolleyes:

18. 24 Şubat 2010
  19. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Bunda söyleyemeyecek ne var ki uygun bir dille söyle...
    Ailemi istemiyorsun derse yine uygun bir dille açıklamanı yap...
    Balayına iki kişi gitmeye maddiyat yetmemiş 5 kişiye nasıl yetecek anlamadım...