Tatilde hangi güneş koruyucusunu tavsiye edersiniz?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve gamzeozs tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : gamzeozs
  1. gamzeozs

gamzeozs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar tatil sezonu açıldı malum. 10 gün sonra tatile gidiyoruz. 15 aylık oğlum için güneş koruyuzu olarak ne kullansak, hangisi daha iyisir ? kararsız kaldım. içinizde bilgisiolan var mı? paylaşırsanız sevinirim. birde 15 aylık çocukla tatile giden varsa tatille ilgili uyarılarınızı bekliyorum...

2. 15 Haziran 2010
  3. polenss

polenss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    3 aylık oğlumla tatile gittim...Dalinin 50 faktörünü kullandım.. Çok memnun kaldım. Yumuşacık yapıyor aynı zamanda.. başınada sür muhakkak... Biz direk güneşe çıkarmadık..Gölgede arabasının içinde genelde...

4. 15 Haziran 2010
  5. kaderr

kaderr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkonun 50 faktörlüsü canım çok guzel gecen yılda o zamanlar 5 aylıktı onu kullandım memmun kaldım bence güzel

6. 16 Haziran 2010
  7. Boddim

Boddim Batuhan'ım küçük Aşkım Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    153
    bende nivea 50 faktör kullandım çok memnun kaldım ne marka alırsan al 50 faktör al canım ciltleri çok hassas oluyor

8. 17 Haziran 2010
  9. edamine

edamine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Ya arkadaşlar doktorlar diyor ki 30 faktör üzeri koruyucularda kimyasal seviyesi çok daha yüksekmiş. O yüzden 30 faktör kullanın diyorlar. Bende daha almadım ama 3 aylık kızım için sebamedin 30+ olanını inceledim. Onu almayı düşünüyorum. Koruyucuyu sık sık sürmek gerektiğini de sakın unutmayın. 2-3 saatte bir tekrar sürün. Hepinize iyi tatiller bu arada...

10. 17 Haziran 2010
  11. thanderc

thanderc dünyanın entatlı kenesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende sebamed 50 faktör aldım henüz tatile çıkmadık ama eger öglen falan dışarıya çıkmam gerekiyorsa sürüyorum kızıma

12. 25 Haziran 2010
  13. merallll

merallll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben meriçe chicco aldım 50 faktör, o bitti, şu andada nivea kullanıyorum 50 faktörllüsünü yine, ikisindede çok memnun kaldım, tatile iki günlüğüne gittik şu ana kadar, bi dahaki uzun tatilimizdede kullancam ama onunyanında hava güzel oldukça çıkıyor meriç dışarıya yengemle bisikletine biniyor, yengeme dedim sür diye şort giyiyor artık kısa kollu malum kollarına bacaklarına ve yüzüna azar azar sürüyoruz, çok iyi bişey bu kremler, hiç yanmadı oğluş, hafif bronzlaştı o kadar.... konyanın sıcağıda kavuruyor çünkü:KK43:(

14. 2 Temmuz 2010
  15. melek81

melek81 Herşeyin başı sağlık Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Yaaa ben geçen sene aldığım kremi çok kullanamadım öylece duruyor. Bu sene yenisi mi almam lazım ?

16. 8 Temmuz 2010
  17. simenay

simenay Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ben 4 aylık kızımla tatile gittim, yeni döndük tatilden, chicco nun 30 faktörlü olanını kullandım, birde güneş sonrası kremini kullandım yine, çok memnun kaldım, tavsiye edebilirim, 50 faktörü doktorlar tavsiye etmiyor, bizim doktorumuzda 30 faktör yeterli demişti

Bu arada bende merak ediyorum, bilen varsa cevaplasın lütfen, artan kremi seneye kullanabiliyor muyuz, nasıl muhafaza edip, saklamalıyız?

18. 8 Temmuz 2010
  19. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    artan kremlerin faktörü azalıyor canım
    ellerine el kremi olarak kullan ziyan olmaz
    ya 50 faktörde kimyasal mı varmış
    peki ben kendime yüzüme kullanıyorum büyüklere bişe olmaz heralde dimi