tatilden sonra oğlumun düzeni bozuldu:((((

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve zinedila tarafından 10 Kasım 2008 başlatılmıştır.

10 Kasım 2008
    Konu Sahibi : zinedila
  1. zinedila

zinedila Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤ ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    kızlar izmire gidip geldikten sonra oğlumun uyku düzeni bozuldu yaa orda akşamları uyuyordu son 2 gün kala uyumamaya başladı eve geldik şimdide geceleri çok sık kalkıo emziriyorum uyuyo yatırıyorum 5 dk sonra kalkıo hemen çıldırıcam artık-tatlicadiarzu- eskiden böle deildi gece gündüzü ayırt eder gibi uyuyordu akşamları neden böle oldu yaaa yanıma aldım birkaçç kez azıcık uyuyabileyim die o zaman uyuyor sıpa en azından kalkmamış oluyorum ama alışacak diyede korkuyorum yanıma:çok üzgünüm: napsam bilemedim sizinkiler gece kaçta uyuyorlar ben özellikle oyalıyorum 5 ten sonra 8 9 a kadar uyutmuyorum gece uyusun diye ama yokk sizler napıyorsunuzz fikirlerinize ihtiyacım varr :çok üzgünüm:

2. 10 Kasım 2008
  3. hidennisko

hidennisko çiçekli böcekli :)) Pro Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım genelde tüm bebekler evleri dışında bir yerde uzun vakit geçirirlerse uyku düzeni bozulur..sadece senin bebeğine özgü değil..
    bana sorarsan asla pes etme ve yanına alıştırma..
    eski düzenine göre uyutmak için ege beyle inatlaş biraz..

benim oğlum gündüz hiç uyumadığı için gece uzun ağlama krizlerinden sonra 19.30 da uyuyo..
    sabahta 5 te en gec 6 da ayakta..

4. 10 Kasım 2008
  5. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    gündüz hiçmi uyumuyo hidencim ay walla olmassa uyumassa bırakıcam biraz ağlasın olmuyo wallahi böle salak gibi oldum uykusuzluktann:KK43:

6. 10 Kasım 2008
  7. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede yanında yatırmamaya çalış.ama bebeğin beşiğine kendi üzerinden çıkardığın(henüz yıkanmamış) atleti yada pijama üstünü falan koy.senin kokun olduğu için belki alışması daha kolay olur.bende uyutamadığım zaman hep ağlatcam atacam beşiğine kendi kendine uyusun diyorum ama yok bebiş ağlayınca ana yüreği dayanmıyo...benimkide gündüz uyumuyo.1saat falan uyuyo.önceden gece 1den önce uyumazdı,şimdi en geç 8de uyuyo.sabah 4e kadar kaldırmazsam deliksiz uyuyor.sonra emip hemen geri uyuyor.bazen kaldırıp emziriyorum,bazen kaldırmıyorum.(doktor kaldırma bırak uyusun o da besin dedi)sabahda 7.30da ayaktayız.

8. 10 Kasım 2008
  9. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    ayerbacım gündüz sadeec 8 e kadar 1 saatmı uyuyo başka hiç uymuyomu ege gündüzelri 40 dk 2 3 sefer uyuyo olmassa bende uyutmayayım

10. 10 Kasım 2008
  11. ayerba

ayerba MİNİK PRENSİN ANNESİ :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım evet gündüz sadece toplam 1saat uyuyo.geri ben uyutmaya çalışıyorum ama uyumuyo.hani çok uykusu gelen bebek ağlar ya benimki ağlamıyoda,cin gibi bakıyor etrafa.gündüz belirli saatlerde uyuyorsa o saatlerde uykusunu dağıtmaya çalış,oyunlar oyna,hoplat,zıplat,yor biraz.belki gece daha iyi uyumasına yardımcı olur...

12. 10 Kasım 2008
  13. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    saol cnm bakalım bu gece deneyim yalnızımda bu gece eşim nöbetçi dayanmaya çalışayım:)uykusu gelince huzursuzlaşıo ege ama uyutmamaya çalışacağım

14. 10 Kasım 2008
  15. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    ayerbacım peki bişi daha soruycam cnm batuhan böle uzun uyumaya ek gıdaya geçtikten sonramı başladı yada mamaya egenin en uzun uykusu 4 saat oda bazen

16. 10 Kasım 2008
  17. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim oğlumda gündüzleri zar zor 1 2 saat uyuyo sonra gece 1 e kadar ayakta engeç 1.30da uyuyo sonra sabah 6 da uyanıyo emiyo sonra geri uyuyo saat 10 11 gibi uyanıyo valla gündüz uyutmaya çalışıyorum ama nafile cin gibi bakıyohiç uykusu gelmiyo gibi

18. 10 Kasım 2008
  19. zinedila

Beğenildi:
    1.566
    Ödül Puanları:
    163
    bende zor tutuyorum 5 ten 8 e 9 a kadar uykusuzkuktan deli oluyo yazık sizinkilerin ii gelmiomuş uykusu:)))