Tatile bebişleri götürüyormusunuz? Yardım

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve gxuxleda16 tarafından 27 Haziran 2009 başlatılmıştır.

27 Haziran 2009
    Konu Sahibi : gxuxleda16
  1. gxuxleda16

gxuxleda16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar haftaya Bodruma gidiyoruz eşim bana emiri götürmemek için psikolojik baskı uyguluyor napmalıyım her akşam ağlıyorum sinirlerim bozuldu onada hak vermiyor değilim orda hasta olucak ,uyuyamıyacak,yerini arıyacak diyor biz tatil yapamayız emire bakmaktan diyor bende kıyamıyorum ya kızlar napıcam ben nasıl bırakırım düşüncesi bile kötü akşama kadar işte zor dayanıyorum 1 hafta naparım ben

Sadece eşim değil annem ,teyzesi halası büyük kızmda istemiyor götürmemi 1 hafta emin ellerde bişi olmaz sen git eğlen diyolar kızımda ağlama anne benle ilgilenirsin sende diyor ama hala ikna olamiyorum arada kaldım Hele annem şiddetle karşı sıcakta mahvediceksin çocuğu düzeni bozulacak ne anlarmış o tatilden diyor eşimle kızımda sen odada emire bakıcaksın biz otelde sensiz mi vakit geçiricez diyo benden yana kimse yok yani anlıcanız napıcam bilmem şimdiden ciğerim yerinden oynadığını hissediyorum aslında 1 gün yada enfazla 2 gün dayanabilir insan 1 hafta nasıl dayanırım ya offf offf :sinifsinif::nazar::1no2::1no2:

2. 27 Haziran 2009
  3. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım zor bir durum ama zaten emir bebeksiz gitsende eğlenemeyeceksin bu yazdıklarından belli oluyo aklın fikrin onda kalıcak daha şimdiden mahvetmişsin kendini güzelim valla herkes götürüyo canım tatile koruduktan sonra hiç bişey olmaz en azından kafan rahat tatil yaparsın oğlunda yanında olur bana soracak olursan inan bende bir haftayı bırak bir gün bile oğlumsuz uyuyamam gibi geliyo ama gene en iyi kararı sen vericeksin canım etrafındakileri bırak sen kendin karar ver öpüyorum kıyamam sana ben yaa annelik böyle bişey iştee iki parça olduk artık yarımız bebeklerimiz....:1hug:

4. 27 Haziran 2009
  5. _DURU_24

_DURU_24 BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    Bende bırakamam Şu durumda onlar bıze muhtac anne kokusuna sıcagına....tamam cok gÜvendıĞın insan bakabılır gÖzÜn arkanda kalmaz ama duramazsın aglarsın hergÜn orada....bosuna gıdıpte zehır etme kendıne...tabı bu benım fıkrım.....ben aksam uyuyunca bıle coraplarını Üzerınden cıkardıgım badısını kokluyorum dÜŞÜn yanı yan odada bıle uyurken ÖzlÜyorum....ben bırakmam hele babası aslaaaa bırakmaz....gercı ben kızımla 3 eylÜlde gıdıyorum dıdım'e babıŞ nasıl dayacak bılmıyorum :KK43:(((

6. 27 Haziran 2009
  7. simzu

simzu 3 kişiyiz artık :) (Arzu) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sen bilirsin ama bence götür yaa ben 1 hafta didime gittim gecen ay hemde 3 aylıktı geçir şapkasını bide gölgede tutuyosun zaten öğlenin sıcağında girmeyiver denize havuza valla ben ufaktan suya bile soktum benimki ne kahkahalar attı anlatamam bizde eğlendik onu ole grunce valla şimdide 4 aylık oldu ve temmuz sonu bizde antalyaya gidicez gene götürücem onsuz zaten eğlenemiceksin adam gibi,baksana şimdiden yiyip bitiriyosun kendini sanırım goturmezsende kızınla kocanın kafasını yer bitirirsin orda :mymeka::roflol:daa zor olur onlar içinde kendin içinde bence anne cocuğu için en doğru kararı verendir kimseyi dinleme onun için en doğru olanı sen yaparsın sevgiler canım

8. 27 Haziran 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ben küçüklüğünden beri götürüyorum
    kesinliklede bırakmam hani yemeğe falan gidersin bırakırsın tamamda 1 hafta çok uzun bana göre
    evet çocukla biraz yorucu oluyorda onunla tatilinde ayrı bir keyfi var
    ayrıca götürmesen aklın hep onda kalır doğru dürüst eğlenemezsin bile
    tabi yine senin kararın nasıl içine siniyorsa öyle yap bence

10. 27 Haziran 2009
  11. gxuxleda16

gxuxleda16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Burasadan yarım saatlik yolda araba da ağlıyor arabayı hiç sevmiyor her ağladığında eşim yarım saate dayanamıyor 9 saatlik yolda napıcaz diyor
    sizce yolda avutmak için ne yapmalıyım araba koltuğunda uyumuyor
    aslında araba koltuğunu hiç götürmesem arkada ayaklarımda sallasam uyur heralde dimi ya ufff o her ağladıkça kafama kakıcak eşimle kızım :)
    Eşimde senin kızında var onla ilgilenirsin 1 haftada diyo :)

12. 27 Haziran 2009
  13. kelebek41

kelebek41 Kalbinurum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Asla bırakmam..omsuz gidiceksem hiç gitmem daha iyi
    insan bebişinin kokusunu uymadan nasıl uyur o akşam..

14. 27 Haziran 2009
  15. gxuxleda16

gxuxleda16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biz rearvasyonları kıştan yaptırıyoruz o zaman emir daha küçüktü ve daha usluydu eşim o zaman gelsin demişti.Şimdide istemiyor

16. 27 Haziran 2009
  17. EU2

EU2 Guest

sinirden tamamen okuyamadim bile ndemek yaa bebegi birak sen git kötükedihüso
    abartmasinlar lütfen bir iki haftalik bebek degil bu
    sen annesin onun icin hangisinin iyi oldugunu daha iyi bilirsin
    günesin yogun oldugu saatler zaten cikmazsiniz günese
    al canim tabi yanina büyük kizinida al
    ben iki cocugumla türkiyeye gidicem ins. bisey olmaz cnm karnesini herseyini al yanina ordada dok. var bisey oldugu zaman dooktorsuz yere gitmiyoruz ki

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Haziran 2009
  18. 27 Haziran 2009
  19. EU2

EU2 Guest

dün bu sebebden dolayi anneme kizdim
    canim bence araba koltuksuz yola cikmak cok riskli :nazar:
    öyle arabanin arkasinda ayaginda falan sallama tatlim zor olucak ama oyuncak falan al yanina bebisin hoslandigi seyler ..... a.s.
    ins. güzel bi tatil gecirirsin bitanem bebisinle kizinla